Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

hwjsk pisze: 15 lip 2022, 19:57 Bez kitu pokolenie 90-00 najchujowsze pod słońcem. Po jednej stronie starzy i szkoła którzy tłukli do głowy że nauka to potęgi klucz, po to żeby większość skonczyła po tych 15 latach nauki w korpo 4k na reke w miedzyczasie przez te 15 lat spędzając czas na narzekaniu i ironicznych zartach jak to w tej polsce chujowo, po drugiej młodziaki 00 w górę, które myślą dużo bardziej życiowo i zajawkowo, są pewni siebie i props dla nich. Do tego mają przeważnie w już miare dobrze sytuowanych starych, bo jednak coś się poprawiło pod tym względem w tym kurwidołku i wiedzą na starcie do czego powinien służyć internet.
zgadzam się z tym, pierdolę moje chujowe pokolenie

i jeszcze kurwa ten wzrost, ja mam 185 i wśród znajomych powyżej rocznika 2000 to nic nie znaczy, a w szkole byłem fajny wysoki chłopak

żeby nie było offtupu: #mata2040
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

nasze pokolenie ma belmonda, ich mate. nie wiem o czym tutaj w ogóle rozprawiać.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Mata

Post autor: F88G »

mata dokonał czegoś, czego mógł dokonać każdy raper wcześniej - ogłosił, że startuje na prezydenta rzeczypospolitej polskiej. Co prawda, wiadomość ta rozeszła się dzięki potężnej machinie zasięgowej, a i sam przy okazji młody urwipołek wyjebał pół miliona złotych (wiem, ciężko to sobie wyobrazić) dla organizacji która jest jednocześnie niemedialna i potrzebna społeczenie, ale to nic nie zmienia. Do ogłoszenia się prezydentem polski wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie nagrywające. Jebany zwyczajnie się odważył.

Ciekawe co by było jakby Paluch te 4 lata temu ogłosił, że startuje na prezydenta.

Liroy kolejny raz przeciera szlaki.

Anglicy topią się od heatwave, dzieci płaczą, zamykają mcdonaldy. Sport poprowadzi dla państwa:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mata

Post autor: przedszkolanek »

F88G pisze: 16 lip 2022, 20:58 Ciekawe co by było jakby Paluch te 4 lata temu ogłosił, że startuje na prezydenta.
wszyscy by to olali, o deklaracji maty jest głośno nie dlatego, że jest raperem matą, a dlatego że jest matą matczakiem
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6179
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata

Post autor: DoubleB »

byłaby władza opętana
ja bym od razu głosował na palucha, notabene populizmy to jego konik, idealnie by się wpasował więc
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Mata

Post autor: wuiru »

RIVALDO111 pisze: 15 lip 2022, 21:23 Taki np Mata juz ma tylko na insta 1 mln 300 tysiecy ludzi
kanye west ma 16 baniek na insta a głosów na prezydenta dostał 68 000
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Moje wszystkie posty dotyczą kariery muzycznej.
Ja mam gdzieś #2040, które będzie za 18 lat :joint:

Sam zaraz na początku napisałem , że z tego orędzia interesuje mnie tylko czy facet serio strzeli 33 płyty do czego się zobowiązał.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Mata

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:13 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

nawet biorac poprawke na to, to i tak ma zapewne w kurwe wiecej die hard fanow w usa, niz mata w pl, sumarycznie
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Mata

Post autor: Rhubarb »

no ale trzeba by to porównać proporcjonalnie do ludnosci panstwa, a nie sumarycznie

wtedy kanye i tak ma wiecej "die-hard" fanow, ale ma o wiele mniej ludzi pomiedzy, ktorzy daliby sie zlapac na populistyczne pierdololo
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Najwyraźniej obywatele USA, nieważne jak zepsusci lewactwem i katolstwem nie są, nie podchodzą do urny z iksde na twarzy i głosują raczej na kandydatów establishmentu.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

jakby kanye wygrał wybory śmiesznie by było, nic by sie nie zmieniło w polityce ani o milimetr, ale ile bekowych wypowiedzi byłoby za to!
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6179
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata

Post autor: DoubleB »

byłaby intronizacja jesusa na króla usa
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

i mi sie to podoba
jasny wracaj na forum
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Muzycy z miliardem odtworzeń na Spotify

1. Taco.
2.Bedoes
3.White2115
4.Mata


To tak do wątku upadku SBMu. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Mata

Post autor: LWD »

a przypadkiem mata nie przeszedł na self publishing, a bedoes założył własną wytwórnie? bo z tego wynika, że tylko white jest w sbm
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Mata jest w SBM. Jego kawałki dotyczące trawy pojawiają się na jego kanale w ramach fundacji 420.


Patrzcie jak Julki piszczą gdy Mata jest tylko bliżej. To jest już poziom podniecenia niczym muzyków z USA. :joint:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Mata

Post autor: Patryk233 »

Przynajmniej nie ma problemów z fankami do zabawy :rotfl: Można pozazdrościć :V
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Ziew, taki pisk na koncertach istnieje już od czasów Presleya
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Mata

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:16 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ