Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

no właśnie szmata, jesteś pojebany czyli tak zwykły, że ta zwykłość aż w huja szczypie
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata

Post autor: jajca »

pojebany to on chcialby byc, taki z niego pojeb, jak z Dawida Obserwatora (PiS) trudny chlopak xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

stylistycznie mocno inspirowane yeatem, więc siłą rzeczy musi brzmieć lepiej niż jego klasyczna hujówka

co do bycia pojebanym - to słowo nie ma dzisiaj żadnej wagi. niech on se tam będzie pojebany jeśli tak mu na tym zależy
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata

Post autor: kapper1 »

Potężne gówno, potężne rymy :lol:
Od dawna chłop do delegalizacji.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: joey »

nieee panie mato, nieeee

taco w swojej komercyjnej antysystemowości chociaż nie był nachalny
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
lostintheldz
Posty: 122
Rejestracja: 30 cze 2020, 17:00

Re: Mata

Post autor: lostintheldz »

cięzka wiocha
Kanye East - Honda
please drop
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7129
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata

Post autor: piernikowyskoczek »

jakie pokolenie takie quebonafide voodoo
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Mata

Post autor: FÜRDIEGANG »

dobre to jest bardzo.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
AndrzejPiotr
Posty: 16
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:22

Re: Mata

Post autor: AndrzejPiotr »

Piękny utwór, ale zamknięte głowy co słuchają Żyto będą hejtować
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

cudaczne gówno
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1160
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mata

Post autor: guzi »

gówno w ładnym opakowaniu (klip)
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mata

Post autor: koniec »

oldschool pisze: 11 sie 2022, 16:12 @koniec w chuj ciekawy :lol: Rage bit, jakie robią od x lat w USA, bo moda w PL na to się robi.

dzięki, nie wiedziałem, że w stanach takie rzeczy się robi, ale beka rzeczywiście.

W chuju mam, że to że od x lat się to w USA robi, nie każdy artysta jest w stanie wymyślać jakieś kurwa trendy, Maty jeszcze tak brzmiącego nie słyszałem i props, że próbuje nowych rzeczy w swoim repertuarze.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

w rosji jest takie powiedzenie "na huj mi oxxxymiron jak mam eminema?" i to samo bym przełożył na tę sytuację. wolę posłuchać yeata. po co mi odtwórcze gówno, tyle że w polskim języku? dlatego propsuje CMAZ bo oni stworzyli od zera swoją jazdę, któa nie ma odpowiednika nigdzie indziej, to jest ich gówno - i przez to tak autentyczne.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mata

Post autor: koniec »

każda muzyka jest jakąś sumą różnych inspiracji, równie dobrze można powiedzieć na chuj mi cała polska muzyka bo w zasadzie polacy nie wymyślili żadnego podgatunku ani trendu w muzyce, co najwyżej takie niszowe trudne do zdefiniowania akty jak LSO. Jest w polskim dużo rapie odtwórstwa i pełno raperów powiela jakieś trendy ze stanów, tylko jak ktoś powiela trendy sprzed 10 czy 20 lat to nikt się o to nie sra, ale jak ktoś przekłada na polski coś świeższego to już nagle pełno oskarżeń o kopie.
A po chuj mi Mata jak mam Yeata? A z tego samego powodu z którego sprawdzę nową muzę od Yeata, nawet jak będzie w tym samym stylu, po prostu lubię taką stylistykę i chcę więcej takiej muzy kurwa proste przecież.

Jakbyś chciał być konsekwentny w tej logice to byś musiał słuchać i lubić tylko przełomowych artystów, którzy tworzyli trendy a jestem pewien, że tak nie jest i tak się nie da.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

koniec pisze: 11 sie 2022, 17:32 każda muzyka jest jakąś sumą różnych inspiracji
w rzeczy samej
koniec pisze: 11 sie 2022, 17:32 równie dobrze można powiedzieć na chuj mi cała polska muzyka bo w zasadzie polacy nie wymyślili żadnego podgatunku ani trendu w muzyce
popychasz ten argument do ekstremum, zupełnie lekceważąc fakt iż dzisiejszy hip-hop to najbardziej uzależniona od trendów muzyka, gdzie data ważności jest bardzo krótka. no tak, fundamenty są zgapiane zewsząd - bo to tylko klocki, silniki muzyczne. tak działają cywilizacje, że biorą nawzajem budulce od siebie - problem kiedy z tego materiału budują coś takiego samego w treści - wtedy to jest ripoff.
innymi słowy - nie wymagam od maty, żeby wymyślał placka na nowo, tylko żeby zrobił swoją wersję tej pizzy. a w jego przypadku to wygląda po prostu tak że wziął przepis z neta, i to co jego potrawę odróżnia od oryginału to zaledwie to - że została wyprodukowana dla polaków, w polskim piecu.
koniec pisze: 11 sie 2022, 17:32 A z tego samego powodu z którego sprawdzę nową muzę od Yeata, nawet jak będzie w tym samym stylu, po prostu lubię taką stylistykę i chcę więcej takiej muzy kurwa proste przecież
no i luz, ja mam inne podejśćie.
koniec pisze: 11 sie 2022, 17:32 Jakbyś chciał być konsekwentny w tej logice to byś musiał słuchać i lubić tylko przełomowych artystów, którzy tworzyli trendy a jestem pewien, że tak nie jest i tak się nie da.
szczerze mówiąć, chyba tak to właśnie jest, że słucham głównie przełomowych rzeczy, niezależnie od gatunku. sam se z tego zdałęm sprawe ostatnio. nie działa to na zasadzie, że "oooo, to gówno jest przełomowe, więc słucham tego!" po prostu tak to jakoś jest, że ci co najwięcej w tej muzie wynaleźli to byli często geniusze muzyczni. z tego powodu że zaczęli swoją jazdę - to wiedzieli z czego ona wynika i dokąd zmierza - mieli pod kontrolą proces formowania substancji od A do Z. no tak to jakoś jest, że słuchając vatican shadow nie słyszę tam grama geniuszu, to gorsze lub lepsze odwzorowywanie muzyki muslimgauze.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Mata

Post autor: clockers »

fajnie, że kombinuje i próbuje się w różnych stylistykach, ale mnie osobiście ciężko się tego słucha. najlepszy Mata to ten z Żóltych flamastrów i grubych katechetek, Homo Ludens czy 67-410.
atlas
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:34

Re: Mata

Post autor: atlas »

ale xeroboy :bag:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

clockers pisze: 11 sie 2022, 18:29 fajnie, że kombinuje i próbuje się w różnych stylistykach, ale mnie osobiście ciężko się tego słucha. najlepszy Mata to ten z Żóltych flamastrów i grubych katechetek, Homo Ludens czy 67-410.
Julki coraz częściej na YT piszą że tęsknią za
,,szkolnym " Matą.

Tylko mają problem, bo on już nie wróci najprawdopodobniej.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Chyba pora odłożyć sobie sprawdzanie jego twórczości na kilka lat, niech się wyszaleje i odnajdzie siebie by wrócić z faktyczną twórczością wynikająca z potrzeby serca, a nie przerośniętego ego
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Mata

Post autor: Jasion94 »

Co on kurwa pierdoli :bowdown: nawija jakby był jakimś public enemy, a jest wysrywem michnikowszczyzny, co by młodzież zrozumiała co pierdoli gazeta wyborcza. Ja rozumiem cała jego osobę, i patointeligencja, jak i cała pierwsza płyta była spoko, ale teraz stary mata i jego koledzy z bony adwokackiej mu najebali do głowy, że jest jakimś pisarzem wyklętym i musi rapować dla dobra oświeconej polski, sam będąc mentalnym knypkiem, nie widzącym dalej niż jaranie wiadro. Chuj mu na kurwe
ODPOWIEDZ