Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9750
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

No to zajebiscie nie dał babie sobie wejść na łeb xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Kartky

Post autor: The Bitch Fucker »

daveyo pisze: 11 lip 2020, 20:15 Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to, że ma zajebistych ziomali wokół siebie którzy w niego nie zwątpili i stanęli w jego obronie. To też w dużej mierze ich zasługa, że nic poważnego z tego nie wyszło.
Bo zarabiają na nim hajs lub mają kółko wzajemnej adoracji, które czerpie korzyści ze wzajemnych sukcesów? Ręka rękę myje.
sugarhill_notausgang pisze: 11 lip 2020, 20:30 Za samo nazwanie tego wacka "artystą" powinieneś dostać bana na miesiąc.
+1
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Kartky

Post autor: bedoer »

Zawsze wyglądał mi na psychopatę z pedofilskim infantylnym głosem. Cóż.
Kokon
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:43

Re: Kartky

Post autor: Kokon »

To jest narcyz. Dzisiaj na stronie tej Niki pojawiło się "sprostowanie" jej niepokojących stories zapewne napisane pod przymusem. W skrócie na moje wygląda to tak, że K zamydlił jej oczy plus ona również czerpie profity z udziału w jego klipach. Tłumaczenia że oznaczyła go bo nie odbierał telefonu a sytuacja nie tyczy się jego jest jak tłumaczenie "nikt mnie nie pobił, uderzyłam się o zlew" XD
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Baba kiedyś - dawała się napierdalać chłopowi który pijany wracał z roboty, po czym nikomu nic nie mówiła i robiła mu obiad, mówiąc dzieciom że tata jest dobry
Baba dzisiaj - podczas bycia napierdalaną ma czas żeby wrzucić neoliberalne ''nie dla agresji'' na instagram i szukać atencji wpisami że być może umrze bo wychudzony szczurek powiedział jej że w pierwszej setce najlepszych szachistów nie ma kobiet
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Kokon
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:43

Re: Kartky

Post autor: Kokon »

Ale to on wybiera sobie takie dziewczyny xd To oczywiste że tak samo ona jak i Victoria są insta atenciarami, co nie zmienia faktu że jej sprostowanie nie trzyma się kupy xd Skoro nie odbierał rzekomo telefonu a ona miała doła to się pisze DM a nie daje oznaczenie XD Z tego co pamiętam, tak samo Victoria rzekomo po obiecankach K zmieniała wersję i mówiła że wszystko jest okej. Tak relacjonowała ta sąsiadka i tu jest znowu taka sama sytuacja
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Sory byczku ale składnie masz taką że za chuj nie wiem o co ci chodzi
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Kokon
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:43

Re: Kartky

Post autor: Kokon »

W skrócie o to że raper Kartky gustuje w atencjuszkach xd Kiedy wyszła afera z Victoria C, ich sąsiadka która broniła K pisała że Victoria prosiła ją o pomoc a potem mówiła żeby się nie wtrącać, że wszystko jest okej. Z panią Niki mamy wręcz identyczną sytuację. Kolejny syndrom sztokholmski się nam wykluwa ;)
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Akurat atencjuszki nie są podatne na syndrom sztokholmski. Atencjuszka to laska która przez zimną kalkulację wykorzystuje takiego typa do promocji i jak trzeba to się odcina. Przecież ten screen gdzie laska w jednym INSTAKURWASTORY pisze że może zginąć i wbija tam jakieś modne hasełka #stopnienawisc #stopprzemoc to kurwa wyglada jak mem i kto to poważnie traktuje w ogóle
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3151
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: VBSW »

Nie wiem o chuj chodzi, ale ledwo ucichła afera z Cwynar, a ten dalej. Niech spierdala na drzewo. Zdelegalizować gościa.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Kokon
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:43

Re: Kartky

Post autor: Kokon »

Nie zgodzę się że wszystkie atencjuszki tak działają. Wydaje się że ona i Cwynar głupie nie są i na moje to taki akt desperacji, złości plus próba ugrania czegoś dla siebie, tak przy okazji. Skrzywdził mnie to go dupie i przy okazji dojdzie mi trochę follow. Oczywiście że nikt nie weźmie jej na poważnie ,tak jak prawie nikt nie wziął V, bo zmieniają wersję pod jego wpływem.

Dodano po 4 minutach :
Założę się że za jakiś czas będzie znów gadanie że Kartky ją straszył, szantażował i zmusił do napisania sprostowania o rzekomych problemach rodzinnych xd I całej tej gadki że on taki bohaterski i pomocny xd nieźle haki on musi mieć na nie, albo jest masterem pro w manipulacji uczuciami plus wybiera sobie te zagubione dziewczynki łaknące atencji i 5 minut sławy w klipie :crazy:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13199
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kartky

Post autor: oldschool »

Kokon pisze: 21 lip 2020, 17:51 masterem pro w manipulacji uczuciami plus wybiera sobie te zagubione dziewczynki łaknące atencji i 5 minut sławy w klipie
Ja bym obstawiał to.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kartky

Post autor: Jaayu »

no to jest prawda mialem stycznosc kiedys z takim typem i oni wlasnie tak dzialaja, szukaja jakiejs zagubionej, niepewnej siebie dupeczki gotowej oddac sie za slawe i docenienie, a oni jada jej z psychika jak z kurwa taka prawda, a dziewczynie odpala sie syndrom sztokholmski
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kartky

Post autor: Sialala »

Ten typ to śmieć największy i trza mieć w głowie kibel żeby go nadal słuchać i bronić.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kartky

Post autor: LWD »

nie ma jednoznacznych dowodów na jego winę, są z kolei potężne argumenty muzyczne, aby go wciąż słuchać
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Zawsze będę bronił tego typa, kto ma wiedzieć ten wie i rozumie. Temat już dawno zakończony więc po co to ciągnąć, bez sensu. Właśnie odpalam sobie dom na skraju niczego. Elo.
edenmar
Posty: 1229
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: edenmar »

LWD pisze: 21 lip 2020, 22:39 nie ma jednoznacznych dowodów na jego niewinność, są z kolei potężne argumenty muzyczne, aby go nie słuchać
poprawiłem
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Kartky

Post autor: WHITE »

Dajcie spokój, zawsze to jakieś urozmaicenie sceny.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Kartky

Post autor: aleksy »

edenmar pisze: 21 lip 2020, 22:49
LWD pisze: 21 lip 2020, 22:39 nie ma jednoznacznych dowodów na jego niewinność, są z kolei potężne argumenty muzyczne, aby go nie słuchać
poprawiłem
dowody na niewinność? skąd ty się zerwałeś koleżko
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Kartky

Post autor: Master »

Jeżeli ktokolwiek uważa, że po 3 (już 4?) dupeczkach wołających jak jeden mąż, że dochodzi do przemocy w domu - nie ma jednoznacznych dowodów to kurwa kek XD i :bowdown: . Pewnie nie zauważylibyście nawet jakby ktoś wam pluł w twarz.

Dla mnie to łak, a lubiałem i szanowałem. Muzycznie już nie sprawdzam, płyt już nie kupie. Nie będę przykładał do tego ręki.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
ODPOWIEDZ