LSO TDW

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: LSO TDW

Post autor: Willxc »

Nie no kurwa ludzie to są narkotyki czego wy się spodziewaliście po gównie które niszczy styki, ale mam nadzieje że ten driftujący wariat nie da się tak łatwo.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: LSO TDW

Post autor: zemsta1kadluba »

Poczekam jeszcze z oceną bo nie wiadomo za dużo, może wbił na dziwki do kogoś z kim rafał dzieli chatę (zazwyczaj na jednym mieszkaniu siedzi ich parę) został nagrany i ten odpad go wrzucił, bo dziwi mnie to że nagrane jest nagranie z innego telefonu, zamiast po prostu wrzucić na snapa, a samo to słowo "syberia" jest wypowiedziane chyba na samym snapie (a nie na tym filmiku z gogiem)
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: LSO TDW

Post autor: eddy_wata »

przecież przećpane łby gogu i belmondziak to silni krawędziowcy i empiryści, niezrozumiała dla innych potrzeba dziwnych doznań. jakoś mnie to nie dziwi i pewnie jakby głębiej spojrzeć w ich portrety psychologiczne to taka sytuacja lub podobna była do przewidzenia :D
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: LSO TDW

Post autor: Jasek »

Skąd w ogóle ta pewność, że Gog wali dragi?
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: LSO TDW

Post autor: oldschool »

Czyli myślisz, że jebał się z Rafalalą na trzeźwo?
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: LSO TDW

Post autor: Clay »

No ja jebie, w temacie o Belmondzie w trakcie trwania akcji napisałem
Spoiler
Gog LSO i Rogal DDL ostatni prawdziwi
:bag:

Rogal trzymaj się w tym rapie


póki nie ma oficjalki to nie uwierzę, Belmondo niemal od razu był confirmed
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: LSO TDW

Post autor: eddy_wata »

^ :lol: :lol:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: LSO TDW

Post autor: koniec »

ja tam różne plotki o gogu słyszałem np. że jest jakimś kurwa i w ostródzie się go wszyscy boją ale że lubi medyczną helupę to nie
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: LSO TDW

Post autor: Wtn »

Ciekawe co na to [mention]KomunistomPodPrad[/mention]
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

OK dzieki za odpowiedz co do chaty,
dla mnie dalej sprawa nie jest przesadzona, tak naprawde nic z tego nie wynika, dziwne to wszystko, to nie jest sprawa z Belmondem ktory ewidentnie mial intymna relacje z Raflala, pomijam to ze bylem sajko ale po prostu nic tu nie widac, wideo z dziwnego zrodla nagrane tosterem, tak czy inaczej Gog powiedzial bardzo duzo slow, m.in o honorze i ja uwazam ze teraz jest okazja zeby to przekuc w czyny, nic innego nie zostalo
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: LSO TDW

Post autor: runiek »

też słyszałem dużo plotek w Olsztynie o Gogu, głównie, że mało lubiany przez jakieś odpierdalanie przypałów, ale zarazem ma niby mocne plecy u najgrubszych w mieście. Ba, jedna osoba stamtąd stwierdziła, że Gog mocno związany z
Spoiler
ostródzką mafią
Ile w tym prawdy jest, nie wiem
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 157
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: LSO TDW

Post autor: Marker »

Jasek pisze: 08 lut 2020, 23:12 Skąd w ogóle ta pewność, że Gog wali dragi?
psychodeliki czesto goszcza w jego zyciu plus ostatnia twórczość pokazuje ze mocno zabrnal w jakies teorie spikowe/foliarskie. W komentarzsch się na yt przewijalo cos o DMT, samo jaranie trawy nalogowo od ilus tam lat tez potrafi ladnie zjebac czereb, ale.... i tak najbardziej prawdopodne jest to co kolega wyzej napisal:
Spoiler
zemsta1kadluba pisze: 08 lut 2020, 22:57 Poczekam jeszcze z oceną bo nie wiadomo za dużo, może wbił na dziwki do kogoś z kim rafał dzieli chatę (zazwyczaj na jednym mieszkaniu siedzi ich parę) został nagrany i ten odpad go wrzucił, bo dziwi mnie to że nagrane jest nagranie z innego telefonu, zamiast po prostu wrzucić na snapa, a samo to słowo "syberia" jest wypowiedziane chyba na samym snapie (a nie na tym filmiku z gogiem)
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: LSO TDW

Post autor: oldschool »

Mnie to dziwi, że strasznie cicho jest o tej akcji. Niby LSO jest dość niszowe, ale że taki Glam Rap jeszcze nie podłapał? :huh:
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

glamrap ma problem z LSO nie wiem jakiego rodzaju ale oni specjalnie o nich nic nie publikuja i nie publikowali. Publikuja o jakis typach z 200 wyswietleniami, a ten temat specjalnie pomijaja,

Nie skreslajcie czlowieka tak latwo panowie i panie :)
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 339
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: LSO TDW

Post autor: Dolarydolary »

:bowdown: nie wiem co powiedziec :bowdown:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: LSO TDW

Post autor: koniec »

Mnie nie dziwi ta cisza, bo raz ze LSO jest niszowe(na pewno dużo mniej utrwalone w popkulturze czy tam internetowej kulturze niż belmondziak nawet pomimo promocji przez rafona) a dwa, że jego członkowie w żaden sposób nigdy nie próbowali być postaciami publicznymi i od mediów po prostu stronią.
I też nie wydaje mi się żeby coś zrobili rafalali, koledzy młodego g też hucznie zapowiadali odwet a na czym się skończyło wszyscy dobrze wiemy, mam nadzieję że Gogu to mądry człowiek i zrozumie, że nie warto przez takie pierdoły pakować się w jakieś większe kłopoty bo nawet jeśli już nigdy żadne info w tej sprawie się nie pojawi to nie sądzę żeby te kilka sekund niepotwierdzonej na 100% wizyty zaważyło na jakimkolwiek odbiorze muzyki Goga przez fanów LSO.
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Mylisz sie, jest kilka klipow LSO ktore dobijaja do kilku milionow wyswietlen. To jest bardzo duzo w porownaniu z lokalsami nedznymi o ktorych pisza ktorzy maja po 500 wyswietlen. LSO przy tym bylo kontrowersyjne ta akcja jest tez kontrowersyjna, jest cisza. temat jest przez nich celowo pomijany. Mowie to juz od dawna. Nawet jak w koncu napisza to tylko zeby im dojebac.

Poza tym - R. wytoczyl mocne dziala, praktycznie zniewazyl publicznie czlowieka, tu musza isc konsekwencje, nie mowie ze jakies ciezkie ale conajmniej wyjasnienie w 4 oczy powinno byc
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: LSO TDW

Post autor: Ablazir »

koniec pisze: 08 lut 2020, 23:38 nie sądzę żeby te kilka sekund niepotwierdzonej na 100% wizyty zaważyło na jakimkolwiek odbiorze muzyki Goga przez fanów LSO.
a jeśli by się potwierdziło to jest coś w tekstach goga co gryzie się z tego typu relacjami? nie rozumiem co was tak obchodzi kto z kim chodzi do łóżka póki ta osoba nie jest jasno zadeklarowanym homofobem etc.
Obrazek
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: LSO TDW

Post autor: recklezz »

Glamrap już od dłuższego czasu infosy przekazują z opoznieniem, może dygaja się jakiichs procesów później i czekają jak będzie potwierdzone. Co do Gogensa to ewidentnie jest to on na tym filmie, SMS to fejczur pewny. Ogólnie ten rafalelel nie jest taki głupi, kolejna aferka kolejny raz głośno o nim, niby przypadkowo coś nagrał ale ewidentnie jakbyL przodem w dodatku od stóp do głów w barwach TDW. W żaden kontakt płciowy między tymi osobnikami nie wierze, ale dostarczanie towaru jak najbardziej lub ruchaniu jakiejś kurewki(nie koniecznie trans, przez ten kwadrat przecież się przewijalo sporo normalnych kurewek) na kwadracie, gdzieś chyba wspomnial rafalisko że film ma od kolezanki. Co do Goga i jego słów o honorze to dużo mowil, o niebocentryzmie i innych głupotach regresach resetach chuj wie co jeszcze, wiadomo że lubi(ł) poeksperymentować z różnymi syntetykami a łeb nie jest niezniszczalny. Co ma tu honor do jakiejś tam interakcji na tle biznesowym z transem? Nie widzę tu nic niehonorowego z jego strony, jak zwykle tu fani rozdmuchują o kurwa wielkie mecyje, i znów to samo jak z belmondziakiem. Chuja się odniesie ma to w chuju co myślą fani, potwierdza to od początku kariery, nigdy się oficjalnie nie odniósł do niczego publicznie i tu nie powinno być inaczej bo kurwa czemu ma się tłumaczyć z jego życia prywatnego bo jakieś dałny nie wiedzą czy go słuchać dalej czy nie w związku z tym że był uwieczniony na filmie w domu rafalali ? Dajcie spokoj.
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Tak gryzie sie bez cytatow ale bylo duzo wrzotow... Zreszta tu jest inny temat, to jest jedno, ale drugie to puliczne zniewaznie

recklezz czy ty nie widzisz z Rafalala ewidetne insynuuje ze byl sex z Godlesiem na tych snapach? bez pierdolenia ale takie cos trzeba wyjasnic, to nie chodzi o fanow, ale jezeli ktos chce byc prawdziwy wobec muzyki ktora robil, a ja od poczatku tak uwazalem to MUSI kurwa sie odniesc, inaczej to jest stek bzdur

jak ktos robi z siebie osobe honorowa, to musi postepowac dalej honorowo po prostu
ODPOWIEDZ