Koza Bypass

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Koza Bypass

Post autor: oldschool »

Fajna ta prowokacja, taka nie za udana. Postaraj się bardziej @befree
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: Koza Bypass

Post autor: kuldziuki »

ja tam się zaśmiałem z waszych odpowiedzi :rotfl:
to nie pierdolony zbieg okoliczności
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

baqlashan pisze: 09 cze 2020, 18:07
befree pisze: 09 cze 2020, 16:43 wreszcie pojawił się ktoś ciekawy, elokwentny i z normalnymi zasadami
befree pisze: 09 cze 2020, 16:43 Można zapytać się go o każdy wers który napisał, 3 sekundy później będzie w stanie wyjaśnić co nim kierowało kiedy pisał dany wers. Dzięki temu Koza jest autentyczny
dokładnie mordeczko, i właśnie dlatego w co drugim zdaniu płacze o seksizmie polskich raperów, a potem molestuje jakąś dziewczynę xD
Czyli według Ciebie ten fragment artykułu
Zdradza i obściskuje naćpany 16-latki na koncertach. Tak jakby ktoś myślał, że to w porządku osoba. Zwłaszcza jego lewicowi fani.
pokazuje zachowanie pasujące do definicji terminu MOLESTOWANIE która brzmi:
Molestowanie (łac. molestare, fr. molester drażnić, naprzykrzać się) – zachowanie naruszające godność osobistą poprzez natrętne i uporczywe naprzykrzanie się, najczęściej bliskie napastowaniu i nieakceptowane przez społeczeństwo.

Zachowanie to, sprzeczne z normami społecznymi, może prowadzić do czynów na granicy szantażu i wymuszenia wobec osoby molestowanej.
Obściskiwanie fanek po koncercie to już molestowanie? Cholera, no to Bedoes chyba dożywocie dostanie za swoje ekscesy z fankami XD Eh, z Wami to jak z dziećmi, zapytać o konkrety to zaraz będzie "ALE JA GDZIEŚ SŁYSZAŁEM, KIEDYŚ O TYM CZYTAŁEM" a konkretów zero.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Koza Bypass

Post autor: KillerCroc »

Ja tu się tylko włączę żeby dalej to pociągnąć bo może z tego wyjść bekowy content.

Przecież była opisywana sytuacja w autobusie/tramwaju/pociągu przez osoby które to dotyczy (aka koza i kozojebka) i wyraźnie zostało powiedziane że tam raper dopuścił się różnych czynów które raz były nazywane gwałtem przez wyolbrzymienie a innym razem molestowaniem seksualnym.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Koza Bypass

Post autor: baqlashan »

befree pisze: 09 cze 2020, 18:52 Obściskiwanie fanek po koncercie to już molestowanie? Cholera, no to Bedoes chyba dożywocie dostanie za swoje ekscesy z fankami XD Eh, z Wami to jak z dziećmi, zapytać o konkrety to zaraz będzie "ALE JA GDZIEŚ SŁYSZAŁEM, KIEDYŚ O TYM CZYTAŁEM" a konkretów zero.
nie, ja mówiłem o tym że molestował swoją dziewczynę w tramwaju, do czego się przyznał
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Koza Bypass

Post autor: SWN »

befree pisze: 09 cze 2020, 18:52 Obściskiwanie fanek po koncercie to już molestowanie? Cholera, no to Bedoes chyba dożywocie dostanie za swoje ekscesy z fankami XD Eh, z Wami to jak z dziećmi, zapytać o konkrety to zaraz będzie "ALE JA GDZIEŚ SŁYSZAŁEM, KIEDYŚ O TYM CZYTAŁEM" a konkretów zero.
PRZYZNAJĘ, ŻE TO, CO ZROBIŁEM NADII, BYŁO MOLESTOWANIEM

Wypowiedź samego Kozy jest wystarczająco konkret, czy mamy szukać jakichś wyroków sądowych albo opinii GargamelVlog?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Koza Bypass

Post autor: Jaayu »

przecież typ tu w opozycji do kozy przywołuje bonusa rpk jako "uliczny rap", albo jakiegos slonia i dwa slawy i pcha stereotyp, ktory nie istnieje juz od 7 lat co najmniej, prowo jak chuj, chociaz chuj wie znam i takich ananasow
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

Wystarczające, ale przynajmniej się przyznał, to znaczy, że zanalizował swoje zachowanie i prawdopodobnie wyciągnął z tego wnioski co czyni go lepszym człowiekiem niż większość polskich raperów. Tylko kto to jest GargamelVlog, to jakiś internetowy prokurator? Nie mam pojęcia. Ale zeszliśmy trochę z tematu. Co by tu dużo nie mówić, rap Kozy jest wyjątkowy pod wieloma względami. Moim zdaniem tylko Łona i Quebo (ten z Eklektyki a nie reklamy Allegro) mogliby dorównać poziomowi jego liryki.

PS A Bonus RPK nie tworzył ulicznego rapu? I jaki stereotyp nie istnieje od 7 lat, konkrety @Jaayu
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Koza Bypass

Post autor: Aka M »

Jaki poziom liryki Kurwa gościu o czym Ty pierdolisz xD weźcie te prowo bo typ chyba nigdy książki nie przeczytał.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Koza Bypass

Post autor: LeeSu »

no jest wyjątkowo chujowy o czym ty w ogóle piszesz
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9770
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Koza Bypass

Post autor: jajca »

Bortwick, ty masz jakiś zeszyt w którym rozpisujesz te persony, ich życiorysy i profile psychologiczne, zeby ci się nie pomieszaly? Ciekawi mnie twoja technika, bo ja tak właśnie robiłem jak szukałem pracy i rekrutowałem się na 4 zupełnie różne stanowiska, na potrzeby każdego udając inna osobę xd
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Koza Bypass

Post autor: Jaayu »

czemu w opozycji do kozy czyt wedlug ciebie inteligentnego rapu przywolujesz bonusa rpk reprezentujacego uliczny rap i forsujesz podzial rapu na inteligentny i uliczny, co juz nie ma miejsca od dawna? to jest to o co mi chodzilo, nie ze bonus tworzyl rap uliczny (ale rozumiem dlaczego tak mogles zrozumiec mojego posta) nie rozumiem tez stawiania kozy jako kogos swiezego, nowego, bo przeciez ten typ zyje tylko kontrowersja bo jest blady i bezplciowy jak wiekszosc swiezakow
ale w sumie jak lapie sie na prowo to duren ze mnie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

czemu w opozycji do kozy czyt wedlug ciebie inteligentnego rapu przywolujesz bonusa rpk reprezentujacego uliczny rap i forsujesz podzial rapu na inteligentny i uliczny
Posłużyłem się Bonusem RPK tylko aby wykazać prawdziwość Kozy, że jego teksty są bardziej prawdziwe niż Bonusa, Słonia czy Dwa Sławy. A Koza jest świeży jako osoba, nie że ten jego rap czyni z niego jakiegoś białego Kendricka. Po prostu ma inne przekonania niż reszta sceny, wybiera inne tematy na swoje kawałki niż większość raperów, dla mnie to coś nowego.

@Aka M Czekaj, chcesz żebym wytłumaczył Ci co oznacza poziom liryki? Czy sugerujesz mi, że przeczytałeś wiele książek i w tych książkach nigdy nie słyszałeś o tym czym jest poziom i liryka? Musisz mi zadać konkretne pytanie a wtedy Ci na wszystko odpowiem, póki co nie wiem jak ustosunkować się do Twojej wypowiedzi, peace yo
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Koza Bypass

Post autor: zemsta1kadluba »

na chuj wy karmicie te marne prowo sage we wszystkie pola
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Koza Bypass

Post autor: oyche »

@SWN masz czego szukałeś ostatnio w oftopiku :P
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Koza Bypass

Post autor: Jaayu »

zemsta1kadluba pisze: 09 cze 2020, 20:22 na chuj wy karmicie te marne prowo sage we wszystkie pola
stary uwierz mi sam pewnie masz wielu znajomych co sa takimi sluchaczami z doskoku (chociaz nie jestes moj rocznik to inaczej tez) i przeciez tacy ludzie jak najbardziej istnieja i jest ich bardzo duzo, tylko nie pisza na forum a pierdola swoje opinie na jakims wykopie albo w komentarzach na yt. ciezej dzisiaj wylapac czy prowo czy moze ktos serio ma taki poglad
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

Ja szczerze mówiąc nie do końca rozumiem dlaczego tak reagujecie na moje opinie, jakby były jakoś bardzo kontrowersyjne to bym zrozumiał, dla mnie są naprawdę normalne. Wpadłem na to forum by podyskutować, powymieniać zdanie, a każdy wrzuca mnie w szufladkę PROWO. Po co miałbym Was prowokować, lol
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Koza Bypass

Post autor: yungXpaproch »

befree pisze: 09 cze 2020, 16:43 Taki Bonus RPK teraz płacze w więziennej celi, a przypominam o ilu nielegalnych incydentach wspominał w swoich tekstrach. To albo teksty były nieprawdziwe albo wyrok był słuszny, nad czym więc tu płakać. Jeśli odetnie się od tekstów straci wiernych fanów którzy non stop apelują o wypuszczenie go z więzienia. Koza nie robi takich rzeczy. Można zapytać się go o każdy wers który napisał, 3 sekundy później będzie w stanie wyjaśnić co nim kierowało kiedy pisał dany wers. Dzięki temu Koza jest autentyczny. A taki Rado czy Astek sami przyznali, że piszą teksty pod publiczkę, wymyślają różne sytuacje aby nie odkrywać przed słuchaczami swego życia prywatnego. Słoń także wymyśla. Nawet nie wiecie ilu jest bajkopisarzy.
befree pisze: 09 cze 2020, 20:14 Posłużyłem się Bonusem RPK tylko aby wykazać prawdziwość Kozy, że jego teksty są bardziej prawdziwe niż Bonusa, Słonia czy Dwa Sławy.
Sluchacze rapu maja w zwyczaju zakladac ze teksty raperow sa prawdziwe. no tak sie sklada ze zwykle nie sa i nie jest to jakas dziwna rzecz. niektorzy sa o wiele bardziej normalni niz by chcieli i musza koloryzowac teksty zeby byly ciekawe.
befree pisze: 09 cze 2020, 19:52 Moim zdaniem tylko Łona i Quebo (ten z Eklektyki a nie reklamy Allegro) mogliby dorównać poziomowi jego liryki.
Tutaj to sie zgodzic tez nie moge, nie wiem czy znasz np. mlodego π, gra slowna w prawie kazdym wersie, pelno wersow z dwoma znaczeniami, rozkminianie tekstow coraz bardziej z kazdym przesluchaniem.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Koza Bypass

Post autor: zemsta1kadluba »

Jaayu pisze: 09 cze 2020, 20:30 stary uwierz mi sam pewnie masz wielu znajomych co sa takimi sluchaczami z doskoku (chociaz nie jestes moj rocznik to inaczej tez) i przeciez tacy ludzie jak najbardziej istnieja i jest ich bardzo duzo, tylko nie pisza na forum a pierdola swoje opinie na jakims wykopie albo w komentarzach na yt. ciezej dzisiaj wylapac czy prowo czy moze ktos serio ma taki poglad
masz jak najbardziej rację, wystarczy obczaić posting davevo ale mój szósty zmysł mówi mi że tutaj mamy jak najbardziej do czynienia z prowem, chociaż oczywiście mylić się mogę też. Ale coś ostatnio sporo tych marnych prowokacji.
mołpy są kozackie
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Koza Bypass

Post autor: daveyo »

Co konkretnie masz na myśli pisząc "wystarczy obczaić posting davevo?" ?
ODPOWIEDZ