Koza Bypass

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Koza Bypass

Post autor: przedszkolanek »

ale jesteśmy w temacie kozy
no a poza tym sikstinajn to ponoć ruchał 13, ale nie wiem w sumie czy to prawda, bo mnie typ niewiele interesuje
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Koza Bypass

Post autor: gods bidness »

No to jeszcze dochodzi Polański. W sumie największy talent z nich wszystkich.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Koza Bypass

Post autor: przedszkolanek »

w sumie ktoś go tam nominował nawet niedawno żeby zrobił szesnastkę
Awatar użytkownika
ffkffkffk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:00

Re: Koza Bypass

Post autor: ffkffkffk »

To może młodzi słuchacze zawsze byli bez zasad, od kiedy istnieje kultura hibop w Polszy. Chyba jestem za młody na pamiętanie grzechów Ryśka, ale to co znalazłem to :crazy: chociaż co innego molestować osobę z którą jesteś, a wyjebać jakiejś patusiarze, która sama zaczepia i niczym się nie różni od pierwszego lepszego menela
Obrazek

Belmondo zrobił z pięć kwit flipów na płytach i koszulkach, wyjebał tych swoich ziomali na hajs i nakłamał, to raczej jego winy, a nie z kim tam się rucha w dupę.

Tak samo sikstinajn miał przecież sprawy za gwałt na nieletniej, plus rozjebał się na wszystko co się rusza.

A wracając do tematu, te oświadczenia kozy, to plucie w ryj tym ludziom co finansują jego ćpanie i zjebane akcje z tą babą. Wróci silniejszy, zasięgi rosną.
Awatar użytkownika
kakaowyjanusz
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:05

Re: Koza Bypass

Post autor: kakaowyjanusz »

ffkffkffk pisze: 19 maja 2020, 21:48 To może młodzi słuchacze zawsze byli bez zasad, od kiedy istnieje kultura hibop w Polszy. Chyba jestem za młody na pamiętanie grzechów Ryśka, ale to co znalazłem to :crazy: chociaż co innego molestować osobę z którą jesteś, a wyjebać jakiejś patusiarze, która sama zaczepia i niczym się nie różni od pierwszego lepszego menela
Obrazek

Belmondo zrobił z pięć kwit flipów na płytach i koszulkach, wyjebał tych swoich ziomali na hajs i nakłamał, to raczej jego winy, a nie z kim tam się rucha w dupę.

Tak samo sikstinajn miał przecież sprawy za gwałt na nieletniej, plus rozjebał się na wszystko co się rusza.

A wracając do tematu, te oświadczenia kozy, to plucie w ryj tym ludziom co finansują jego ćpanie i zjebane akcje z tą babą. Wróci silniejszy, zasięgi rosną.
Bardziej chciałem zwrócić uwagę, że nie ma żadnego upadku zasa. Tych zasad nigdy nie było po prostu. Teraz z nowych rzeczy są telefony z fajnymi kamerkami i internet z portalami spolecznosciowymi na szeroką skalę.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Koza Bypass

Post autor: Iszji »

Te zasady hiphopu to tak prawdziwe jak ten mityczny kodeks mafii
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Koza Bypass

Post autor: Yayo »

Ja też bym bił z wiarą z autobusu brawo Peji :rotfl:
Kozy nie znam i nie zamierzam poznawać.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Koza Bypass

Post autor: baqlashan »

zemsta1kadluba pisze: 17 maja 2020, 22:47 no tak jak wyżej koledzy piszą, to jest ogólnie dość powszechne u ludzi którzy składają się na jego fanbase, tacy wannabe-intelektualiści w sweterkach- mają takie samo podejście do innych form kultury takich jak teatr, malarstwo czy rzeźba, zawsze chodzą na jakieś wystawy/performensy gówna na kiju do którego jest dorabiane fikołkami over 9000 wytłumaczeń czemu to jest głębokie/awangardowe/ground-breaking i jak tego nie rozumiesz no to heh, masz zamkniętą głowę i za wąskie horyzonty, heh Polska nie gotowa, hehe nie to co ja oświecona jednostka konsumująca alternatywną, podkreślam alternatywną kulturę
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

Jakim dzbanem trzeba być by pisać o Peji w wątku o Kozie to ja nie wiem ale się domyślam XD A sam Koza wiadomo, używa trudniejszych słów w wywiadach których nie rozumiecie więc się wkurzacie ale przecież mądre słówka zaczęły się odkąd Quebonafide wszedł na scenę. Chociaż sam Quebonafide robił to bo lubi to i rozumie to mam wrażenie, że u Kozy jest to jakiś kompleks, pójście w pewną skrajność. Obserwuję bo nawet mnie śmieszy, poza tym lubię słuchać wymądrzającej się lewicy bo to lepsze niż kabaret. Co do samego rapu - bardzo mi się podoba, w końcu to coś nowego. Na pewno lepsze to niż uliczny, "prawdziwy" rap.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Koza Bypass

Post autor: baqlashan »

befree pisze: 08 cze 2020, 19:51 Koza wiadomo, używa trudniejszych słów w wywiadach których nie rozumiecie więc się wkurzacie
dokładnie tak mordeczko, niestety musiałem przestać słuchać Kozy dla własnego zdrowia, gdyż podczas obcowania z jego pejzażami lirycznymi tak mi strony słownika wyrazów obcych latały w tę i we w tę, że był przeciąg i się notorycznie przeziębiałem, niemniej pozdrawiam wytrwałych
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Koza Bypass

Post autor: DwaRazy »

befree pisze: 08 cze 2020, 19:51 Jakim dzbanem trzeba być by pisać o Peji w wątku o Kozie to ja nie wiem ale się domyślam XD A sam Koza wiadomo, używa trudniejszych słów w wywiadach których nie rozumiecie więc się wkurzacie ale przecież mądre słówka zaczęły się odkąd Quebonafide wszedł na scenę. Chociaż sam Quebonafide robił to bo lubi to i rozumie to mam wrażenie, że u Kozy jest to jakiś kompleks, pójście w pewną skrajność. Obserwuję bo nawet mnie śmieszy, poza tym lubię słuchać wymądrzającej się lewicy bo to lepsze niż kabaret. Co do samego rapu - bardzo mi się podoba, w końcu to coś nowego. Na pewno lepsze to niż uliczny, "prawdziwy" rap.
jak jestes mlody to jest jeszcze nadzieja na cb, jeden post i tyle powiekszania kutasa nad kim sie tylko da
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Koza Bypass

Post autor: jajca »

ech bo te hip-hopy to spięci ulicznicy w bluzach z kapturem i zwierzęta z blokowisk, szkoda że nas, fanów inteligentnego, POWTARZAM inteligentnego rapu jest tak mało
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

DwaRazy pisze: 08 cze 2020, 23:47 jak jestes mlody to jest jeszcze nadzieja na cb, jeden post i tyle powiekszania kutasa nad kim sie tylko da
Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Koza Bypass

Post autor: Jasek »

befree pisze: 09 cze 2020, 14:00 A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
jak to mówią młodzi ludzie - m a s a k r a c j a
cztery żubry i dwie kurwy
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Koza Bypass

Post autor: DwaRazy »

równiez zaryzykowałbym stwierdzenie zaoranie
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Koza Bypass

Post autor: zemsta1kadluba »

jak nie prowo to o kurwa stary ale stonuj trochę z tym cringem w postach
mołpy są kozackie
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Koza Bypass

Post autor: befree »

Dla mnie Koza jest ciekawym zjawiskiem na polskiej scenie rapowej, wreszcie pojawił się ktoś ciekawy, elokwentny i z normalnymi zasadami. Młody chłopak nie podzielający zdania większości sceny która w swoich tekstrach nie stroni od wersów które służą uprzedmiotowieniu kobiet jest wręcz fenomenem na naszym podwórku. Udowadnia, że można być inteligentnym raperem. Oby tak dalej, będę z ciekawością obserwował jak zabiera hajs patologicznej części sceny która powoli się wykrusza bo ludzie widzą, że ich zasady to tylko część wizerunku. Taki Bonus RPK teraz płacze w więziennej celi, a przypominam o ilu nielegalnych incydentach wspominał w swoich tekstrach. To albo teksty były nieprawdziwe albo wyrok był słuszny, nad czym więc tu płakać. Jeśli odetnie się od tekstów straci wiernych fanów którzy non stop apelują o wypuszczenie go z więzienia. Koza nie robi takich rzeczy. Można zapytać się go o każdy wers który napisał, 3 sekundy później będzie w stanie wyjaśnić co nim kierowało kiedy pisał dany wers. Dzięki temu Koza jest autentyczny. A taki Rado czy Astek sami przyznali, że piszą teksty pod publiczkę, wymyślają różne sytuacje aby nie odkrywać przed słuchaczami swego życia prywatnego. Słoń także wymyśla. Nawet nie wiecie ilu jest bajkopisarzy. Gimbaza tworzy popyt, raperzy tworzą podaż. Możecie mnie hejtować, mówić, że to nieprawda, ale w duchu z pewnością przyznajecie mi rację.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Koza Bypass

Post autor: jajca »

wiadomo, ze w polskim rapie największy hajs kosi bożek ślizgawki, Bonus RPK.
Na szczęście w 2020 roku w koncu znalazł się śmiałek, który udowodnił, że można być inteligentnym raperem (no, oprócz Fisza) i niepodzielnie dotychczas panujący na scenie Bonus (zarazem najbardziej reprezentatywny jej przedstawiciel) może odejść na emeryturę.
Tak serio to 2/10, bo ktoś odpisał
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Koza Bypass

Post autor: DwaRazy »

jak dobrze ze na slizgawce jest otwarta rejestracja
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Koza Bypass

Post autor: baqlashan »

befree pisze: 09 cze 2020, 16:43 wreszcie pojawił się ktoś ciekawy, elokwentny i z normalnymi zasadami
befree pisze: 09 cze 2020, 16:43 Można zapytać się go o każdy wers który napisał, 3 sekundy później będzie w stanie wyjaśnić co nim kierowało kiedy pisał dany wers. Dzięki temu Koza jest autentyczny
dokładnie mordeczko, i właśnie dlatego w co drugim zdaniu płacze o seksizmie polskich raperów, a potem molestuje jakąś dziewczynę xD
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ