Tau/Medium

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Tau/Medium

Post autor: Krynew »

On ma dziarę Iluminati za uchem?
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Tau/Medium

Post autor: Wtn »

To chyba jakaś nowa dziara w ogóle?
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Tau/Medium

Post autor: kebab »

Krynew pisze: 13 wrz 2020, 13:34 On ma dziarę Iluminati za uchem?
To herb miasta i gminy Boguchwała
ZAKAZ
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tau/Medium

Post autor: moxxi »

No beka

Czekam w chuj na nowe rzeczy, tylko kurde co oznacza że singiel "wkrótce" :roll:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Tau/Medium

Post autor: Mutley »

Z tego wywiadu wnioski takie, że należy się spodziewać u niego zmiany w przekazywaniu treści.
happiness only real when shared
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tau/Medium

Post autor: daveyo »

Pierwszy singiel już 28.09! Osobiście nie mogę się doczekać, ostatnio odświeżyłem sobie całą dyskografię i koniecznie chcę usłyszeć coś nowego.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Tau/Medium

Post autor: Mutley »

Jako, że pogoda jest jaka jest odświeżyłem sobie po czasie Alternatywne Źródło Energii i Seans Spirtystyczny. Piękny to materiał.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Tau/Medium

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Tau/Medium

Post autor: Krynew »

Graal wjechał na strimingi z okazji 8 lat od wydania.
Kocham, pozdrawiam
frontkick

Re: Tau/Medium

Post autor: frontkick »

Polecam odlot w utworze Astral w którym Tau śpiewa że zobaczył krzyż płonący na ścianie który kazał mu iść w świat i zbawiać ludzi rapem
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tau/Medium

Post autor: moxxi »

Krynew pisze: 20 lis 2020, 17:11 Graal wjechał na strimingi z okazji 8 lat od wydania.
:bowdown: :bowdown: NO KURWA W KOŃCU :bowdown: :bowdown:

@frontkick idź sobie
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Tau/Medium

Post autor: Kubinsky »

no ale to prawda, medium w astralu brzmi jak nawiedzony, niekoniecznie zdrowy na umyśle gość..tylko że wolałem to zdecydowanie od tego co robił pózniej jako tau.
graal to dla mnie jedna z najlepszych plyt jakie przesluchalem w pl rapie, z czasów kiedy go jeszcze jakkolwiek sprawdzałem. same instrumentale to czyste złoto, w połączeniu z neoficką nawijką dawały taki pojebany mistyczny klimat jakiego chyba nie udało się stworzyć nikomu innemu w polsce.
pomimo tego że treści na tej płycie są kompletnie sprzeczne z moimi poglądami(antyszczepionkowe, homofobiczne, ultrakościelne treści) to w jakiś nie do końca zrozumiały dla mnie sposób jest to płyta ważna w moim życiu.
chociaż czasem chciałbym żeby wyszła wersja instrumentalna, albo żeby medium nawijał na tym albumie w niezrozumiałym dla mnie języku.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Tau/Medium

Post autor: ogkush »

^ po prostu, tak ten bullshit przedstawial, ze mogl wywolywac dreszcze :bowdown:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Wojslaw
Posty: 102
Rejestracja: 12 paź 2020, 20:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Tau/Medium

Post autor: Wojslaw »

Wszyscy którym puszczam Graala mają do niego totalnie ambiwalentny stosunek. Z perełek na tym albumie oprócz Astrala dopisałbym jeszcze Rząd dusz :lol:
Moje: YouTubeFacebook
Dupnij se lekturkę: Anarchizm.info
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tau/Medium

Post autor: potter »

Kto zadzwonił na rapnews i zapytał o ciuchy religijne?
Awatar użytkownika
Wojslaw
Posty: 102
Rejestracja: 12 paź 2020, 20:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Tau/Medium

Post autor: Wojslaw »

Karkovsky pisze: 04 gru 2020, 10:07 A co do Tau...chapeu bas. Myślę, że gdyby nawijał o tym, o czym nawija przecietny polski raper, zamiast o Bogu, to byłby w ścisłej topce, jeśli chodzi o popularność. Przecież takiego Szpaka (którego zresztą wymienia w tekście) to on zjada dupą. Tau ma wszystko, co musi mieć raper: przede wszystkim zajebisty głos, wyczucie rytmu, flow, przyśpiewki, naprawdę dobre teksty, dobór bitów- od zawsze- na najwyższym poziomie. Jedyna rzecz, która u niego "nie siedzi" to właśnie treść tych tekstów.
Cytuję z wątku o „Ikonie”, ale odpowiem tutaj, bo to bardziej ogólna kwestia: w sumie mimo, że jako rodzimowierca jestem wręcz wrogi temu, co głosi Tau, to tak sobie kminię, że temu, co głosi topka sceny lub przynajmniej jej większość (hedonizm, egoizm, nihilizm) jest w równym stopniu lub nawet bardziej zjebane. Dlatego dopierdalanie się wyjątkowo do niego za przekazywany światopogląd jest hipokryzją

To mówiłem ja, typo od dissu na kościoł*.
Moje: YouTubeFacebook
Dupnij se lekturkę: Anarchizm.info
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Tau/Medium

Post autor: Holden »

potter pisze: 04 gru 2020, 2:08 Kto zadzwonił na rapnews i zapytał o ciuchy religijne?
Żenujące w chuj to było
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Tau/Medium

Post autor: Moltisanti »

Chyba Wojsław nie dostrzegasz tej znaczącej różnicy że raperzy hedonisci uprawiaja reportaż a Tau uprawia indoktrynacje. Jak słucham se rapera który mowi ze rucha szlaufy to nie czuje sie zobligowany do przyjecia jego stylu życia. Tau swoją moralnością szczuje, przez co jak nie masz jego kodeksu wartości to słuchając go, slusznie czujesz sie atakowany.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tau/Medium

Post autor: potter »

No strasznie, jak ktoś nie słyszał to ktoś zadzwonił i powiedział mniej więcej: 'Heheheh Tau a gdzie można kupić ciuchy religijne i jaka była Twoja najlepsza pielgrzymka, bo ja jestem ze ŚLIZGAWKA EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU', no i to tyle. A Tau bardzo spoko i normalnie odpowiedział, więc ciekawi mnie co to za bezbek i bezmózg zadzwonił, ale wątpię że się przyzna.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Tau/Medium

Post autor: Kubinsky »

chciałem coś wcześniej napisać w tym temacie ale widzę, że @Moltisanti już to napisał.
ODPOWIEDZ