Syny

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Syny

Post autor: kapper1 »

dobrze, niech wypierdalają ze swoim asłuchalnym gównem
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Syny

Post autor: Woozard »

yungXpaproch pisze: 23 sty 2021, 21:16 oby jeszcze zagrali jakies koncerty pozegnalne jak bedzie mozna bo ich na zywo nigdy nie widzialem. szkoda no bo styl mieli nie do podjebania
zajebiście by było, przekonałem się do nich niecałe 2 lata temu i jakoś nie mogłem załapać się na koncert
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 337
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Syny

Post autor: sychy »

Jakiś konkretny powód?
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10198
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Syny

Post autor: ART »

co wy gadacie ze nie zalapaliscie sie na koncerty ich, przeciez oni przez ~4 lata co 2 tygodnie byli w waszym miescie gdziekolwiek mieszkacie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Japan
Posty: 197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Syny

Post autor: Japan »

Tylko PiS
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Syny

Post autor: Yayo »

Dla mnie to od początku był chujowy rap i zajebiste bity.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Syny

Post autor: Bolo »

jakie gówno xD
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

clockers pisze: 24 sty 2021, 10:00 ja tam nie płaczę. spoko, że byli i przebili się do świadomości, ale w tym formacie trochę obaj się ograniczali mam wrażenie. no i umówmy się, bity 1988 zasługują na zdecydowanie lepszych raperów. i już na szczęście Ci raperzy je dostają.
o, to to
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Syny

Post autor: yungXpaproch »

chuja, pierdolicie glupoty, zajebisty styl razem tworzyli, nie do podjebania, otworzcie glowy
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Syny

Post autor: emcess »

o kurwa no rzeczywiście trzeba miec otwarta glowe zeby sluchac dukającego piernikowskiego, wytłumacz mi tę zajebistość
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

syny dobre były
w_cieniu
Posty: 47
Rejestracja: 27 wrz 2019, 16:35

Re: Syny

Post autor: w_cieniu »

Syny wykurwiste były. Choć mam świadomość, że to jazda nie dla każdego i opinie, że chujnia itp. jestem w stanie przyjąć. Dla mnie to jedna z niewielu rzeczy z ostatnich lat na tym polskim chujowym kurwidołku, która mnie porwała bez reszty.
Jestem ciekaw w jakim kierunku uderzy Piernikowski. Czekam
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3972
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Syny

Post autor: camzat »

No mi jazda Piernikowskiego podchodziła akurat.Taki polski rap early 90's na świadomce.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Syny

Post autor: yungXpaproch »

emcess pisze: 17 lip 2021, 20:15 o kurwa no rzeczywiście trzeba miec otwarta glowe zeby sluchac dukającego piernikowskiego, wytłumacz mi tę zajebistość
a kto inny rapuje jak piernikowski? moze ktos sie znajdzie ale mi nie przychodzi do glowy nikt z taka sama nawijka. to jest unikalne, to jest styl i to jest w tym zajebiste. wedlug mnie jego rapowanie sie w chuj dobrze laczy z bitami 88 i sluchanie tej nawijki jest po prostu przyjemne, a na forum w chuj osob totalnie tego nie lubi czego nie czaje do konca bo zwykle te opinie maja wydzwiek jakby te osoby nie kumaly ze on tak rapuje bo tak chce rapowac a nie bo nie umie
Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

kurwa, Piernik jest fake w opor. zgrywus podpinający się pod kulturę z która ma chuja wspolnego.
1988 dojebane produkcje, kozak grajmowe i uk inspiracje. mega dobrze ze te bity nie beda juz marnowane na tego leszcza.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Syny

Post autor: jajca »

Chodzi o kulturę hh czy kulturę ludzi z zespołem downa?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Japan
Posty: 197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Syny

Post autor: Japan »

camzatizbak pisze: 17 lip 2021, 21:26 No mi jazda Piernikowskiego podchodziła akurat.Taki polski rap early 90's na świadomce.
zgadzam się
Tylko PiS
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: dogmeat »

Myślę, że przynajmniej część malkontentów byłaby w stanie zmienić swoją opinię po zobaczeniu koncertu Synów, bo jest to jedno z najbardziej kompletnych doświadczeń w skali polskich wykonawców i dopiero tam widać, jak bardzo przemyślane są ich działania od bitów, przez wokale, po światła stroboskopów, wytwornice dymu zalewające zarówno scenę jak i publikę na najważniejszym, czyli atmosferze kończąc. Klimat jest po prostu nie do podjebania, trochę boomer talk shit type beat tutaj prawię, ale to muzyka do czucia a nie szkiełkiem i okiem oceny.

To po prostu fachowcy, najlepsi w tej dziedzinie i kierunku który obrali, na przekór zniesmaczonej części odbiorców muzyki.
Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

ofc, najbardziej przemyślane to jest to jego pseudo artsy podejscie do rapu w stylu 'O WOW ROBIE BLEDY JEZYKOWE W TEKSCIE BO TO JEST TAKIE SUPER'.
serio nie czaje tych spustów nad Synami, chociaż doceniam kunszt 1988.
odpowiadając @jajca - tak bym tego nie nazwał, osoby z zespołem downa raczej nigdy nie są świadomie bucowatymi 'artystami' z teatru w pcimiu dolnym.

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
przekalkulowane gówno, mr Piernikowski u da lamest
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: dogmeat »

No widzę właśnie, że się okopałeś we własnej opinii jak w fortecy, miłych widoków ze własnego zamku życzę, jak się mocno skupisz na tym, by nie patrzeć na fosę dookoła niego, to można prawie zapomnieć, że się jest otoczonym przez gówno.
ODPOWIEDZ