Suja THS Klika

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Suja THS Klika

Post autor: ghost »

Jak w temacie, pamietacie Suje z THS Liryka Chodnika?

Trochę teraz o nim głośniej poprzez Kapotę, ale widze ze progresu nie zrobił , ma swoj kanal na YT SlangTV
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Suja THS Klika

Post autor: Kutendo95 »

Zawsze miałem ciary jak Suja wjeżdżał w reprezentuję siebie
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 710
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Suja THS Klika

Post autor: E-42 »

czy to prawda, że suja zrobił kogoś w chuja na kasę na jakimś charytatywnym koncercie czy coś takiego?
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Suja THS Klika

Post autor: BENGAL »

ta akurat jest to prawda ze suja wyjebal kogos tam wlasnie na charetatywnym koncercie a chodzilo chyba o kogos ze srodowiska zwariowanych skaterow i dlatego tez duzo warszawskich skejtow z nim jedzie i ma z niego ubaw np goscie od kurwa tej ekipy co puscila film niedawno coachriders. i tak byly grube pociski na niego na glamrapie sprawa ucichla i o gosciu po prostu zapomniano byc moze z sentymentow do jego nagrywek starych i dla tego ze sie zrobil uposledzony umyslowo. generalnie suja to zapijaczona i przejarana morda ktora mogla opuscic osiedle w kluczowym momencie jakos ruszyc z rapem grubo i sie ustabilizowac ale stwierdzila ze tam czeka go jakies pierdolone zlote eldorado no i tak zostal u matuli na chalupie. jezeli zestawicie ze soba jakiegos zwykego osiedlowego pijacko cpunskiego cymbala ktory ma 40 lat i mieszka u matuli i suje to rozni ich jedynie to ze sujas nie pracuje tylko utrzymuje sie jeszcze z rapu bo odziwo zgarnia dalej szmal z tantiemow, raz wiekszy raz mniejszy i to pozwala mu zyc jak przyglup albo mentalny dwudziesto latek. suja lubi koszykowke marihuane i siedzenie w pokoju w ktorym spedzil 40 ostatnich lat i nagrwyanie kawalkow. kurwa zajawki jak zajawki ale jednak to jak to robi pozostawia jednak kurwa pierdolony niesmak trudny do zapomienia bo typ ma cztery dychy prawie i jest kurwa zgagulec paskudny po tym niesmaku. dla mnie to zenada w huj ze wogole taki temat jest tu poruszany bo to upadek czlowieka ktory nie nadaje sie do pracy jest skonczonym degeneratem ograniczonym juz umyslowo i nigdy sie nie podniesie a bedzie jeszcze gorzej. za to szanuje romero ktory zwyczajnie odbil od tematu jest o nim cicho i wierze ze sobie zyje jakos gdzies ogarniety a jak nie to nawet nie chce wiewdziec bo jednak to co dawali kiedys chlopaki na swoich projektach czy kurwa zwrotka na cudownym dzieciaku u hempgru ja pierdole to wiadomo klasyk taki ze sie kreci lezka gdzies w oku ja pierodle ale to zlecialo. kiedys niby dawne wzory zycie nie do osiagniecia jak sie patrzylo na takie klipy a to teraz jakies pierdolone pedaly co bys plul pod nogi
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Suja THS Klika

Post autor: BENGAL »

https://www.youtube.com/watch?v=2aZCRqrZiPo sujas juz przepadl cos jak ziolo ale pierdolnijcie sobie te nute na luzaku bez wczuty to skumacie to i owo. zobaczcie jaka roznica w glosie wogole i zasobie slow no rozjebal sobie banie piwami i skunem osiedlowym i byly jebane nosy czasami ale nie ze cpunsko no ale kurwa masakra slychac ze typ mial jednak troche poukladane pod kopula, dobry przekaz przewijal na bicie. wyjebane na dziada
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Suja THS Klika

Post autor: Holden »

Ostatnio właśnie sprawdziłem z nudów gościa na youtubie i to co on nagrywa to jest dramat, typ zawiesił się w próżni, jest gdzieś tak z 10 lat za Polską, czyli sumując 110 za murzynami
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Suja THS Klika

Post autor: ghost »

z dzieciakami z osiedla jakie kawalki na slangTV to porazka

chyba jednak suja pozsotal na taj samej klatce z tej super plyty liryka chodnika co kiedys wyszla
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Suja THS Klika

Post autor: Zaraza »

Przesluchalem z minute jego gniotow z tego roku... eh... narkotyki niezle zniszczyly mu beret. Wspolczuje rodzinie.
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Suja THS Klika

Post autor: Ten Typ Gold »

Gdy widzisz temat o jakimś ulicznym raperze którego kojarzysz co najwyżej z ksywy lub jednej zwroty, możesz być pewny że Bengal zajebie na jego temat elaborat i wszystko już będziesz wiedział.
Props że jest ktoś taki na forum :bowdown:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Suja THS Klika

Post autor: FruitOffTheWall »

podobno suje na murach cisną na gocławiu ma ktoś jakieś foty?
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Suja THS Klika

Post autor: baqlashan »

ths jeden z najlepszych ulicznych składów z tamtej epoki, w podstawówce katowałem obok firmy i jwp

a romeo ths obok fostera zajebal najlepsza zwrote na reprezentuje siebie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Suja THS Klika

Post autor: Połas »

Skoro podbity temat, to wrzucam ostatnią nowość z teledyskiem.
Suja THS Klika -STYL (prod ) MASTERBITU
Obrazek
nescafeklasyg
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Suja THS Klika

Post autor: nescafeklasyg »

jak patrzę na gośći w stylu suja ths, którzy mają lat 40 i zachowują się jak na powyższym klipie to myślę, że z hip hopu jednak chyba powinno się w pewnym sensie wyrastać.Ja bym się nie potrafił nawet tak ubrać a co dopiero kręcić klipy i pajacować 20latka.Jest takich osób wbrew pozorom dość sporo, niespełnionych raperów właśnie w okolicach 40stki, którzy dalej potrafią męczyć bułe gadkami "mordo sprawdż mój track", wyglądać jakby kurwa dopiero wrócili z castingu do Kosmicznego Meczu, fullcapy, jordany i kurwa bluzy ecko, to jest coś niesamowitego a jakakolwiek krytyka zaraz jest kwitowana legendarnym hasłem o robieniu czegoś z pasji, tak kurwa baranie, 20 ponad lat sie pasjonujesz robieniem kawałków które znasz tylko ty i twoje rybki
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Suja THS Klika

Post autor: oyche »

a po chuj to robia jak nie z pasji skoro nie ma z tego ani hajsu ani fejmu ani dup? :lol:

a na plycie ths pare fajnych kawalkow bylo z tego co pamietam, poludniowa praga najlepszy
MalinowyJogurt

Re: Suja THS Klika

Post autor: MalinowyJogurt »

z głupoty i naiwności, że ktoś to sprawdzi i się zajara, oni mają myślenie, że są najlepsi tylko cały świat jest przeciwko nim
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suja THS Klika

Post autor: joey »

lepszy od numerów jest instagram dareczka, fantastyczne rzeczy tam tworzy w formie małych, zlagowanych vlogów (teraz jakies łazanki chyba robi), a czasem to i nawet się poprzepycha z jakimiś warszawskimi influencerami ulicznymi, także jest na czym zawiesić oko

ale za lirykę chodnika props, klasyk na wielu osiedlach
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Suja THS Klika

Post autor: FruitOffTheWall »

emano rano salutens
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Suja THS Klika

Post autor: JVCORE »

Najlepszy instagram kolejne życzenia ksywka operacyjna ćpunek eloszka
#freefromage

GVMBLER
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Suja THS Klika

Post autor: Zwikk »

Widać w oczach że jest chory i już totalnie ma przeorane zwoje chlaniem i ćpaniem
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Suja THS Klika

Post autor: JVCORE »

Kurwa ostatnio napisałem do chłopa na ig żeby podał tytuł piosenki co leciała tam w tle to mi nagrał głosówki i mnie wyzywał od turasów jebanych i żebym odbierał patrze dzwoni odbieram cisza i czarny ekran rozłączył pisze ze kurwa suja pomyłka ja nie turas ja chce tytuł piosenki a ten usunął głosówki i odpisał mi tylko „no ta” co za odwiert
#freefromage

GVMBLER
ODPOWIEDZ