Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Mata

Post autor: Jasny »

To sobie Czaku bądź modny, ja czynię co słuszne.

I tak samo Sialalo co do niego mam dość negatywne odczucia, o tyle, że efektywny w tym jest. Pierdoli te swoje głpoty, robi "spontaniczne" koncerty, a później idzie dogadywać się z Trzaskowskim, pierdoli o 97, mam nadzieję, że to jakaś metafora której nie kumam, bo 2000 się urodził. Ciężko się dziwić, że jedzie na tym co działa, mając 22 lat i niezłe profity. W każdym razie za kawałek props, choć nie chce mi się drugi raz włączać
Ostatnio zmieniony 28 maja 2022, 1:56 przez Jasny, łącznie zmieniany 1 raz.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Popoczlowieku
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2022, 1:48

Re: Mata

Post autor: Popoczlowieku »

@gods bidness
Zarejestrowalem sie tylko zeby zapytac co za kurwa macie ziomkow ze dlawicie sie folia alumionowa albo wy kim jestescie kurwa dla kogo to jest albo zresz zawartosc od razu albo przy psie nawet kurwa jakie zarcie folii przmtynicy wy moi co z wami jest nie tak slizcy przyjaciele moi kto je pazlotko powiedzcie mi albo to jakies wasze miejske legendy kurwa kazdy zna kogos kto jadl cos przed psami :dunno: skad sie wzieliscie i dlaczego rozkminiacie muzyke ktora jest tylko i wylacznie dla zabawy pod jakimis katami politycznymi i chuj wie jakimi myslicie se muzyka cos zmienia? Blad

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Koncowka miala byc inna ale niebchce mi sie juz tluamczyc i zmienia c elo

Edit2 gosciu nizej jest odwrotnie, chcialem powiedziec 3 zdania, napisalem jedno i zrobilem edit ze mialo byc inaczej , ale jest jak jest co do medium
Ostatnio zmieniony 28 maja 2022, 2:26 przez Popoczlowieku, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Mata

Post autor: Jasny »

Siema Bortwick, ja tam go głębiej nie rozkminiam, bo to tam nic głębszego nie ma. Kawałek jest imo niezły, póki co lepszego bym nie zrobił.
Nigdy nie wpierdalałem sreberka, nie znam nikogo kto nawet pierdolił o wpierdalaniu sreberka - jedynie historie o zeżarciu zielska.
NIe zgodzę się jednak z tym, że muzyka i cała otoczka w okół niej, nie jest potężnym medium zmieniającym ludzi, co ma wpływ na możliwości polityczne - samej polityki raczej nie.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Popoczlowieku
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2022, 1:48

Re: Mata

Post autor: Popoczlowieku »

I wydala mi sie latwa ironia do kurwa wytrowni ktora ma bujac a nie nawiiac przekaz to kumaci zalapiom 2115 weednsmokedillalockeditslegalabroadsowedontcarebroo

Edit bo juz po paru sekundach tam powinien byc hasztag#


I reraz eapu gwaozda
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Mata

Post autor: azar »

jakby co to jest to nawiązanie do prawdziwej sytuacji:
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/leg ... -qo2T.html
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Mata

Post autor: oyama »

widze, ze mamy niedojebanego typka probujacego nasladowac bengala na forum
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

Popoczlowieku pisze: 28 maja 2022, 1:57 @gods bidness
Zarejestrowalem sie tylko zeby zapytac co za kurwa macie ziomkow ze dlawicie sie folia alumionowa albo wy kim jestescie kurwa dla kogo to jest albo zresz zawartosc od razu albo przy psie nawet kurwa jakie zarcie folii przmtynicy wy moi co z wami jest nie tak slizcy przyjaciele moi kto je pazlotko powiedzcie mi albo to jakies wasze miejske legendy kurwa kazdy zna kogos kto jadl cos przed psami :dunno:
To jak już zarejestrowałeś się specjalnie, żeby zapytać i zapytałeś, to teraz mam nadzieję, że się wyrejestrujesz z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Wyraźnie napisałem, że ten ziomek zjadł blanta, którego palił, zdążył go odgasić i połknął na oczach psów. Ja nigdy nie jadłem ani folii, ani blantów, raz dawno edibles.

A co do folii z kawałka, to raczej dość oczywiste przypomnienie tej dość głośnej sprawy - https://interwencja.polsatnews.pl/repor ... a_1435900/

Serio sobie wykoncypowałeś, że on samą pustą folię zjadł, bo nie wytłumaczyli słowo w słowo i nie rozrysowali? :eek:
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Mata

Post autor: Marker »

Marker pisze: 16 lut 2022, 13:51 powstanie alterego skutego bobo - > podłożenie się z 1,5 gietem (wyliczone, żeby niska szkodliwość czynu była i elo) - > walka o legalizacje - > bycie glosem przepalonego pokolenia

tak sie ruchy robi
>alterego okazuje się być przykrywa i prowem wow -> opuszczenie sbm i swoje ruchy -> koszenie wielkiej kabzy na marihuanizacji -> obalenie rządu -> koszenie wielkiej kabzy na legalizacji marihanizacji ciąg dalszy

Piekne to jest rozgrywane, chyba najlepszy jego kawalek
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Nie zapomnijcie o #mata2040, to po prostu szeroko zakrojona, długofalowa kampania wyborcza.

Choć mógłby w sumie startować już w 2035 bo będzie miał skończone wtedy 35 lat
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata

Post autor: kapper1 »

Zasnąłem w połowie kawałka :what:
Charyzmy w tym tyle, co w oświadczeniu Masnego, że jest kukoldem.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Mata

Post autor: zuperhero »

to jest hiphop
Reżyseria: Maciek Adamczak @macadamczak
V&V: Mariusz Stykała
Dom produkcyjny: Dobro
Producent wykonawczy: Ewa Brzózka & Joanna Woźniak
Producent: Joanna Fogler
Artist Management: Kamil Żmuda @kamzmud
Kierownik produkcji: Maciej Witkowski & Justyna Mieńkowska
Koordynator produkcji: Daniel Kobiałko
Casting: ZZ Casting Zosia Fertacz & Zuza Coganianu
Asystent produkcji: Piotr Kołodziej
Zdjęcia: Nikodem Marek @nikodemmarek
Drugi kierownik: Roma Zachemba
Kierownik planu: Kosma Walicki
Scenografia: Nina Utrata @nina_utrataa
As. scenografii: Wiktoria Świtalska @donwicia
Mistrz oświetlenia: Darek Barwiejuk
Efekty specjalne na planie: Bartek Krzyczmonik
Kostiumy: Sebastian Tokarczyk @sebatokarczyk
Asystent kostiumów: Wiktoria Olchawa @dumvel
Asystent kostiumów: Volodymyr Yeremieiev @_yeremieiev
Charakteryzacja: Agnieszka Jońca @agnieszka.jonca.73
Asystentka charakteryzacji: Weronika Skowrońska
Choreografia: Weronika Polczyńska
Ostrzyciel: Marcin Studniarek
DIT/Loader: Michał Targoński/Kuba Żukowski
Steadicam: Marek Zajączkowski
Dyżur: Sławek/Dzbanek
Grip: Marek Rumak
Catering: Adam Antoszkiewicz
Medyk: Grzegorz Prokurat
Behawiorysta: Bartek Gadziomski
Montaż: Tomasz Naruszewicz Marian
Post-produkcja: VEIN @vein_postproduction
Post-produkcja producent: Krzysztof Dudek
Kolorysta: Dominik Deras
VFX & Online: Filip Kaczorek
Online: VEIN
Dizajn dźwięku: Grzegorz Maciąg
Easter eggi: Luigi i Mario
Tłumaczenie: Trzy-Sześć
Typografia: @machalski.studio
Podziękowania:
-- WFDiF: Małgorzata Roguska, Barbara Krusińska, Rafał Szuliński, Dorota Laskowska
– Iwona Gaweł pracownia krawiecka
Tytuł: PATOPROHIBICJA (28.01.2022)
Artysta: Mata, FUNDACJA 420
Muzyka: FRANCIS, Pedro, Flory, Mata
Realizacja wokali: FRANCIS
Mix/mastering: FRANCIS
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

ech coraz mniej sensu w tych hejtach, niedługo po prostu będą pisać CHUJ KURWA MATA
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
LuvSic
Posty: 35
Rejestracja: 11 gru 2021, 21:13

Re: Mata

Post autor: LuvSic »

CHUJ KURWA MATA
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Mata

Post autor: pieschrodingera »

zuperhero pisze: 28 maja 2022, 14:03 to jest hiphop
Ty ziomek, a Ty czytałeś to chociaż czy tylko przeklejasz? Ta lista, którą wkleiłeś odnosi się do klipu, a nie do muzyki, a żeby zrobić dobry klip trzeba zabulić i zatrudnić do tego trochę osób. I dobrze, że chociaż w tym przypadku sensownie wydają te pieniądze i fajnie to wygląda. Ja pamiętam jakieś wywiady sprzed 5-10 lat gdzie Tede gadał, że na nakręcenie klipu trzeba wydać przynajmniej 20k, a jak klipy Tedego wyglądają wszyscy wiemy, zazwyczaj machanie łapami, ewentualnie jakaś laska kręci dupą i całość wygląda jak nagrane telefonem kolegi. Możesz sobie wejść do tematu prawdziwego hiphopowca Sentino i poczytać jak wszyscy uwielbiają jego "hiphopowe" teledyski, już nawet nie wspomnę o słynnym video od czołowej ekipy z Francji. Jak już do rapu weszła profesjonalizacja i hajs, to niech to chociaż dobrze wygląda. A akurat na teksty Mata hajsu nie musi wydawać, bo wszyscy wiemy, że Białas pisze mu za darmo.
tbc
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Mata

Post autor: zuperhero »

być może, co nie zmienia faktu że i tak śmiesznie wygląda tak lista pod rapową nutką
Spoiler
tak, wiem że rap jest teraz najpopularniejszym gatunkiem muzycznym
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Mata

Post autor: Jose »

właśnie fajnie, że credituje wszystkich, a nie robi akcji VIDEO: FIRMA XYZ
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

ITT: ludzie odkrywają, że za sukcesem jednostki w współczesnej wytwórni muzycznej stoi sztab osób

Zresztą takie grube opisy widniały na teledyskach sprzed 2-3 lat, ale teraz to zakłuło dopiero xD?
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: VBSW »

gods bidness pisze: 28 maja 2022, 9:36 A co do folii z kawałka, to raczej dość oczywiste przypomnienie tej dość głośnej sprawy - https://interwencja.polsatnews.pl/repor ... a_1435900/
Ogólnie to znałem Rafała, nawet chodziliśmy razem do jednego gimnazjum, a mieszkał w tej samej dzielni co ja. Tam sprawa była bo umorzyli dość mocna, bo podobno było nagranie, jak pies "chciał wyjąć", ale kolanem czy tam ręką mu przygniótł krtań. Jednak magicznego nagrania nie ma albo się zmyło i tyle. Taka anegdota.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata

Post autor: wst »

elokvrwa pisze: 27 maja 2022, 18:49 Chłop nagrywa ponad krajowy kawałek w trwającym już kilka lat zalewie gówna a spocuchy ze slizgawki jedyne co potrafią skomentować to, to że znowu pato w nazwie. Ależ wy jesteście spostrzegawczy, mam nadzieje że na teście ośmioklasisty (a co niektórzy weterani to już może matura w tym roku) też tacy byliście xDDDDD
Co to niby jest "ponad krajowy kawałek"?
SochaczefskiGrad
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2021, 19:27

Re: Mata

Post autor: SochaczefskiGrad »

TEMAT DO USUNIĘCIA
Ostatnio zmieniony 09 cze 2022, 18:28 przez SochaczefskiGrad, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ