HEWRA

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: HEWRA

Post autor: clockers »

nie czaje nic
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: HEWRA

Post autor: benzoabuser »

To kto jest w kolektywie hewra, a kto w końcu wyleciał? Czemu kazek robi kawałki i z jednym i z drugim xD
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: HEWRA

Post autor: JVCORE »

Chłop ciśnie dziadka i fostera wrzucając w tle artykuł o tym jak on sam zajebal kasetkę???
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
nowy nieznajomy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2022, 18:56

Re: HEWRA

Post autor: nowy nieznajomy »

benzoabuser pisze: 08 lip 2022, 10:25 To kto jest w kolektywie hewra, a kto w końcu wyleciał? Czemu kazek robi kawałki i z jednym i z drugim xD
Nikt nie wyleciał, zapewne sprzeczki w grupie o peso i prawa do całej marki - zwykły rozłam. Foster poszedł w swoją stronę i dalej napierdala pod szyldem hewerki lecz nie utożsamia się z resztą starych członków grupy co można było zaobserwować wiele razy na jego ig. Droni i studenciaki bujali się pod jego zwroty na jednym z ostatnich koncertów na co sam wyraził swoje zdanie, a będąc przy temacie koncertów to był ktoś może na czeluści lub na jakimś wcześniejszym i dałby opinię czy warto, czy to tylko bujanie się Stefana i studenciaków na scenie? :roll: . Odnośnie kaza to on nagrywa raczej z tymi, z którymi ma jakieś stabilne relacje a z tego co wiadomo raczej nie uczestniczył stronniczo w konflikcie i ma szacunek do obu stron. Dziadek zawsze coś tam gadał coś wypisywał nic dziwnego, że w końcu kogoś wkurwiło to co on odpierdala. Chuj go wie o co tam idzie już zapewne dwie strony konfliktu mają za uszami.
nie bój się zmiany na gorsze
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: HEWRA

Post autor: Suseł »

nowy nieznajomy pisze: 24 lip 2022, 19:51 Foster poszedł w swoją stronę i dalej napierdala pod szyldem hewerki
No i okazało się, że bez Szekla to on se może. Wstarczy sprawdzić cokolwiek z tej jego solówki wydanej jako AMEN HEWRA - poza szyldem to z Hewrą nic wspólnego nie ma.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: HEWRA

Post autor: Groszek »

Kilka dobrych kawałków ma Fryderyk Chop'n :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
nowy nieznajomy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2022, 18:56

Re: HEWRA

Post autor: nowy nieznajomy »

Suseł pisze: 24 lip 2022, 20:27 No i okazało się, że bez Szekla to on se może. Wstarczy sprawdzić cokolwiek z tej jego solówki wydanej jako AMEN HEWRA - poza szyldem to z Hewrą nic wspólnego nie ma.
Trudno się nie zgodzić, lecz osobiście uważam iż parę godnych uwagi kawałków ma które jednym mogą się podobać a innym nie. Gdyby postarał się i znalazł godnego producenta, który byłby wstanie nadgonić klimatem myślę, że wszystko miałoby wtedy inny wydźwięk i może dostalibyśmy znów jakieś mocne teksty, być może miał taką wizję na to co jest obecnie ale słuchaczom nie siadło. Osobiście czekam aż zaskoczy nie jest jeszcze przesądzone co dalej lecz na razie chyba wszystko stoi
nie bój się zmiany na gorsze
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: HEWRA

Post autor: FruitOffTheWall »

trampoliny i huśtawki super numer w chuj
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: HEWRA

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć ten fenomen Hewry? Ni chuja, to nie płynie, jakieś niewyraźne seplenienie z masa nakładających się modulatorów głosu i efektów. Może po jakimś LSD można tego słuchać? Ale na trzeźwo? To urąga aparatowi słuchu.
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: HEWRA

Post autor: DjPendzel »

Wchodzisz i piszesz komentarz hewra to nowa religia albo o jezu jaki bit dopracowany i skomplikowany( musisz koniecznie nie znac się na produkcji) i tyle, tak to działa i idzie jeden za drugim
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: HEWRA

Post autor: OmarStooleyman »

Jeśli to co mówią to dla ciebie hieroglify, nie będziemy tu wpierdalać z jednej michy.
Awatar użytkownika
nowy nieznajomy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2022, 18:56

Re: HEWRA

Post autor: nowy nieznajomy »

Oportunistycznyebaka pisze: 25 lip 2022, 12:42 Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć ten fenomen Hewry? Ni chuja, to nie płynie, jakieś niewyraźne seplenienie z masa nakładających się modulatorów głosu i efektów. Może po jakimś LSD można tego słuchać? Ale na trzeźwo? To urąga aparatowi słuchu.
Nigdy się nie dowisz. Przeciętny Bartek z white widow w playliście nie zaczai, jeżeli nie miało się jakiejś części zbliżonych doświadczeń w życiu o tym o czym przeplatają w tekstach to nie złapie się klimatu tym bardziej jeżeli nie ma się odpowiednich ludzi do wspólnego czilowania chociażby przy siuwaksie. Wielu nie rozumie fenomenu bo cała twórczość zakładała niszową produkcje od początku i we własnej wizji co trzeba umieć docenić. Małolaci coś tam pierdolą a znają przez muszę już lecieć a białe i puszki to widzieli ino w filmach.
nie bój się zmiany na gorsze
Oportunistycznyebaka
Posty: 126
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: HEWRA

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Nigdy się nie dowisz. Przeciętny Bartek z white widow w playliście nie zaczai, jeżeli nie miało się jakiejś części zbliżonych doświadczeń w życiu o tym o czym przeplatają w tekstach to nie złapie się klimatu tym bardziej jeżeli nie ma się odpowiednich ludzi do wspólnego czilowania chociażby przy siuwaksie. Wielu nie rozumie fenomenu bo cała twórczość zakładała niszową produkcje od początku i we własnej wizji co trzeba umieć docenić. Małolaci coś tam pierdolą a znają przez muszę już lecieć a białe i puszki to widzieli ino w filmach.
Czyli jedyną zaletą tegoż tworu jest to, że kumają go tylko ludzie osadzeni w ćpuńskich klimatach, i lekka otoczka tajemniczości zmiksowana z tzw. niszą. A dla mnie po prostu asluchalne gowno bez rytmiki, vibu, flow, jakości.
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: HEWRA

Post autor: DjPendzel »

Zajebiscie tak sobie poczilowac z podrzędnymi obrzygusami do fajnych nutek
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: HEWRA

Post autor: OmarStooleyman »

No i dziękujemy panu za tę wypowiedź.

Nie każda muzyka jest dla wszystkich, dla jednego bełkot będzie balsamem na uszu i vice versa.
Jednak zarzucać Hewrze brak rytmiki, wajbu i flow to trzeba już po prostu być hejterem zwyczajnym. Ci ludzie znakomicie zabawili się gatunkiem w latach 2016—18. Po tych typach mogłeś w tym czasie spodziewać się wszystkiego, bo łamali każdą zasadę. Rozumiem, że z czasem pojawią się głosy odpulające ich ewenement by być bardziej edgy, ale w środowisku kumatych to zawsze będzie evergreen. Imo oni najbardziej (ramię w ramię z Mbbn) zbliżyli się do szeroko rozumianej sztuki nowoczesnej w gatunku er a pe.
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: HEWRA

Post autor: DjPendzel »

100% się zgadzam z Tobą Omar, nie podoba mi się tylko przypisywanie elitaryzmu ćpaniu
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: HEWRA

Post autor: OmarStooleyman »

Czy ja wiem, że to był taki elitaryzm? W wielu utworach, jak na przykład w wyżej wspomnianym Muszę już lecieć można było wyczuć wręcz wstręt do ćpania. Na pewno to była oś większości utworów, ale chłopaki chyba naprawdę żyli tym życiem w momencie nagrywania.

Można słuchać Hewerki jadąc do nudnej statycznej pracy w biurze i niekoniecznie brać na poważnie te peany o waleniu w kinol, nikt tego nie sprawdza
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: HEWRA

Post autor: 8na10 »

za czasów h&m tam mniej ćpania było w ich muzyce, w ogóle wtedy hewra była bardziej rapowa niż rejwowa, i moim zdaniem 2016 to był ich absolutny peak. wole młodego drona w stylistyce dobry raper udający hujowego mumble rapera, niż to co było później. i tak z nimi wszystkimi jest w sumie. po cosie bez kitu słychać już jak to brzmienie ewoluuje, i czasem bracia szekel wykręcili coś ciekawego, ale to była już zupełnie inna jazda.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5948
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: HEWRA

Post autor: DoubleB »

wolę drona, który brzmi jakby pierwszy raz dorwał się do autotuna i nieudolnie próbuje wdrożyć polski drill, bo wyszło z tego zajebiście oryginalne gówno
8na10 pisze: 25 lip 2022, 20:20 2016 to był ich absolutny peak
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: HEWRA

Post autor: sebring »

w ostatnim czasie dron stał się totalnie drętwy, drewniany i nudny, czego pare lat temu w zyciu bym nie przewidywał, przeciez to byl czlowiek hip hop w okresie zlotych lat hewry
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
ODPOWIEDZ