Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Mata

Post autor: Krynew »

Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Mata

Post autor: Jose »

będzie męczennikiem
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Mata

Post autor: moxxi »

SKUTE BOBO
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Footer
Posty: 74
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Mata

Post autor: Footer »

Czyli wyjdzie na to, że Mata, raper-bananowiec będzie miał większą kartotekę niż niektórzy uliczni raperzy :rotfl:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

I dlatego na prędce powstał produkt -Kinny Zimmer.

Coś tak czułem że Mata powącha kratki. Facet który dziś jest jedną z najbardziej medialnych osób w necie , ciągle lata z gibonami , no ludzie.

Ciekawe co na to ojciec.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Mata

Post autor: moxxi »

Przecież go uniewinnią albo wlepią grzywnę, no błagam :lol: ciekawe czy Białas już nagrywa kolejną płytę
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Mata

Post autor: Krynew »

Footer pisze: 28 sty 2022, 10:17 Czyli wyjdzie na to, że Mata, raper-bananowiec będzie miał większą kartotekę niż niektórzy uliczni raperzy :rotfl:
Prawdziwi ulicznicy dostają w pizdę na frikowych galach od tancerzy

Swoją drogą stary Matczak chyba chciał trochę przykryć to, bo zatrzymali typa przed północą, a 23:24 na jego koncie pojawiło się takie coś:
https://twitter.com/wsamraz/status/1486 ... 44704?s=21
Ostatnio zmieniony 28 sty 2022, 10:23 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Mata

Post autor: gogi »

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-znany-raper-mata-zatrzymany-za-posiadanie-narkotykow,nId,5797887#crp_state=1 pisze:Na jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki.

Zostali zatrzymani, a po wylegitymowaniu się sami wyjęli z kieszeni woreczek z suszem - była to prawdopodobnie marihuana.

U jednego z nich - Michała M. policjanci zabezpieczyli 1,5 grama narkotyku. U drugiego 24-latka pół grama.

Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej izbie. Dzisiaj zapewne usłyszą zarzut nielegalnego posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia.
na moje oko to tak ze 170 000 działek dilerskich, ależ brutalny koniec brawurowej kariery
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

RIVALDO111 pisze: 28 sty 2022, 10:18 Coś tak czułem że Mata powącha kratki. Facet który dziś jest jedną z najbardziej medialnych osób w necie , ciągle lata z gibonami , no ludzie.
:lol: :lol:

no nie patrzcie raper pali lolki

Przecież no to się skończy grzywną max, może jakieś prace społeczne i elo. Skute bobo :lol:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Mata

Post autor: moxxi »

Sąsiad coś krzyczy o ciszy ja odpalam lufkę
A jak powie o tym policji to nic się nie stanie (nic się nie stanie)
Po prostu się wkurwię
vs
Na jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki.
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Mata

Post autor: yungXpaproch »

DZWONI PAPUGA
chuja mu zrobia, wiadomo
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata

Post autor: jajca »

no to juz będzie temat na kolejne 1000 trackow, oprocz standardowego "męczy mnie slawa chce normalnego życia" ktore pewnie za jakis czas wjedzie bedzie mozna przeplatać "goni mnie fbi państwo pisowskie"
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Mata

Post autor: yaml »

Sugerowanie że synkowi burzliwego profesora UW i TVN spadnie włos z głowy, no proszę was, nawet w pisowskim państwie PiS. Zresztą za taką ilość nie trzeba mieć jakichś ciężkich konsztach w prawniczym świecie żeby dostać 30h prac społecznych i skierowanie na terapię.
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Mata

Post autor: mas »

sprawę pewnie umorzą, pis będzie mógł napierdalać o typ że syn Matczaka to ćpun, a sądy chujowe, opozycja o opresyjnym państwie a Mata będzie się przewoził tym, sytuacja win-win-win
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

Może to jakaś ustawka po prostu materiał promocyjny
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Mata

Post autor: manieq »

Meeeh - zobaczyłem nagłówki i myślałem, że coś poważnego odwalił, a tu tylko 1.5g trawy przy sobie.

No ale pewnie będą teraz pompować, że Matczak został zatrzymany, więc jest real.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

Nie słucham Maty i nie jest to kompletnie mój target muzyczny, ale opresyjny system ws. marihuany w polskim państwie ciągle działa i jest to bardzo niepokojące. O wiele bardziej groźny alkohol można kupić bez większego problemu, a zważywszy na to do ilu tragedii doprowadził, nadal jest dostępny. Tymczasem kwestia ganji nie jest jednoznaczna, a można za nią iść siedzieć nawet na kilka lat. Smutne, miejmy nadzieję, że Poseł Liroy-Marzec doprowadzi do zmiany tego stanu rzeczy. Zawsze będę powtarzał, że to alkohol jest najgorszym narkotykiem, o dziwo legalnie dostępnym.
MalinowyJogurt

Re: Mata

Post autor: MalinowyJogurt »

manieq pisze: 28 sty 2022, 10:32 a tu tylko 1.5g trawy przy sobie.
to jakieś 100 działek
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Mata

Post autor: marco_pantani »

czekam na kawałki od Białasa pod tytułem #MuremZaMatą

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
jajca pisze: 28 sty 2022, 10:26 no to juz będzie temat na kolejne 1000 trackow, oprocz standardowego "męczy mnie slawa chce normalnego życia" ktore pewnie za jakis czas wjedzie bedzie mozna przeplatać "goni mnie fbi państwo pisowskie"
myslicie ze matczak nagra lil peepowy album? :rotfl:
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 335
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Mata

Post autor: sychy »

arboozrap pisze: 28 sty 2022, 10:34 miejmy nadzieję, że Poseł Liroy-Marzec doprowadzi do zmiany
Dalej ktoś wierzy w bandę Kukiza? :crazy:
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
ODPOWIEDZ