HEWRA

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: HEWRA

Post autor: yungXpaproch »

bilderberg pisze: 27 cze 2020, 1:58 Jak jeszcze szamza raz na jakiś czas potrafiłem zdzierżyć tak te adolphy jakieś sami berty i ozyrysy to dla mnie 0/10 ale niech ktoś powie kim oni kurwa są że tak postawili na nich xD
ozyrys nie jest w hewrze, a na jedynym kawalku, na ktorym byl zajebal zajebisty refren
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: HEWRA

Post autor: vampmoney »

Debile jeden z drugim, o coś takiego się kłócić, rozpierdalać skład/zespół. Widzę po instagramach ze Droni siedzi obecnie z Szamzem, Swizzim, Samim i robią muzykie, zajebiście by było jakby hewra poszła w tą stronę. W ogóle mixtape dron x szamz to by było tak skurwysyńsko stylowe.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: HEWRA

Post autor: Ablazir »

noo, najlepsze, że po tych urywkach na ig to wychodzi, że szamz wraca na majka :twisted:
Obrazek
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: HEWRA

Post autor: Suseł »

Przecież Hewra to Amen i Dron, tak jak Mobbyn to Belmondziak i Ojciec :dunno:. Hewra z jakimiś randomami na poziomie "taki se raper z podziemia" skończy muzycznie tak samo jak Mobbyn z GSP.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

nieno okto to 75% sukcesu formacji ale racja bez amena to juz nie real og hewra
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: HEWRA

Post autor: baluckilu »

Ten cały Ojciec to dla mnie nie jest żadne Mobbyn, OG Mobbyn to Kaz i Belmondziak, a tego Oyche to pewnie Tytus wziął na takiej zasadzie, że HEWRA pogoniła ich ze studia jak zwaśnione dzieciaki na placu zabaw i pan Szyluk powiedział do Doniego 'Ej, chodź nie będziemy się z nimi bawić, zoba jakiego tata mi kupił pokedexa pościągamy-ukradniemy piosenki z kanału jutub HEWRY i wydamy jako Mbbn, bo Bałagana tesz jebać, a nazwa jusz ma renome będziemy bogaci'. A dlaczego Kaz i Młody G to dla mnie real Mobbyn? A no dlatego, że w ich wspólnym numerze No Dayz Off z 2015 roku, Kazek nawinął wers 'Mobbyn, masz tu, menciu, nasz album'. Po wtóre, na tym pożal się, Boże 'legalnym debiucie' Mobbyn, które niby kawałki były zrealizowane w ramach duetu Belmondo & Doni JWP? Ci dwaj przecinają się na nim tylko w dwóch utworach - Rokenrolla i Serengeti, gdzie Rokenrolla, gdy wyszedł, był opisany jako solowy kawałek Donalda z gościnnym udziałem Belmondziarza, a Serengeti to typowy wczesnohewrowy numer, bo jest tam i Amen, i Dron, i Bałagan, więc co ty @Suseł gadasz, że Tytus i Ojciec to jakieś niby prawdziwe Mobbyn, hm? Bo odklejony Belmondo se tak wymyślił i potem jak wszyscy na nich srali, to nagrali se wspólnie jakieś Kto chce? Tak samo potem wziął tego debila GPS i chciał ciągnąć siope na renomie nazwy. Ciagle słyszę od sezonowych słuchaczy na jakichś grupkach fejsbukowych, że Oyche Doniz i Belmondo - wspaniały zespół i niezastąpiony skład. Jaki zespół ludzie? Zacznijcie słuchać muzyki i interesować się tym czego słuchacie, a nie nagłówkami, glamrapowymi aferkami, czy tym, co ci przećpany Szyluk napisze na instagramie, który za chwilę sprzeda i dodatkowo zrobi ci jakiś kwitflip na koszulce żeby otrzymać łatwy cash albo tym, że Oyche jest pocieszny, bo chciał szluga na klatce skręcić hehe. Nie wiem jakie pierwotnie Bałagan i Belmondziak mieli plany co do Mobbyn i kto miał być członkiem tego projektu (pewnie podobnie jak z HEWRĄ, skład nie był ściśle ustalony), ale nazywanie Doniego i Tytusa zespołem, bo wydali składankę ze ściągniętymi z yt kawałkami (bo pewnie Kuba O. miał oryginalne ścieżki) jest nie na miejscu
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: HEWRA

Post autor: kebab »

ale tylko dla ciebie, bo chuja wiesz o rapie.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: HEWRA

Post autor: BENGAL »

ziomek troche zapomniales o jednym fakcie ze oficialnie i zgodnie z historia bylo tak ze belmondo a potem donpoldon wrzucali jako 1si nuty na kanal mobbyn a doniz sie doklepal do nich potem jakos w tym czasie jak sie poldon sklocil z tytusem
kaz i belmondo nawijali tak jak mowi ten ziomek z ldz cos tam mobbyn juz na mixtape kiedys i kazek na jakims klipie kurwa wysmarowany fluoresentcyjnym gownem na mordzie mial w kadrze na scianie wrzut mobbyn
znowu nawijki ze belmondo sobie kogos wzial tez w huj na wyrost bo fakty sa takie ze byl goniony od swoich mentorow/stworcow za jakies lewe gowno a i tak znalazlo sie grono ktore chcialo jego kosztem napychac sobie kieszenie i ratowac/budowac wlasne kurwa kariery bo mimo wszystko byl jak nikos dyzma rap gry ale po 25nbome wiec huja wyszlo
wogole nie ma co rozkminiac kurwa kazdy sie doszukiwal w tym kurwa drugiego dna drugiego kurwa gucci mane la flare polska wersja a nagle sie okazalo ze to melanzowa studencka banda skejt grafiti po lsd
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: HEWRA

Post autor: BENGAL »

tam gdzie dalem kurwa te takie krzywe linie to mozecie sobie sami wybrac narracje jak w tym filmie pokurwionym na netflixie co mozecie zdecydowac jak sie zakonczy czy ten chlop wyjebie na magika z balkonu czy co
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: HEWRA

Post autor: zuperhero »

kebab pisze: 28 cze 2020, 16:53 ale tylko dla ciebie, bo chuja wiesz o rapie.
ej to weź mnie też dopisz do listy po baluckilu, plix
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

rozkminia ktos co wlasnie amen dal na ig story?
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: HEWRA

Post autor: Połas »

Zapowiedź płyty Kaczego i Bilona.
Obrazek
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: HEWRA

Post autor: yungXpaproch »


nowy track od ozyrysa z dronem na feacie
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: HEWRA

Post autor: Rupert »

O co za gówno obrzydliwie nie odpalajcie Nwet

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

yungXpaproch pisze: 04 lip 2020, 22:49
nowy track od ozyrysa z dronem na feacie
usun to
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: HEWRA

Post autor: con shonery »

myślałem ze przesadzacie z opiniami, ale nie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: HEWRA

Post autor: SWN »

hewerka od samego początku jarała się drillem i murzynami w jeansach opuszczonych do kolan, ale ten track wyżej wygląda jak parodia całej stylówki :lol: oglądanie murzyńskich teledysków i robienie gang signs palcami wjechało za mocno
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: HEWRA

Post autor: kuldziuki »

zgadzam się z każdym słowem użytnika @SWN
to nie pierdolony zbieg okoliczności
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: HEWRA

Post autor: daveyo »

Zajebiste, ktoś tu chyba nie gotowy, hehe.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: HEWRA

Post autor: Whtn »

No wiem czy tak ostatnio, od początku całe zjawisko hewra/mobbyn jest inspirowane drillem, pod historycznymi teledyskami keefa da się nawet znaleźć komenciaki od hewrowych studenciaków o treści FREE THE GUYS :rotfl: nie mówiąc już o ogarnięciu na ficik Lil Chiefa Dinero z GMEBE (ten pan nagrywał nawet z La Capone, więc poważna sprawa). Młody Dron też zresztą często wrzuca jakieś drillowe zajawki na ig, zresztą jako hewra też nagrywali na bitach keefa, chociażby na Valley
ODPOWIEDZ