Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mata

Post autor: benzoabuser »

Nie pomyślałeś, że to może być po prostu przyjemniejsze po lolku?
8na10 pisze: 22 kwie 2022, 12:21 ok, to teraz co do tego "inni potrafią" - kwestią jest czy potrafią lepiej niż na trzeźwo. czy jest jakiś skok jakościowy warty zawracania sobie dupy marihuaną.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

no nie wpadłem na to
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

przez ten kawałek maty i young leosi pierwszy raz zapaliłem :( za taki "przekaz" to ja podziękuję
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

szkoda, że nie promują legalnego alkoholu gdzie ta Polska zmierza :what:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

bueheh, przesłuchałem se drugi raz, ale ten numer jest irytujący. szczególnie pod koneic te "mówili mówili mówili"
jasny wracaj na forum
nescafeklasyg
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Mata

Post autor: nescafeklasyg »

o czym tu jest w ogóle gadka.

nic tak nie rozpierdala mózgu jak jebane nałogowe jaranie trawy.ludzie, którzy codziennie jarają od x lat, powiedzmy, że dziś mają 38 a pala od 20tu lat to sa jebane wraki, warzywa i retardy.No chyba rzadko kiedy spotyka się kogoś, kto rzeczywiście jest wjebany w koks jak tajson fury i napierdala po 3 gramy dziennie, od mdma raczej tez się nie uzależnisz bo nie jesteś w stanie codziennie pływać, mefedron może być fajny raz na miesiąc ale walenie tego codziennie raczej też by zebrało żniwo.

najgorsza w jaraniu trawy jest własnie ta cała jebana otoczka "lekkiego narkotyku", "lepszego od szlugów, lepszego od alkoholu" no kurwa nie bardzo bo długofalowo robi to z ciebie absolutnego dzbana, znam ludzi którzy przez trawę zatrzymali się na etapie 17 roku życia a są już grubo po 40stce, jakakolwiek próba podjęcia rozmowy z nimi na jakikolwiek jebany temat to jebana droga przez mękę i dla nich i dla mnie, ktoś powie że nosy są chujowe, tylko że ja zajebe nosa to ogarniam 5x więcej, zwały jako takiej nie mam i daje se z tym spokój na dłuższy czas a muł dalej pali 5 jointów i mysli że to hehe natural, dar od bozi hajle selasje.

jebać nałogowych palaczy trawy, ogarnijcie się do kurwy waszej nędzy.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Gdzie wy wszyscy poznaliście tych weteranów marihuanistów, bo aż wierzyć się nie chce, że każdy zna kogoś kto pali 20 lat i akurat jest retardem rastamanem, stracił kontrolę i kontakt ze światem xD.

Ja też takich świrków długofalowych znam, ale oni są przetyrani życiem przez wszystko co w siebie przez te lata wchłonęli, rozpoczynając na kleju kończąc na krajówie. Trawa zawsze była w międzyczasie.

Rzadko kiedy zdarza się, że osoba sięgająca po miękkie nie spróbuję też z ciekawości twardszej gry.

No i o czym wy mówicie, że rzadko kiedy widzi się kogoś wjebanego w koks, jak nawet na polskiej scenie mamy piękny przykład Tedunia, który nie potrafi wysiedzieć w miejscu od tych stimowych tików. Przykro się aż na chłopa patrzy
nescafeklasyg
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Mata

Post autor: nescafeklasyg »

No to wśród celebrytów to tak ale na ulicy chyba nie widzisz codziennie trzech czy czterech typów co walą węgorze tematu od rana do nocy bo ich telepie?
MalinowyJogurt

Re: Mata

Post autor: MalinowyJogurt »

nescafeklasyg pisze: 23 kwie 2022, 0:42 najgorsza w jaraniu trawy jest własnie ta cała jebana otoczka "lekkiego narkotyku", "lepszego od szlugów, lepszego od alkoholu" no kurwa nie bardzo bo długofalowo robi to z ciebie absolutnego dzbana, znam ludzi którzy przez trawę zatrzymali się na etapie 17 roku życia a są już grubo po 40stce, jakakolwiek próba podjęcia rozmowy z nimi na jakikolwiek jebany temat to jebana droga przez mękę i dla nich i dla mnie
+1 real talk

Jak ktoś sobie zapali raz na jakiś czas wieczorem do filmu czy meczu, zamówi pizzke i wycziluje to spoko. Gorzej jak właśnie słuchasz od typa ciągle jak to dobrze wpływa na zdrowie, czego to nie leczy XD, że nie uzależnia, że czysta naturka byku no spróbuj na pewno paliłes złe jak ci sie nie podobało ja ci dam dobre spróbuj i ich życie ogranicza się do kołowania hajsu na codziennie jaranie i granie w gierki przed kompem, bo nie chce się nawet ruszyć dupy, żeby coś innego porobić. Potem wbijasz do takiego ziomka pogadać a on zamiast zapalić sobie bata to musi z wiadra lub butli cisnąć, bo inaczej to już nie nie czuje, no ale wiadomo przecież to nie uzależnia. Akurat mam dość blisko taką osobę, nie jest przetyrany życiem, zawsze wszystko miał, zawsze mu się musiało upiec i rzadko ponosił konsekwencje, z dobrego domu, z perspektywami a tym jebanym jaraniem zjebał sobie całą przyszłość, bo zamiast chdodzić do szkoły wolał uciekać jarać, zamiast iść do naprawdę dobrej pracy którą dostał po znajomości to...no pochodził pół roku i dzisiaj ma busa do holandii na magazyn, bo w jego głowie powstał kolejny wspaniały plan na biznes.
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Mata

Post autor: SuperRapMaster »

aleksy pisze: 22 kwie 2022, 16:52 przez ten kawałek maty i young leosi pierwszy raz zapaliłem :( za taki "przekaz" to ja podziękuję
Jest to jakiś pomysł. Każdy Polak posłucha -> każdy zapali -> legalizacja.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mata

Post autor: przedszkolanek »

ale cringe jak chuj xD
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Mata

Post autor: mario995 »

Odpaliłem to
I faktycznie pamiętam kiedy słyszałem coś tak złego jak to Cicho
Przecież tam w tekście są może ze 4 słowa XDD
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 634
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Mata

Post autor: strobe »

nescafeklasyg pisze: 23 kwie 2022, 9:09 No to wśród celebrytów to tak ale na ulicy chyba nie widzisz codziennie trzech czy czterech typów co walą węgorze tematu od rana do nocy bo ich telepie?
Ja bym nie był taki odważny z tymi tezami. Myślę, że mógłbyś się zdziwić ilu małolatów i małolatek lata codziennie czy kilka razy na tydzień upierdolonych "kryształem", o jakichś opio albo benzo nie mówię nawet bo to jest taka plaga, że sam sobie pewnie nie zdaję sprawy. Ćpanie to mainstream.
To ma odniesienie do całości młodzieży, rapowa publika też się zmieniła. Obecnie na koncerty typu hip hop chodzę raczej rzadziej niż częściej, ale byłem ostatnio i najmocniejsze przemyślenie mam takie że teraz nieważne czy śmigam se na techno czy koncert rapowy - ilość wystrzelonych ludzi jest taka sama. Nie żebym to jakoś punktował, niech się bawią, napierdalają pogo co utwór, ja tylko zauważam trend. Albo to ja po prostu się zestarzałem i pierdole głupoty jak boomer, jest możliwe.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5933
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata

Post autor: DoubleB »

cicho
Spoiler
cicho
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Mata

Post autor: Jaayu »

że niby lepsze od gorszego to dobry przykład? wyjebane w taki wykład
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mata

Post autor: oKulTywowany »

cicho to gówno z dupy wypływa
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

Czasem robi taki szast prast jak wychodzi.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Mata

Post autor: Jasny »

I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5933
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata

Post autor: DoubleB »

on chyba kiedyś też nie odebrał jakiejś nagrody i mówił, że zapomniał. bał się teraz pewnie, że kamil bednarek wyśmieje jego chujowe reggae
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Mata

Post autor: F88G »

Przyjacielska przypominajka prosto z sowiarni Durmstrangu, że jeśli palisz marihuanę lub/i jesteś za jej legalizacją w tym kraju, a nie masz chociażby minimalnie pozytywnego zdania lub ochoty na chociażby minimalnie pozytywną wypowiedź o poważnej i potrzebnej fundacji "420" to jesteś zdrajcą klasowym i chuj, zastanów się lepiej nad sobą w takim wypadku.
ODPOWIEDZ