Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kon rafal »

Mes mu zarzucił, że kilka lat temu dokuczał grubaskowi w programie, na co ten mu odpowiedział, że Mann nigdy u niego nie był

Niezły pancz co?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Ten Typ Mes

Post autor: samir »

gods bidness pisze: 24 mar 2020, 23:21 Chyba szurane było dla kurażu.
:lol: chyba odpalam to niedługo
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Ten Typ Mes

Post autor: lambiczi »

Własnie obejrzałem, spoko wypadł, nie kumam przypierdolki i głębszej analizy.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kapper1 »

Czekałem na wykonanie Białego Tunelu przez Mesa :lol:
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Ten Typ Mes

Post autor: YKCUL »

Włączyłem wczoraj ale nie moge słuchać mesa, na siłę chce rzucić jakąś błyskotliwą puentę i za każdym razem wychodzi drętwo vide ten jego pijacki harmonogram tygodnia. Naprawdę podziwiam ludzi którzy się z nim utożsamiają
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Sienki »

Widać że Mes jest trochę spięty i że chcę trochę Wojewódzkiemu dopiec, ale i tak po tych komentarzach spodziewałem się gorzej (oczywiście biorąc poprawkę na inne wywiady mesa i jego osobowość), ale ogólnie na plus.
Co do "puncha" z Mannem to ja w sumie nie wiem czym tu się podniecać, bo nic przecież mu dojebał, już większym dojebanie do mesa to było chyba powiedzenie że ten pop robi.

Co do książki, o ile podchodzę do niej sceptycznie (pamiętając te gówniane felietony), ale jeżeli Wojewódzki który mógłby wyśmiać książkę potrafi coś o niej dobrego powiedzieć to może jeszcze coś wyszło z tego czytalnego (oczywiście z dużym biasem że to nowa książka Bukowskiego).
przedszkolanek pisze: 25 mar 2020, 1:16 że z sesji do płyty i nie wiadomo, czy nie był brany pod uwagę do wzięcia
Przecież nie pasuje do konceptu płyty - brak autotuna i inny producent.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ten Typ Mes

Post autor: aleksy »

wypadł lepiej niż mezo?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Yayo »

Poza wpadką z Mannem Mes wypadł ok. Trochę mało było o tej książce chociaż i tak się zaciekawiłem. Spoko rozmowa i poznałem Baranovskiego którego wcześniej zupełnie nie kojarzyłem.
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: moody »

dobrze wypadl
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes

Post autor: sugarhill_notausgang »

Przyszedłem się zapytać czy ktoś czytał książkę Mesa ale widzę, że premiera dopiero 6 maja. Jestem bardzo ciekawy, ale nie aż tak, żeby kupować w ciemno. Mes piszący prozą zawsze był obrzydliwym grafomanem, ale może mu się poprawiło. Pewnie poczekam jakiś czas aż książka wyląduje w koszu na przeceny i wyprzedaże to wtedy sobie sprawdzę.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes

Post autor: jajca »

Sądząc po tytule, zarysach fabuły i utworze rapowym przedstawiającym, cytując stronę alkopoligamii, GENEZĘ POWSTANIA książki, spodziewam się Bukowskiego/Hłaski po wylewie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Ablazir »

wojewódzki chwalił, ponoć można znaleźć wątki autobiograficzne
Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5423
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Ten Typ Mes

Post autor: clockers »

Nosowska też propsowała.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Bolo »

Przecież to nic nie znaczy
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes

Post autor: jajca »

Biorąc pod uwagę ostatnie lata Nosowskiej i Wojewódzkiego, to jest to w sumie antyrekomendacja.
Pani Katarzyna mega szacun za całokształt, ale jednak obecnie nagrywa nieciekawe płyty, pisze nieciekawe książki i propsuje Miuosha.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gogi »

przypominam że wybitna TVNows... polska pani krytyk filmowa Karolina Korwin Piotrowska swego czasu wręcz rozpływała się nad filmem swojego kolegi, mówiąc że można znaleźć w nim masę bezpretensjonalnego, czarującego humoru i niemal jeden do jednego porównała go z Rejsem

Obrazek

sugerowanie się zdaniem celebrytów w 2020, ludzie, prośba

Wojewódzki za pieniądze to nawet o oranżadzie powie że wybitna... a nie, czekaj
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Ten Typ Mes

Post autor: rolka »

Poza tym wydaje mi się że Nosowska nie czytała tej książki xD chyba mówiła u Wojewódzkiego że wydawnictwo jej nie dało jej, chociaż to to samo w którym wydaje ona (jak coś mylę to poprawcie)
Po lekturze felietonów, z których naprawdę nic nie wynika, też nie wierzę że ta książka jest dobra, ale w sumie chętnie zmieniłbym zdanie
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Krynew »

Czytala. Dostala z rana i wrzucila potem story ze skonczyla czytac machajac zreszta ksiazka na story. Ogolem historia byla taka, ze omylkowo przez wydawnictwo czesc ksiazek zostalo wyslanych nieco wczesniej niektorym osobom. M.in. Kaz (ten fristajlowiec) wrzucal juz ze czyta. Sam Mes wrzucil 10 kwietnia na FB info wlasnie o tym, ze niektorzy dostali
Kocham, pozdrawiam
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Sienki »

Krynew pisze: 20 kwie 2020, 20:48 Czytala. Dostala z rana i wrzucila potem story ze skonczyla czytac machajac zreszta ksiazka na story. Ogolem historia byla taka, ze omylkowo przez wydawnictwo czesc ksiazek zostalo wyslanych nieco wczesniej niektorym osobom. M.in. Kaz (ten fristajlowiec) wrzucal juz ze czyta. Sam Mes wrzucil 10 kwietnia na FB info wlasnie o tym, ze niektorzy dostali
Znając geniusz wydawniczy alkopoligamii to pewno celowo to zrobili żeby mówiono coś o tej książce.
gogi pisze: 20 kwie 2020, 19:48 przypominam że wybitna TVNows... polska pani krytyk filmowa Karolina Korwin Piotrowska swego czasu wręcz rozpływała się nad filmem swojego kolegi, mówiąc że można znaleźć w nim masę bezpretensjonalnego, czarującego humoru i niemal jeden do jednego porównała go z Rejsem

Obrazek

sugerowanie się zdaniem celebrytów w 2020, ludzie, prośba

Wojewódzki za pieniądze to nawet o oranżadzie powie że wybitna... a nie, czekaj
Nie sądzę żeby Mes zapłacił Wojewódzkiemu. Same Mes będąc u Wojewódzkiego wydawał się być zdziwiony że przeczytał tą książkę, więc jako tako mogę jeszcze uwierzyć że Wojewódzkiemu mogła podobać się ta książka. Ale nie wierzę że ta książka jest dobra mając w pamięci jego wysrywy nazywane felietonami.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Ten Typ Mes

Post autor: DJ_BOBO »

Przypominam że Wojewódzki w swoim programie wypowiadał się w samych superlatywach o ksiązce fit lovers
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
ODPOWIEDZ