Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Kusmier »

Jaki to jest buc :lol:
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ten Typ Mes

Post autor: edenmar »

Mes, profesjonalny wydawca :lol: To kogo on teraz w tej swojej wytwórni wydaje?
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Karkovsky »

Nikogo poza sobą i oby tak zostało, zresztą pewnie teraz za szybko nikt tam nie będzie chciał wydawać, no chyba ze totalny noname. Zawsze mnie zadziwiało jak Mes swoją bucowatością potrafił zniszczyć potencjał wydawniczy takich gości jak choćby Leh. Tym bardziej, ze ten wydawał się idealnie pasować do tej wytwórni, ba, nawet zdawało się, ze z Mesem łączyła ich jakaś twórcza "chemia".
Lubię gościa słuchać- oczywiście starszych rzeczy, bo nowe są w większości asluchalne, ale jako człowiek widać ze to burak jakich mało. Szacun dla Stasiaka, że przez tyle lat daje radę to znosić, no ale rozumiem, ze jakoś mu $ to wynagradza.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ten Typ Mes

Post autor: enjoy1g »

A Stasiak nie odszedł z alkopoligamii?
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Karkovsky »

O proszę, być moze jestem mocno do tyłu. Wszedłem z ciekawości na insta Stasiaka i rzeczywiście, od dobrych kilku miesięcy zero aktywności zwiazanej z tą wytwórnia.
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ten Typ Mes

Post autor: edenmar »

W hot16 rzucił gdzieś tą alkopoligamię w tekście i poszło to na kanale alkopoligamii, więc raczej nie odszedł. Michalak za to jest podpisany jako Def Jam/alkopoligamia, więc możliwe, że Stasiak też ma jakieś inne, poważniejsze zajęcia, a alkopoligamia to już bardziej towarzysko działa. Takie to wydawnictwo.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Jolo »

Stasiak pracuje w Legii Warszawa
frontkick

Re: Ten Typ Mes

Post autor: frontkick »

Coś mnie podkusilo żeby właczyć sb ten wywiad z Yurkoskim i po pieciu minutach musialem odpuscic, milo mnie zaskoczyl Bialym Tunelem ale to jest szczyt wszystkiego jakim on jest jebanym bucem, nwm czy nie wiekszym niz Tede
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Ten Typ Mes

Post autor: bsergio »

pomyśleć że jak byłem nastolatkiem to mi imponowało, że inni raperzy w rondlach a on taki elegancki w kapeluszu
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Ten Typ Mes

Post autor: rolka »

Ale wy przeżywacie tego typa xd
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Ten Typ Mes

Post autor: MicBar »

Przeżywanie to było w temacie o Hashashin po jego głupiej promocji. Tutaj lecą fakty.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 514
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kociao »

a wiadomo o co chodzi z odejściem Stasiaka? o co poszło?
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 188
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Ten Typ Mes

Post autor: wuiru »

kociao pisze: 28 maja 2020, 21:23 a wiadomo o co chodzi z odejściem Stasiaka? o co poszło?
a chciałbyś pracować w "wytwórni" muzycznej, która wydaje 1 raper, któremu powoli się kończy fanbase czy nie lepiej poszukać prawdziwego zajęcia?
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Travson »

W sumie do kogo on pije w tej wypowiedzi? Jego zaciąg lepszych żbików radzi sobie całkiem dobrze na swoich warunkach; Knapiwo nakurwia po 10 płyt rocznie, WCK też działa. Nawet Theodor coś tam wydał :D To że nie robią milionów na rapie to już problem ich niszowej stylistyki i w sumie własnych świadomych wyborów :dunno: czepiałbym się tylko Kajtka że do dziś nie wydał solo
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

W wywiadzie z Yurkoskim wyjaśnił, że Stasiak nie odszedł z Alkopoligamii, bo zresztą jest współzałożycielem (współwłaścicielem?), po prostu rzadziej go teraz tam widać, bo coś tam.

Zacząłem dzisiaj tę jego książkę, jutro z rana pewnie skończę, bo to takie czytadło na półtorej godziny. Została z ćwiartka do przeczytania, ale już jakieś zdanie sobie wyrobiłem, a brzmi ono tak, że to czytadło na poziomie Żulczyka. Czyli żadna tam wybitna literatura, ale też nie jakieś ostatnie badziewie typu Blanka Lipińska.

Momentami trudno nie widzieć Mesa w tej pisaninie, zwłaszcza kiedy przedziera się na powierzchnię to jego ego, czyli we fragmentach, gdzie sili się, żeby każde zdanie było punchlinem. Co się zresztą czasem udaje, ale czasem też nie i wtedy to nuży. Ogólnie fabuła w tej powiastce (mówienie o tym, że to powieść to grube nadużycie) jest głównie pretekstem do przemyśleń Mesa na temat tego i owego. Tu też wyraźnie wychodzi jego ego, bo naprawdę trzeba mieć wysokie mniemanie, żeby myśleć że czytelnika aż tak bardzo jego pryzmat widzenia świata obchodzi. I o ile niektóre przemyślenia są powiedzmy na literackim poziomie tworzenia sfery ideowej powieści, o tyle inne są małostkowe, takie o których można wspomnieć koledze przy piwie, jak się akurat przypomni.

Tematyka dość oklepana - o kondycji współczesnego człowieka, żyjącego gdzieś między warszawską knajpą, a instagramem. Ale momenty ta powiastka ma i ogólnie jest na plus. Dość nieźle i trafnie (spostrzegawczo) potrafi zarysować postaci, jak ta ojczyma. W sam raz na kilka dojazdów tramwajem, bo jako że to żadna wybitna literatura, jakkolwiek nieskomplikowana formalnie, to czyta się lekko i gładko.
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Ten Typ Mes

Post autor: efzet »

Drodzy koledzy, mam takie pytanie, morze mondre morze głupie nie wiem
Rozmawiałem sobie wczoraj przy drinku z kandydatką na żonę, temat zszedł na rap, bo z baru akurat poleciał Mes. Zapytałem ogólnie, jaki jest jej stosunek do rapu, bo jak sam powiedziałem, przyszło mi to do głowy przez kawałek w tle. Mniejsza o samą odpowiedź na to pytanie, ale na koniec dodała, że do samego Mesa nie jest w stanie się ustosunkować, ze względu na kontrowersje wokół jego osoby. Pociągnięta za język stwierdziła, że ponoć Mes jest damskim bokserem, że praktycznie przyznał się do tego w jakimś numerze (mówiła chyba o "Jak nikt", ale ni chuja nie mogę się tam doszukać nic takiego) i że było o tym głośno.
Wydarzenia w rapiku w miarę śledzę, Piotrka słucham już dobrych parę lat, więc wątpię, żeby coś takiego umknęło mojej uwadze. Ktoś coś wie na ten temat, czy jakimś cudem pomyliła go z frajerem Kartky?
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Ten Typ Mes

Post autor: sven22 »

nie przypominam sobie takiej akcji
ipk
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: Ten Typ Mes

Post autor: ipk »

Jolo pisze: 27 maja 2020, 20:51 Stasiak pracuje w Legii Warszawa
Podpadł kumatym i wyleciał z konferansjerki, po ostatnich cięciach w dziale marketingu robi za chłoptasia od kamerki
frontkick

Re: Ten Typ Mes

Post autor: frontkick »

Biorąc pod uwagę losy lewicowego rapera Koza i ogólna bucowatosc Mesa jestem w stanie uwierzyć w te historie
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Kysys »

ipk pisze: 26 sie 2020, 11:03
Jolo pisze: 27 maja 2020, 20:51 Stasiak pracuje w Legii Warszawa
Podpadł kumatym i wyleciał z konferansjerki, po ostatnich cięciach w dziale marketingu robi za chłoptasia od kamerki
Stasiak jest także promo managerem zespołu Rasmentalism.

Tak jak myślałem prywatnie większość ocenia Mesa za buca.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
ODPOWIEDZ