Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kartky

Post autor: Jaayu »

ja pierdole jak jakies baby z wizazu "moglbym wam pokazac ale wole nie, wrzuce za tydzien" jeszcze niech napisze ze jak udostepnicie story i polajkujecie posty to wrzuci dodatkowe materialy jak filipek slucha alcmdz potajemnie w lazience
niech sie sprawa rozwija bo czekam na post oyche o tym ze nic sie nie stalo i takie posty nic nie znacza a poza tym to sentino pocial mie nesti bake nozem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kartky

Post autor: Farezowsky »

Ta, diss xDDD
Filipek na grupce tak napisał:
Spoiler
Słuchajcie grupka. Żadnej wspólnej akcji promocyjnej z raperem Kartky nie robię. Porównujecie to do akcji z Boberem - super, tylko, że tam w żartach pisałem "Quebo, jezeli nie wypierdolisz go w ciągu 24 godzin, odchodzę z wytwórni". Ci mniej rozgarnięci uwierzyli, Ci mądrzejsi z daleka widzieli, że żaden Filipek nie ma prawa stawiać warunków frontmenowi. Ja z Kartkym nie chcę mieć nic wspólnego, według mnie ten człowiek powinien skończyć odwyk oraz terapie. Odwyk, ponieważ jest uzależniony od alkoholu, który pochłania w ilościach zabijających mu wszystkie szare komórki, oraz terapie gdyż jest zaburzonym egocentrykiem z brutalną agresją i napadami chamstwa po alkoholu. Tak, ugadywaliśmy się kiedyś na wspólną płytę. Tak, ja mu ją zaproponowałem. Tak, mówiłem mu wiele razy, że robi na mnie wrażenie jego muzyka i podejście do niej. Mam się tego wypierać? Tak samo jak tego, że w dużej mierze dzięki niemu powstało No make up? Przyjechałem z bitem Lemy, a Kartky namówił Gibbsa by zrobił remix i podpowiadał mu stojąc nad nim jak ułożyć różne melodie. Czy miał w tym jakiś konkretny powód? Nie, bo już wtedy był popularniejszy ode mnie, sprzedawał więcej płyt, oraz robił większe wyświetlenia. Schemat jego podejścia był taki sam jak później do Przyła czy obecnie tych dzieciaków z którymi jeździ. Robił dobre wrażenie, a później na coraz więcej sobie pozwalał. Ze mną tak czy siak było trochę inaczej gdyż jestem jednak zbyt popularny, jako tako umiem się bić, oraz zabiłbym go w beefie rapowym, którego szczerze mówiąc mi się nie chce prowadzić. Nie czuje potrzeby, czuje po prostu zrezygnowanie jak myślę o tym gościu i zwykłe rozczarowanie. Mieszkałem też daleko od niego, przez co widzieliśmy się nie tak często. Pomagało to w pielęgnowaniu dobrej opinii o nim. Ująłem się za nim w sytuacji z Wiktorią, gdyż widziałem sprawę tylko z jednej perspektywy{awantury w której Kartky zachowywał się w sposób wyważony, najprawdopodobniej przez obecnośc moją i Kondzi}, byłem również w niego mocno wczuty, trochę jak w starszego rapowego brata, miałem z nim najlepszy kontakt w QQ oprócz Guziora, z tym, że z Kartkym łączyła mnie również muzyka. Popisałem się również ślepą lojalnością, dziś z perspektywy bezmyślną, natomiast ja taki jestem. Nie mam dużo przyjaciół/dobrych kolegów, a tych których mam traktuje jak najważniejsze osoby, czasem totalnie nieobiektywnie, co czasem wypomina mi Bober czy Czeski. Nie romantyzujcie tego, to mój błąd. Widzicie jak Kartky się mi odwdzięczył w tym wszystkim, popisując się tak chorą bezczelnością, że jestem wręcz w szoku. Jak on ma czelność się pruć w tym wszystkim, wiedząc co odjebał. Nawet pomimo tego, że był totalnie napierdolony. Staram się nie dotykać jego związków osobistych, bo z natury nie wnikam w czyjeś życie łóżkowo - prywatne, a jego partnerki, które często ma/miał na klipach przypominają mi interesowne modelki, które jarają się jego muzyką i lubią z nim być w świetle reflektorów. Nie zmienia to faktu, że jego ton, język oraz sposób traktowania po alkoholu macie na filmiku, który nagrała była partnerka z ukrycia.
Do czego dążę. Spływają do mnie od dzisiaj różne foty, tego jak wylądował w areszcie po awanturze domowej. Wiem o tym, że dostał wpierdol na hotelu od pewnych raperów za to jak potraktował swoją obecną partnerkę. Dowiedziałem się wielu rzeczy. Natomiast nie mam zamiaru bawić się kolejny raz w bohatera moralności i jako pierwszy mieszać się w bagno, gdy większość poszkodowanych przez niego milczy, gdy większość raperów to obsrane pizdy oraz kuluarowi obrońcy, którzy nie wychylają się w tym całym cyrku, tylko za plecami świrują graczy. Skoro miałeś te informacje jeden z drugim przede mną i cisnąłeś mnie za to, że z nim trzymam, to czemu nie mówiłeś? Bo co? Bo nie chciałeś się mieszać w toksyczne relacje, bo pomyślałem "a na chuj mi to"? Kto jest większym chujem, ja czy Pan raper/dziennikarz wiedzący to i owo, ale niemówiący. Ja jestem tylko naiwnym idiotą, który raz w życiu uwierzył, że w tej branży, ktoś kto mu imponował muzycznie, może być również super ziomkiem. W lustro patrzę sobie z godnością, nawet pomimo tych żałosnych wyświetleń, które obecnie robię.
Ps: "mityczny quebo" o którym wspomina na insta kartky to prawdopodobnie jakies nasze wiadomości o tym, że w tej wytwórni tylko my jesteśmy blisko i się wspieramy, a cała reszta myśli, ze jesteśmy nie wiadomo jak promowani. I jakies wysrane żale po wspólnej wódce, które nawet szkoda komentować.
Sorry, za ten brutalnie szczery post, nawet jak niektórych zaboli. Mam dość poklepywania się po plecach i milczenia na wiele tematów. Nie zależy mi obecnie na jakimś wielkim sukcesie, a płyte robię tylko dla samego siebie. Ta droga mnie mocno zniechęciła ostatnimi czasy, mimo, ze tak o niej marzyłem. Wracam robić z siebie błazna na Fame MMA jak to poniektórzy piszą, bo tam chociaż jest to prostolinijne, a jak sie w to nie wczuwasz i nie masz w tym misji, to czasem i wywoła uśmiech."
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Kartky

Post autor: Rhubarb »

shocking news
Awatar użytkownika
Quetzalcoatl
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 0:01

Re: Kartky

Post autor: Quetzalcoatl »

ktos wie od kogo Kartky zebrał wpierdol na hotelu? Konkretne ksywy, a nie jak MLODY FIFOWSKI. :dunno:
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kartky

Post autor: Farezowsky »

Quetzalcoatl pisze: 13 wrz 2021, 22:42 ktos wie od kogo Kartky zebrał wpierdol na hotelu? Konkretne ksywy, a nie jak MLODY FIFOWSKI.
chodzą słuchy, że od chłopaków z OIO
Awatar użytkownika
Quetzalcoatl
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 0:01

Re: Kartky

Post autor: Quetzalcoatl »

to by mialo sens, skoro filipek po tym filmiku na instastory wrzucil na insta skrin ze spoti i piosenke chlopakow z OIO xd
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Kartky

Post autor: nihil Novi »

Dostać wpierdol od chłopaków z OIO :rotfl:
Sensei życia
ksiazenieporzadek

Re: Kartky

Post autor: ksiazenieporzadek »

:lol: :lol:

dobrały się pizdy
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9742
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

nihil Novi pisze: 13 wrz 2021, 22:56 Dostać wpierdol od chłopaków z OIO :rotfl:
Xdd trudno o lepszy sygnał, że czas na odwyk
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 570
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Kartky

Post autor: stratemirat »

Wpierdol dla Kartkiego to najlepsza rzecz jaką wydało OIO
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Kartky

Post autor: zuperhero »

Farezowsky pisze: 13 wrz 2021, 22:44
Quetzalcoatl pisze: 13 wrz 2021, 22:42 ktos wie od kogo Kartky zebrał wpierdol na hotelu? Konkretne ksywy, a nie jak MLODY FIFOWSKI.
chodzą słuchy, że od chłopaków z OIO
brzmi jakbyś wybrał najbardziej [eufemizm]niefajterską[/eufemizm] ekipę na całej scenie żeby coś dla beki napisać
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Kartky

Post autor: Bolo »

Jak mu OIO wpierdol spuściło to mam do nich wiekszy szacunek niż do dwóch sławów co im laskie bił. To jest hip hop a nie jakies oswiadczenia, dostał i nikt o tym nie wiedział do teraz, bez oswiadczen.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3240
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kartky

Post autor: yungXpaproch »

jesli oio mu spuscilo wpierdol to :bowdown: czekam na rozwoj sytuacji i weryfikacje tego info, bo jesli to prawda, wychodza z mega charakterem
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3626
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Ale łykacie

Ten post fifiego piękny, parę razy łezka zakręciła się w oku
. Nie mam dużo przyjaciół/dobrych kolegów, a tych których mam traktuje jak najważniejsze osoby, czasem totalnie nieobiektywnie, co czasem wypomina mi Bober czy Czeski. Nie romantyzujcie tego, to mój błąd.
:oops:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6218
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kartky

Post autor: FruitOffTheWall »

young igi wypierdalajacy fronta kartce :bowdown:

stawiam ze fake ale jeżeli prawda o podbijam uzytnika bolo
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4091
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Kartky

Post autor: Luxair »

P.O.T.Ę.Ż.N.E. OIO, ludzie się ich boją
Kartky rozjebany zjeżdża na OIOM
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2015
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kartky

Post autor: gods bidness »

ludzie sie ich boją, fani kartky wyją
gdy wjeżdża OIO OIO, eRki robią IJO IJO
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Kartky

Post autor: Megidox »

OIO nie famemmma a Kartky łamane
Czyny a nie słowa w internet wysyłane
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Kartky

Post autor: Master »

mocny distroj na scenie jest grany,
a później kartky w hotelu łamany,
oio składa w pięści dłonie,
a później w pokoju pościel płonie
to trzech homo i gówno muzyka,
i kartki lamus a ślizgawka to łyka

Nie no za chuj nie czaję jak te łaki mogłyby kogokolwiek zbić XD

>Dixony pakują borka do bagola
>Oio spuszcza łomot kartkiemu
>BRO spierdala po koncercie

Wybierz nie pasujące zdanie
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3240
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kartky

Post autor: yungXpaproch »

igi by mogl bo jest kotem, ale takiego otso bijacego kogos se totalnie nie wyobrazam :lol:
ODPOWIEDZ