Syny

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Japan
Posty: 195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Syny

Post autor: Japan »

Beny pisze: 21 lip 2021, 17:33
Japan pisze: 20 lip 2021, 20:09 A od kiedy Piernikowski ma coś wspólnego z ulicą? Przykłady poproszę bo nie wierzę
No nie ma nic, a co? :lol:
Co wspólnego ma postać wykreowana przez Piernikowskiego z ulicą?
Tylko PiS
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Syny

Post autor: Beny »

no nie wiem choćby prymitywne nawijki pełne przekleństw na (na pierwszy rzut oka) niedopracowanych, ciężkich, oldskulowych bitach; opowieści o żyćku, o tym co otacza, a co wkurwia itd. serio nie widzisz tu żadnego, choćby małego podobieństwa do ULICZNEGO RAPU czy tylko udajesz? @Japan
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Syny

Post autor: camzatizbak »

Bardziej blokers niż uliczny zakapior
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Japan
Posty: 195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Syny

Post autor: Japan »

Beny pisze: 21 lip 2021, 20:52 no nie wiem choćby prymitywne nawijki pełne przekleństw na (na pierwszy rzut oka) niedopracowanych, ciężkich, oldskulowych bitach; opowieści o żyćku, o tym co otacza, a co wkurwia itd. serio nie widzisz tu żadnego, choćby małego podobieństwa do ULICZNEGO RAPU czy tylko udajesz? @Japan
Nie, nie udaję. Serio. Nie jestem ulicznikiem ale mógłbym dojść do tych samych wniosków co Piernikowski. Ulicy ja tam nie widzę, może dlatego że nie ma prawilniactwa. Może Ci się myli bo faktycznie głos i modulacja może przypominać ulicznika
Tylko PiS
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Syny

Post autor: Beny »

camzatizbak pisze: 21 lip 2021, 21:39 Bardziej blokers
bardzo możliwe
Japan pisze: 21 lip 2021, 23:01 Nie, nie udaję. Serio. Nie jestem ulicznikiem ale mógłbym dojść do tych samych wniosków co Piernikowski. Ulicy ja tam nie widzę, może dlatego że nie ma prawilniactwa. Może Ci się myli bo faktycznie głos i modulacja może przypominać ulicznika

no ale przecież o to chodzi w kreacji. ma to coś przypominać, a nie tym być
Awatar użytkownika
croydonfacelift
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2021, 0:46
Lokalizacja: warszawa

Re: Syny

Post autor: croydonfacelift »

oki, to sluchajcie se nadal zgrywusa.
w sumie muza Piernika jest podobna dio jego sluchaczy - pretensjonalna.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Syny

Post autor: Yayo »

Syny opowiadają o swoich 11 ulubionych rapowych albumach
https://newonce.net/artykul/syny-opowia ... Mk6TOlCVjE
Całkiem fajne wybory!
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Syny

Post autor: SuperRapMaster »

Syny brzmią jak polski rap pod koniec lat 90'
Spoiler
tylko, że lepiej
Hatakumba
Posty: 16
Rejestracja: 21 lut 2022, 21:14

Re: Syny

Post autor: Hatakumba »

Mija właśnie 5 lat od premiery (niestety) ostatniego albumu Synów - "Sen" (swoją drogą jak szybko ten czas leci). Z perspektywy czasu spojrzenie na ten zespół może być inne. Bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej przełomowych kapel na polskim rynku. A pomyśleć, że w czasach, gdy to robili środowisko było podzielone. Zostawili po sobie na pewno niedosyt i gdzieś tam z tyłu głowy liczę na reunion po latach, choć muzycy wyraźnie zaznaczyli, że bez szans, a etap ten zamknięty.

Pomijając samą muzykę, to też show było czymś naprawdę wyjątkowym jak na standardy około-hiphopowych klimatów. Jeśli ktoś miał okazję ich widzieć, a odpuścił, ten trąba.

Po tym jak Syny zakończyły działalności 88 stał się jednym z najbardzej rozchwytywanych producentów w kraju. Właściwie wszedł do mainstreamu na własnych zasadach, czego zwieńczeniem póki co była płyta z Brodką oraz producencka (gdzie skład naprawdę robił wrażenie). W miedzyczasie też liczne pojedyncze tracki, masa remiksów, EPka Ring The Alarm, płyta z Włodim, soundtrack do filmu Zadra.

Z Piernikowskim sytuacja wygląda inaczej. Zagrał kilka koncertów, nagrał film krótkometrażowy wraz z instrumentalna muzyką (ok. 20 minut) i słuch o nim zaginął. Szkoda.

mrszt
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2020, 20:47

Re: Syny

Post autor: mrszt »

Ja pierdole, 5 lat, gdzie to uciekło? Syny wiadomo, props od zawsze, słuchałem Piernikowskiego jeszcze przed współpraca z 88 i jednak miało to trochę wajb silenia się na coś, natomiast na Synach wszystko klikło i instant klasyk.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Syny

Post autor: ogkush »

5 lat temu mi się nawet podobało, parę dni temu odpaliłem stoję, z białasami oraz wiersze i nie dotrwałem do końca, z perspektywy czasu męcząca chujnia
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Syny

Post autor: camzatizbak »

skurwySYNY piękne projo
Piernikowskiego zaprosiłbym z chęcią do siebie ale co mu wysmażyć o to jest pytanko
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
mnich
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2019, 16:54

Re: Syny

Post autor: mnich »

Czy 88 jest w związku z Brodka?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Syny

Post autor: clockers »

nie, żone ma jedną i tą samą od lat z tego co wiem. na Paszportach Polityki chyba z nią był nawet.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Syny

Post autor: camzatizbak »

Czy żona 88 jest zazdrosna o Brodkę?
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
ODPOWIEDZ