LSO TDW

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: LSO TDW

Post autor: afterlight »

[mention]recklezz[/mention] dobra selekcja, dla mnie tez scisla topka to co rzuciles
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

Stare kawałki też mają piękny klimat, dużo bardziej surowy, bo inne lata, ale w mojej ocenie brzmią strasznie charyzmatycznie, właśnie przez ten wiejsko-miejski, nostalgiczny klimat tamtych czasów.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Tutaj trochę młodsze, ale ten początek... :bowdown:
Spoiler
Spoiler
Chodzi o druga część kawałka. W ogóle, to jest jeden z najlepszych kontrastów jakie słyszałem. Żeby w tak genialny sposób przejść z relacji o zlocie fanów marki BMW w Ostródzie w 2009, do utworu o swojej byłej, niespełnionej miłości, na tak zajebistym bicie i wokalu, to trzeba być kurwa geniuszem, albo Gogiem
A no i oczywiście:
Spoiler
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: LSO TDW

Post autor: k4ve »

no właśnie myślałem czy wrzucać takie klasyki jak historia juz albo nie za chajs remix, ale stwierdzilem ze to juz cos innego niz to o co prosil [mention]yytr[/mention] :D
zresztą z tamtego okresu znam więcej takich typowo rapowych tracków, mega dużo perełek tam jest
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: LSO TDW

Post autor: afterlight »

ale skoro juz sa wrzucane starsze rzeczy to ode mnie jeszcze dla przypomnienia
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

To ja też może rzucę od siebie kilka faworytów, może troche bardziej lub mniej znanych, ze starej syberii dla przypomnienia :D
Spoiler
Tutaj Panczo na wokalu, wg mnie najlepszy gość, który gościnnie sie udzielał z Gogiem
Spoiler
Spoiler
Spoiler
nieśmiertelne to
Spoiler
Dobry diss
Spoiler
Spoiler
Spoiler
jedna z zyciówek Godlesia wg mnie
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to jest klimat nie do podjebania, Gogu 19 lat 2005, wkurwione zipy na klipie, uapalane bawary
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
piękny traczek
Całe twórczość LSO z tamtych lat ma dla mnie duże znaczenie sentymentalne, bo kojarzy mi się z najlepszymi czasami życia. pozdro
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: LSO TDW

Post autor: ART »

z tych co sie jeszcze (chyba) nie pojawily
Spoiler





lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: LSO TDW

Post autor: k4ve »

to ja tez zarzuce pare starszych kawalkow ktore warto znac
Spoiler
kiedys przez dluzszy czas myslalem ze tam jest syn negocjatora, Denzela Washingtona i za chuj nie moglem skumac o co chodzi a potem sie okazalo ze tam jednak jest chce negocjatora :lol:
Spoiler
Spoiler
tutaj miejscami jest troche beka z lokalnych ale jest kilka przepieknych momentow
wykonuje ruch i za rogiem robie puf puf
na zakaz jarania masz wyjebane? jedziemy na tym samym wozie i trzymamy sztame :bowdown:
Spoiler
Spoiler
jeszcze dwie perełki znalezione jakoś niedawno, ale to raczej w ramach ciekawostek bo to wysoki lot
Spoiler
Spoiler
Spoiler
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

Pamiętam że vs2 i kary gitary to były dwa pierwsze tracki LSO, jakie usłyszałem. Ten początek zajebisty latino sombrero przewózka w VS2, przeniesiona na ostródzkie klimaty tamtych lat. Wiem, że artyści się zmieniają i przenoszą swoje brzmienia na wyższe poziomy muzyczne, ale zajebiście bym się cieszył jakby coś takiego jeszcze nagral Godleś.
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: LSO TDW

Post autor: k4ve »

no szczegolnie ze w kwestii samego wokalu to przyskillowal mocno, moze jeszcze wleci cos takiego kiedys
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: LSO TDW

Post autor: yytr »

Życia nie starczy by przesłuchać wszystkie kawałki. Niesamowity klimat bije z tych kawałków i teledysków. Chce się żyć ^^
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: LSO TDW

Post autor: Ablazir »

propsy za wrzutę @k4ve, sporo z tego nie znałem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 579
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: LSO TDW

Post autor: k4ve »

dzisiaj youtube mi z autoplaya zajebal mega mocna playliste, mam wrazenie ze odkrylem jakis zloty okres lso czyli 2012-2017, zdalem sobie sprawe ze do tej pory znam wiekszosc utworow spoza tego okresu
rzucam wam paczuszkę utworów, które mi się wkręcily, chyba spójną klimatycznie, te bity to jest jakiś w ogóle kosmos
Spoiler














generalnie wkleiłbym jeszcze drugie tyle tracków które dzisiaj odkryłem, ale te są chyba najbardziej reprezentatywne, drugi nurt który dzisiaj trochę pogłębiłem to 2009-2012, tez maja specyficzne brzmienie tracki z tego okresu.
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
syb1r
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 20:43

Re: LSO TDW

Post autor: syb1r »

chłopaki wie ktoś może z was co nawija rubin na spontanie xD?? jest to dla mnie strasznie enigmatyczne i chodzi mi po głowie cały czas...
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

ktoś wie w której z starszych nut Gogu nawijał coś w stylu "wiesz o co chodzi, kiedy cizia dobrze stęka"?
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Co do spontanu kiedys na grupce LSO byla dyskusja na temat tych romskich motywow, tez nawijanych przez Goga... Te dialekty nawet w Polsce miedzy grupami sie tak roznia, ze poszczegolne grupy mala rozumieja, wiec chyba tylko Cyganie z tamtych okolic Ostrody Ci moga pomoc..Ale spontan to szalony i pozytywny kawalek

taktyk napisz na grupce LSO na facebooku odpowiedzi sa szybko ja takiego kawalka nie kojarze

Te stare dawne style LSO https://www.youtube.com/watch?v=Dvq2rOORpOU byly zajebiste , proste ale uniwersalne i ponadczasowe, brakuje takiego brmienia dzisiaj.

Obczailem to co wrzuciliscie - oczywiscie znane, ale syberiaszmato to juz byly kawalki jednak inne. Najgenialniejsze wg mnie co Gog nagral to kawalki bez agresji i nadmiernej emocjonalnosci, czysty prosty przekaz na genialnych bitach, krol jak Lennox Lewis
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

niestety nie posiadam fb byku :confused:

https://www.youtube.com/watch?v=INl_pZFGh4g to jest piekne ze starego stylu, nostalgia mocno
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Alegres
Posty: 54
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:39

Re: LSO TDW

Post autor: Alegres »

taktyk pisze: 08 maja 2020, 16:39 ktoś wie w której z starszych nut Gogu nawijał coś w stylu "wiesz o co chodzi, kiedy cizia dobrze stęka"?
To kozacki utwór cnł https://www.youtube.com/watch?v=2x7GoxnsdNg z podkładem w stylu albumu Suburban Tours zespołu Rangers.
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »

kurwa mordeczko moja dziękówa Ci bardzo, szukałem pare dni tego :bowdown:
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
Awatar użytkownika
taktyk
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:49

Re: LSO TDW

Post autor: taktyk »


sorry za dubla, ale musze się podzielić, rozpierdol jest ten kawałek, definicja tej liryki z tamtych lat jak Godles wjezdza "popatrz na moje dłonie, one sa czyste, Chryste pomóż mi być lepszym z kolejnym listem"
ja chce tylko widzieć szczęście najbliższych
zanim jeszcze się przekręcę jak kickflip
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: LSO TDW

Post autor: oyche »

mistyczne przezycie
ODPOWIEDZ