Kukon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kukon

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kukon

Post autor: VBSW »

Wrzucam tutaj bo data premiery albumu: 20.04.2033


Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kukon

Post autor: Bryx Fenrir »

Zajebiste to jest. Na bitach Atutowego Kukon zawsze znakomicie leci
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kukon

Post autor: OmarStooleyman »

Będzie słuchane na szkolnych korytarzach po odtrąceniu przez kraszówe :/
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kukon

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Kukon

Post autor: Połas »

Kukon - Gniew (z filmu ,,Johnny")

Obrazek
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kukon

Post autor: Bryx Fenrir »

Całkiem nieźle się odnalazł, ale nie poleciał lepiej niż Louis
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Kukon

Post autor: Prez »

Połas pisze: 13 paź 2022, 17:16 Kukon - Gniew (z filmu ,,Johnny")
w końcu coś niezłego od niego
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
boruzzz
Posty: 93
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:23

Re: Kukon

Post autor: boruzzz »


w koncu powrot do jedynej slusznej stylowy, rzygac sie juz chce od tych nowosci co wypuszcza na pieknym syfie
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kukon

Post autor: benzoabuser »

pale amnezje chodź mała się przejedziemy bmkom w nocy moi ludzie odkond zarabiamy sos znamy narkotyki chciałem robić rap duży dres

no kurwa rzeczywiście słuszna styluwa cymbale
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
boruzzz
Posty: 93
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:23

Re: Kukon

Post autor: boruzzz »

kondonie chodzi mi o styl na ogrodach i nawijke a nie chuj wie jaki przekaz bo wiadomo ze kukon go nigdy nie miał

chyba ze wolisz sluchac „gowna które może prysnąć” z pięknego syfu
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kukon

Post autor: benzoabuser »

nie, nie słucham gówna
boruzzz pisze: 12 lis 2022, 22:49 chyba ze wolisz sluchac „gowna które może prysnąć” z pięknego syfu
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kukon

Post autor: RIVALDO111 »

Kukon ogłosił aby pisać do niego na PW o trudnej sytuacji swoich fanów, bo chce w sumie przeznaczyć 100 tysięcy zł na pomoc.

Skoro taki Kukon na luzie chcę przeznaczyć 100 k to jestem ciekaw ile Quebo czy taki Taco zarobili w mejnie. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Kukon

Post autor: Ema »

przecież kukold to bananowiec, miał pieniądze zanim zaczął rapowac. Natomiast 100k w obecnym mejnstrimowym rapie to nie jest dużo, quebo i taco to już dawno milionerzy
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kukon

Post autor: oldschool »

Jaki bananowiec? Ostatnie co bym o nim powiedział.
Raper w wywiadzie z Żurnalistą zdradził, że mimo wydania w 2019 roku czterech krążków jego problemy finansowe mogły go zmusić do zawieszenia kariery. W porę przyszedł Dawid Szynol. Szef QueQuality kupił od Kukona numer "Wróg u bram" na składankę "QQ Untitled01".

"To był impuls finansowy. Odłączali nam prąd w studiu i mieliśmy do wyboru – albo uzbierać hajs i zapłacić za prawie rok zaległości, albo skończyć to wszystko. Dawid Szynol odezwał się, że chce kupić ode mnie kawałek na składankę QueQuality i na ten czas to były dla mnie duże pieniądze, które pozwoliły kontynuować moją karierę. Pewnie nigdy nawet im o tym nie mówiłem." - mówi Kukon.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kukon

Post autor: SWN »

Na wstępie zaznaczam, że mówię to jako luźne skojarzenie i nie mam zamiaru plotkować o Kukonie, ale co do cytatu wyżej:

Być bananem =/= nie mieć nigdy problemów finansowych. Chyba wszyscy wiemy w jakim domu wychował się taki Belmondziak i z jakimi nazwiskami kumpluje się jego matula, a nie powstrzymało go to od mieszkania z odciętym prądem i robienia kwitflipów na nieistotne z dzisiejszego punktu widzenia kwoty. Wszystko rozbija się o to jak kto się prowadzi i czy w momencie wspomnianego dołka finansowego jego pierwszym pomysłem na rozwiązanie sytuacji jest zmotać coś samemu, czy od razu lecieć do starych.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kukon

Post autor: oldschool »

Spoko, ale to może jeszcze inny cytat dla niezdecydowanych.
"Podczas panującej sytuacji na świecie, gdy wszystko jest tak sk**wysyńsko drogie, ze KAŻDY odczuwa to w znacznym stopniu, ciężko mi sobie wyobrazić jaki dramat przeżywają rodziny, których nie stać na to, aby godnie spędzić ten czas z rodziną, przy dostatku i pełnym stole. Okres świąteczny zawsze kojarzył mi się z wesołą i ciepłą atmosferą, mimo ze nie pochodziłem z bogatego domu, tak jak każdy z moich przyjaciół, to jakoś zawsze to było - dziś czuje ze mogło by się to nie udać." - pisze Kukon na swoim Instastories.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kukon

Post autor: przedszkolanek »

kukon wygląda na człowieka, którego się pieniądze nie trzymają, ale on też do nich specjalnie przywiązany
ktoś pamięta hot16challenge? polscy raperzy dawali po 2 stówy, a ten wypierdolił 3 bodaj koła na jakieś konie kurwa
natomiast bananowość jest chyba łatwa do weryfikacji, jest tu ktoś z Biłgoraja?
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Kukon

Post autor: Ema »

Kukoldowi stara opłacała artykuły na glamrapie żeby go promowali, jak nikt o nim jeszcze nie słyszał to glamrap przecież nieustannie promował te jego pierwsze wysrywy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kukon

Post autor: przedszkolanek »

a przypomniało mi sie jeszcze, że coś tam może na ten temat mógłby dodać @LuckyLuke
ODPOWIEDZ