Syny

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

no bo nie potrafisz przytoczyć żadnego argumentu w obronie Piernikowskiego facet. bo mowienie ze to jest muza do czucia to beka w chuj niestety, co to w ogóle znaczy. zamiast przytoczyć jakikolwiek argument to piszesz kurwa do mnie wierszem.
ja za pozwoleniem sobie w tym zamku zostanę, bo wole siedzieć w gównie niż jarać się maszyną do robienia dymu i grafomańskim leszczem z przerostem ego.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Syny

Post autor: yungXpaproch »

croydonfacelift pisze: 18 lip 2021, 17:25 ofc, najbardziej przemyślane to jest to jego pseudo artsy podejscie do rapu w stylu 'O WOW ROBIE BLEDY JEZYKOWE W TEKSCIE BO TO JEST TAKIE SUPER'.
rownie dobrze mozesz powiedziec ze truskul to "O WOW ROBIE GRY SLOW POJEBANE I ROZKMINIAM WERSY BO TO JEST TAKIE SUPER" no kurwa zaden argument, tobie sie moze nie podobac taki styl a dla innych kozak przewozka i chuj
Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

ale ja pierdole rozkminianie wersow i inne truskawkowe pierdololo.
po prostu uważam że Piernik to zwykły pretensjonalny pozer i paruwa która pretenduje do bycia nazywanym jakimś kurwa wieszczem ulicznym, a chuja widziała i w dupie była.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Syny

Post autor: yungXpaproch »

to nie wiem, idz se oio wlacz, albo mate i powajbuj
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Syny

Post autor: Beny »

Chłop jeden z drugim się zesral, bo piernik se wykreował postać ulicznego rapera, mimo, że wcale nim nie jest
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Syny

Post autor: yungXpaproch »

no i git, piernikowski to ostatnia postac w rapie, ktora bym chcial rozliczac z prawdziwosci :dunno:
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

Postać wykreowana przez Piernikowskiego to słuchacz, który nie rozumie Postaci wykreowanej przez Piernikowskiego.
Japan
Posty: 195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Syny

Post autor: Japan »

Beny pisze: 20 lip 2021, 8:36 Chłop jeden z drugim się zesral, bo piernik se wykreował postać ulicznego rapera, mimo, że wcale nim nie jest
A od kiedy Piernikowski ma coś wspólnego z ulicą? Przykłady poproszę bo nie wierzę :damn:
Tylko PiS
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Syny

Post autor: vampmoney »

Coś tam w wywiadzie gadał o użyciu pistoletu x d
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

Są takie ulice, do których nawet Polscy raperzy nie mają wstępu.
FranzMaurer
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2020, 16:55

Re: Syny

Post autor: FranzMaurer »

Jest 2021 rok a ludzie nadal nie łapią konwencji
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Syny

Post autor: camzatizbak »

FranzMaurer pisze: 20 lip 2021, 21:49konwencji
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Syny

Post autor: OmarStooleyman »

Tak długo nie lapali, że aż dali sobie z tym spokój
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

Dobrze że Łajciora łapią i nie ma spokoju.

Dodano po 6 minutach 46 sekundach:
Oskar nawija podmiot liryczny o chirurgu w Dubaju, dorobkiewiczu na oszustwach podatkowych:
Rozumiesz kolego, to jest storytelling - opowieści opowiadanie - taka konwencja, to nie jest tak, że on tak ma, tylko opowiada, no już daj spokój, patrz jakie ciekawe, też bym tak chciał hehe, cipki i drinki, poezja rozumiesz, literatura, mówi Ci to coś kolego? Patrz jak języka używa ciekawie.

Piernikowski nawija podmiot liryczny o [???]
Publika: ??
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Syny

Post autor: OmarStooleyman »

Wiesz, muzyka nie jest relatywna, jeden trafi w odpowiedni ton i znajdzie przez to swoją publikę, drugi spróbuje tego samego i nic z tego nie wyjdzie. Sukces ma wiele czynników.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

Oczywiście, pełna zgoda. Dodałbym tylko, że ani sukces ani publika nie determinuje jakości rapu.
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Syny

Post autor: Beny »

Japan pisze: 20 lip 2021, 20:09 A od kiedy Piernikowski ma coś wspólnego z ulicą? Przykłady poproszę bo nie wierzę
No nie ma nic, a co? :lol:
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Syny

Post autor: pieschrodingera »

Japan pisze: 20 lip 2021, 20:09 A od kiedy Piernikowski ma coś wspólnego z ulicą? Przykłady poproszę bo nie wierzę :damn:
Nagrywa muzykę hip hop na oldschoolowych bitach.
tbc
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Syny

Post autor: F88G »

Pierwsze świadome rzeczy związane były z pojawianiem się pierwszych hiphopowch składów w Świnoujściu. Razem z ekipą na fali powstania Wu Tang Clanu wymyśliliśmy, że stworzymy swój, własny klan. Na początku było nas 15-stu. Z tych kilkunastu osób w rezultacie zostały ze dwie, trzy. Tak naprawdę to był też dla nas ciekawy sposób spędzania czasu. Nudziliśmy się w Świnoujściu. To było małe miasto, zimą na maksa zahibernowane i puste. W jesienne, czy zimowe wieczory zupełnie nie było tam co robić więc sobie wymyśliliśmy coś takiego. Graliśmy w gry komputerowe przeplatając to z nagrywkami rapu.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Syny

Post autor: Kibic »

croydonfacelift pisze: 19 lip 2021, 23:15 ale ja pierdole rozkminianie wersow i inne truskawkowe pierdololo.
po prostu uważam że Piernik to zwykły pretensjonalny pozer i paruwa która pretenduje do bycia nazywanym jakimś kurwa wieszczem ulicznym, a chuja widziała i w dupie była.
xDDDDDDDDDDDDDDD

o kurwa wszedłem, bo myślałem, że coś rzucili, jakieś stary nieupubliczniany numer, a tu takie pierdolenie, że oezu xD

nie wiem jak to można rozkminiać w ogóle. Chłopy se muzyke robią/robili na takiej zajawce i chuj i tyle. Nie wiem co tu jest do rozkminiania. A tu "mądrości" walicie, że to jeszcze bardziej niezrozumiałe, niż co dla niektórych ich muzyka xd
ODPOWIEDZ