Żabson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Żabson

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=lqC8-Cfc5iU

Young Slash ft. Żabson - Piątek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Żabson

Post autor: nihil Novi »

Young Slash? A kto to kurwa jest?
Sensei życia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Żabson

Post autor: przedszkolanek »

google mówi, że jakiś Włoch
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Żabson

Post autor: szpilman »

Gówno obesrane
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Żabson

Post autor: Bolo »

Oddaj PSP w koncu marniaku kurwa albo wpłać ten hajs symbolicznie na pieski, dla zbicia piony metaforycznej z sceną i Rekonem Post Mortem. Nawet jak to nie byłeś ty, a byłeś jebany marniaku, to wpłać ten hajs dla samego czynienia dobra różowy bananie i wtedy będzie między nami spoko.

Nigdy nie słuchałem, chyba nie trafia w mój gust muzyczny.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Żabson

Post autor: ogkush »

nie mowcie, ze to ten zabson od psp xDD
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Żabson

Post autor: Bolo »

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Żabson

Post autor: Rhubarb »

https://www.youtube.com/watch?v=oZ1PmJdTxgs

nie bylo chyba jeszcze, kurwa co to ma byc xD
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Żabson

Post autor: syrop klonowy »

Naprawdę nie było? Ta akcja została przeruchana przez cały internet następnego dnia po zajściu, nie chce mi się nawet komentować tego już. No ale żeby nie walić jałowego posta, powiem, że zachowanie ochroniarzy oczywiście skandaliczne, bo stage diving to koncertowa codzienność i artyści robią to na własną odpowiedzialność. Dzień lub dwa dni po incydencie organizatorzy imprezy napisali na facebooku:
"OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW"
Podczas drugiego dnia festiwalu 19 lipca 2019 roku doszło do bezpodstawnej agresji na artystę Żabsona ze strony ochrony. Przy próbie wejścia artysty w publiczność, co jest zwyczajem podczas koncertów hip-hopowych, ochroniarze zrzucili rapera z płotków i poturbowali go przy próbie obrony.
Jako organizatorzy festiwalu wyrażamy pełne poparcie dla zespołu Chillwagon oraz Żabsona.
PROTESTUJEMY przeciw aktom przemocy ze strony osób mających za zadanie ochronę zarówno artystów jak i publiczności. W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową staniemy po stronie ARTYSTÓW.
ORGANIZATORZY Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Żabson

Post autor: instinkt »

od kiedy wchodzenie na barierki to stage diving
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 23:35 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Żabson

Post autor: Rhubarb »

no a jak ma zacząć stage diving jak między sceną a publiką jest metr przerwy? rozbiec się i na bombę skoczyć?

można żabsona nie lubić ale z tego co czytałem, to chwilę wcześniej trzech innych raperów robiło tam dokładnie to samo
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson

Post autor: Moltisanti »

Dyskusja na ten temat jest strasznie z dupy bo 90% wini ochronę 10% żabsona (bo go nie lubią) a tak na prawdę to wygląda tak że zadaniem ochrony jest nie pozwolić mu tego zrobić bo takie są przepisy, ale też zadaniem ochrony jest zarabiać hajs więc powinni przymykać na to oko jeśli chcą dostawać zlecenia i paradoksalnie gość który zastosował sie do przepisów na bank straci robotę. Sytuacja z dupy i tyle, w USA nikogo by to nie zdziwiło bo to standard że ochrona nie pozwala raperom nurkować
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Żabson

Post autor: Suseł »

Jakie niby są przepisy? Zacytujesz jakiś przepis zakazujący stage divingu? To raczej jest kwestia umowna między artystą, organizatorem i ochroną. A tutaj komunikacja najwyraźniej zawiodła i wyszło, jak wyszło.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Żabson

Post autor: syrop klonowy »

Moltisanti pisze: 24 sie 2019, 0:11 Sytuacja z dupy i tyle, w USA nikogo by to nie zdziwiło bo to standard że ochrona nie pozwala raperom nurkować
Ja bym z taką stanowczością tego nie głosił, bo na necie nie brakuje filmików ze stage divingiem w wykonaniu Travisa Scotta, Post Malone'a, XXXTentaciona i innych amerykańskich raperów. Chyba, że masz na myśli stricte festiwale z kilkumetrowym odstępem między sceną i publicznością (takich festiwalowych filmików sobie w sumie nie przypominam).
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
vanillah
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2019, 2:45

Re: Żabson

Post autor: vanillah »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Żabson

Post autor: daveyo »

Żaaaaaaaabson to ziomal przechuj. Kizo, Zabson spoko polecieli, na fajnym flow to zrobione, tylko ten ostatni gościu niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Żabson

Post autor: Ablazir »

syrop klonowy pisze: 24 sie 2019, 1:17
Moltisanti pisze: 24 sie 2019, 0:11 Sytuacja z dupy i tyle, w USA nikogo by to nie zdziwiło bo to standard że ochrona nie pozwala raperom nurkować
Ja bym z taką stanowczością tego nie głosił, bo na necie nie brakuje filmików ze stage divingiem w wykonaniu Travisa Scotta, Post Malone'a, XXXTentaciona i innych amerykańskich raperów. Chyba, że masz na myśli stricte festiwale z kilkumetrowym odstępem między sceną i publicznością (takich festiwalowych filmików sobie w sumie nie przypominam).
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Żabson

Post autor: kapec »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Żabson

Post autor: daveyo »

Ten kawałek rozpoczyna serię luźnych numerów, które będą wlatywaly dosyć często
Super, luźne rzeczy są zajebiste więc czekam na więcej.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Żabson

Post autor: DeDoK »

Zabson najgorzej, wiadomo
ODPOWIEDZ