Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Mata

Post autor: Zwikk »

oyama pisze: 24 sie 2021, 2:29 mam wrazenie, ze ojciec Maty niczym sie nie rozni od ojca Roxie Carbon. Mogliby usiasc przy jednym stole z wodeczka i przekrzykiwac sie, ktory splodzic lepszego dzieciaka
+1 też tak myślę
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Tylko w odróżnieniu od Stwórcy Roxie on coś tam mimo wszystko znaczy w swoim prawniczym świecie, a nie jest typowym soccer mom który przelewa całe ambicje na syna.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

Łał, ale z was spece i wizjonerzy. Głośny w opozycji prawnik, zajmujący sie polityką, może zająć sie polityką. Niesamowita historia. I sobie pewnie jeszcze wkrecacie, że to bedzie wielki spisek Sorosa, Masonów i TVNu. :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2021, 15:01 przez gods bidness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3778
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Mata

Post autor: Czak »

Hahahah, ten jaki wkurwiony że wcześniej na to nie wpadł
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata

Post autor: oldschool »



Mata zaprosił na scenę jakiegoś dzieciaka, który całkiem nieźle sobie poradził. Fajna akcja :D
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Mata

Post autor: manieq »

Akcja fajna, ale niezmiernie bawi, że takie akcje spowszedniały po incydencie sobelowskim. Teraz każdy artysta musi pokazać, jaki on ma bliski kontakt z fanami, że gość pod sceną to ziomek, a nie wróg itd.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Mata

Post autor: Megidox »

No gdyby w 95 w Sopocie Ice-T nie zaprosił na scene z dupy goscia ktory stał się pozniej klasykiem rapu to moze bys mial racje...
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mata

Post autor: mql »

Pszemek Rudzki znowu daje o sobie znać
Rudzki pierdoli tj. pisze:Jest taki chłopak, pewnie go kojarzycie, Michał Matczak. I niedługo ten polski Mata, jestem pewien, będzie na świecie bardziej znany niż piłkarz Juan Mata.

(...)

Pomyślałem o tym przy okazji oglądania w niedzielny wieczór zapisu z koncertu Maty na antenie Canal+. To był kolejny dowód siły polskiego rapu, po tym jak Taco Hemingway i Dawid Podsiadło wyprzedali Stadion Narodowy. Trudno dziś znaleźć w naszym kraju człowieka, który nie wie, kim jest ten chłopak balansujący pomiędzy bardzo mocnym przekazem, jak w „Patoreakcji”, cudowną liryką z „Żółtych flamastrów i grubych katechetek”, czy poświęconemu zmarłemu dziadkowi „67-410” a tym, że – jak nawija – „nie chce mi się być głosem pokolenia, bo mam chrypę”. O ile większość twórców ma określony styl, sznyt, w przypadku Maty znakiem rozpoznawczym stała się zmienność. Nigdy nie wiesz, z czym wyskoczy, trochę jakby robił to wszystko spontanicznie, od niechcenia, ale wiem, że to nie jest prawda. Stoi za nim ciężka praca w studiu, totalny perfekcjonizm i nieskończenie wielkie ambicje.

(...)

Magik popełnił samobójstwo w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2000 roku. Miał 22 lata. „Przed sobą cały świat, przed sobą cały życia szmat” – znacie to może. W tym samym roku, kilka miesięcy przed jego tragiczną śmiercią na świat przyszedł Mata. Dziś warszawski raper ma 21 lat i pozycję tak wielką, że Tomasz Kot, wybitny aktor, gra w jego klipie epizod sprzedawcy. Jeśli ktoś lubi symbolikę, numerologię i inne tego typu historie, zostawiam, niech robi z tym co chce. Uważam natomiast całą pewnością, że można się nie wzbogacić na rapie czy piłce, ale zarazem stać dla kogoś inspiracją, by złapał ten ślad i poszedł za nim jak najdalej. Nie jest to oczywiście materialna forma bogactwa tu i teraz, nie kupisz za niej porsche, w dłużej perspektywie zostanie jednak tylko ona.
naczelny grafoman III RP jak zawsze w formie
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

mql pisze: 11 paź 2021, 15:29 Jeśli ktoś lubi symbolikę, numerologię i inne tego typu historie, zostawiam, niech robi z tym co chce
O kurwa.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Mata

Post autor: F88G »

pozdrowienia radio newonce
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Mata

Post autor: Woozard »

ja pierdole XD
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Mata

Post autor: michajlow »

OMG Szkoda, że twittera usunął. By się zaskoczył ile osób myśli podobnie :lol:
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Mata

Post autor: azar »

Tomasz Kot wybitny aktor :lol: ja pierdole jaki to jest pretensjonalny dzban
e: ponadto Pszemek ktorego jedynym osiagnieciem jako dziennikarza sportowego jest fakt, ze mieszkal kiedys w Anglii, nie potrafi nawet poprawnie napisac backstage :lol:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2021, 19:17 przez azar, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mata

Post autor: benzoabuser »

Chuj z jakimś kotem, jędrulą czy innym milewiczem skoro jest Anja Rubik :oops:
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: edenmar »

Znaczy, że Mata jest reinkarnacją Magika czy o co mu chodzi? Przemek Rudzki jest z tych ludzi co słuchają "Plus i minus" od tyłu i słyszą tam przepowiednie na nadchodzące 20 lat
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mata

Post autor: oKulTywowany »

Czyli o co cho z tą symboliką,Magik rzucił się bo ogarnął że Mata się urodził czy co
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
lostintheldz
Posty: 122
Rejestracja: 30 cze 2020, 17:00

Re: Mata

Post autor: lostintheldz »

mql pisze: 11 paź 2021, 15:29 totalny perfekcjonizm
:bag:
Kanye East - Honda
please drop
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Mata

Post autor: pardon »

nie rozumiem czemu poswiecacie tyle uwagi temu co pisze przemek rudzki

no chyba, ze to jakas twitterowa maniera zeby podrzec sobie z kogos lacha, przy okazji lizac sobie fiuty na zasadzie 'ej mati, zobacz co ten rudzki znowu odjebal!!! haha znowu wplotl w pilkarski felieton rapowy watek!!!'

ja mam np. wyjebane na tworczosc przemka i gdyby nie twitter to nawet nie wiedzialbym co wysmazyl, bo zwyczajnie bym tego nie sprawdzil dla higieny wlasnego umyslu i polecam wam ten styl zycia
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mata

Post autor: oKulTywowany »

Mordo a z czystej ciekawości jaka jest higiena twojego umysłu ?
This page is no longer available.
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Mata

Post autor: Jasion94 »

Czyli doszliśmy do punktu w którym Mata okazuje się drugim wcieleniem Magika
No nieźle
ODPOWIEDZ