Żabson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson

Post autor: Moltisanti »

aperoli coli żoli woli (byłem pewny że ktoś zaraz nawinie że zjada molly) ja pierdole dlaczego ja to odpaliłem :bag:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Żabson

Post autor: Jaayu »

motyw z tą lodziarnią szmulu jebany niczym supreme patty - gelato
tylko gelato se regularnie nucę, a ten utwór jest po prostu ja pierdole najgorszy, tutaj nie ma kurwa nic, to jest poziom 0, pijany fristajl bananowych ziomów i dupeczki na rapie okraszony brakiem jakiejkolwiek wartości dodatniej
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Żabson

Post autor: daveyo »

bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Żabson

Post autor: bedwae »


oj Panie Żabson :D
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Żabson

Post autor: daveyo »

nic nie rozumiem, bo sapie jak jego ex laska na bekstejdżu u Żabsona
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Żabson

Post autor: yungXpaproch »

brzmi jakby probowal mowic jak paris platynov ale zaden z nich w sumie nie jest smieszny
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Żabson

Post autor: moxxi »

Ale żenada, team stary żabsona oczywiście co to w ogóle za gówno jebane :what:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Żabson

Post autor: przedszkolanek »

piękna historia, liczę na vol.2 po powrocie kolegów z uk
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Żabson

Post autor: bedwae »

daveyo pisze: 17 paź 2020, 21:38 nic nie rozumiem, bo sapie jak jego ex laska na bekstejdżu u Żabsona
bo Ty tylko rozumiesz co sapią te no-name "niuskule" z podziemia podziemi którym zakładasz codziennie nowe tematy (szanuję, że chce Ci się w tym kopać) :nonono:
a wracając, polski rap ostatnio wzmożona patola :D przemek alkus, teraz seksoholik żaba ze starym. Ciekawe co potem? :lol:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Żabson

Post autor: yungXpaproch »

bedwae pisze: 18 paź 2020, 10:41 teraz seksoholik żaba ze starym. Ciekawe co potem?
ty kurwa wierzysz, ze chlop mowiacy ze jego laske wyruchal stary zabsona tonem totalnie zartobliwym to prawda? XD
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Żabson

Post autor: bedwae »

yungXpaproch pisze: 19 paź 2020, 19:23 ty kurwa wierzysz, ze chlop mowiacy ze jego laske wyruchal stary zabsona tonem totalnie zartobliwym to prawda? XD
nie no co Ty, żartem tak tylko napisałem :oops:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Żabson

Post autor: baqlashan »

Moltisanti pisze: 16 paź 2020, 21:14 aperoli coli żoli woli (byłem pewny że ktoś zaraz nawinie że zjada molly) ja pierdole dlaczego ja to odpaliłem
to jest muzyka zwana trapem, i tak to tutaj działa, polecam posłuchać keefa, thuggera, futurca, gucciego - cokolwiek, to może przestaniesz zwracać uwagę na tak nieistotne pierdy jak jakaś dokładność, czy niedokładność rymów - chodzi o flow skurwysyństwo melodie i patenty
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Żabson

Post autor: yungXpaproch »

bedwae pisze: 19 paź 2020, 20:19 nie no co Ty, żartem tak tylko napisałem
spoko :oops:
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Żabson

Post autor: syrop klonowy »

baqlashan pisze: 19 paź 2020, 20:22 to jest muzyka zwana trapem, i tak to tutaj działa, polecam posłuchać keefa, thuggera, futurca, gucciego - cokolwiek, to może przestaniesz zwracać uwagę na tak nieistotne pierdy jak jakaś dokładność, czy niedokładność rymów - chodzi o flow skurwysyństwo melodie i patenty
Jakie flow, jakie melodie? Melodie to ma Bon Iver, Saint JHN, a nie traperzy... A co do Żaby - o ile Floyd Mayweather miał jeszcze spoko wersy (był w nich swag jak u murzajów właśnie), o tyle z ostatnimi numerami moim zdaniem Żabson i jego świta coraz bardziej brzmią jak początkujący amatorzy... Wychodzi to coraz bardziej pokracznie.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2020, 23:42 przez syrop klonowy, łącznie zmieniany 1 raz.
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Żabson

Post autor: baqlashan »

a wg mnie z numeru na numer żabson jest coraz lepszy i coraz lepsze patenty przewija w tych numerach, to jest to czego szukam w rapie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson

Post autor: Moltisanti »

baqlashan pisze: 19 paź 2020, 20:22 to jest muzyka zwana trapem, chodzi o flow skurwysyństwo melodie i patenty
zawyłem :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Żabson

Post autor: SWN »

syrop klonowy pisze: 19 paź 2020, 23:38 Jakie flow, jakie melodie? Melodie to ma Bon Iver, Saint JHN, a nie traperzy
Melodyjność jest tak szerokim, wolnym i ekspresyjnym pojęciem, że jakiekolwiek zamykanie tego w 'tu i tu są melodyjni, a tam i tam się nie da' jest zabójstwem kreatywności w muzyce. Powiem więcej - takiemu Żabsonowi czy innym nazwijmy to "przeciętnym tekstowo" wykonawcom może być dużo łatwiej o zdobycie rangi melodyjnych, bo świadczy o tym fakt wyprodukowania hurtowej ilości hitów i refrenów biegających po głowie całymi dniami. Ciężko o prostszy dowód melodyjności, niż zapadanie w pamięć pomimo bzdurnej treści i bez oceniania całej twórczości mogę umieć zanucić tyle samo refrenów Bon Iver, co Bosskiego Romana, bo to nie ma nic wspólnego z ich ostatecznym poziomem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Żabson

Post autor: Sotnikov »

Ja to bym powiedział bardziej, że żabsonowi raz na jakiś czas wyjdzie dobry numer, internaziomal całkiem spoko jako całość, teraz coś tam se kombinuje, raz wyjdzie, kilka razy nie, no na pewno bym nie powiedział, że jest coraz lepszy i lepsze patenty przewija
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Żabson

Post autor: baqlashan »

ja mowie o melodiach pojmowanych w stricte trapowy sposób, tych żabson ma zdecydowanie najwiecej na polskiej scenie

generalnie wszystko to o czym mówię można zamknąć w ogólnej szufladce pt "patenty na nawijanie" czy coś w tym stylu

w stanach świeżość rapera wyznacza jego podejście do charakterystyki wypluwania wersów, każdy z tych GOATów staje na głowie żeby wymyślić ciekawe i brzmiące flow którego nikt przedtem nie miał, i mistrzami w tym są wspomnieni przeze mnie wcześniej keef, thugger czy future

w polsce to zjawisko rozumie max 10 raperów, a w mainstreamie jeden - Żabson (no może jeszcze w mniejszym stopniu bedoes)

i łatwo dostrzegam że to flow które on daje diametralnie się różni od tych "melodii" które wymyśla nwm quebo, beteo czy ktokolwiek z czołówki
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Żabson

Post autor: moody »

dla mnie zabson kompletnie nie jest gosciem, ktory kojarzy sie z jakimis wpadajacymi w ucho, melodyjnie rapowanymi wersami. w chuj gosci, od sentino, pikersow, przez bedoesow, young igich po quebow i hemingwayow robi to lepiej
ODPOWIEDZ