Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

Stary Matczak na prezydenta!!!1
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9744
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata

Post autor: jajca »

najpierw na lidera rewolucji wiodącego nas na barykady, stary matczak rebel rebel, a i syn nie gorszy "jebać tvp" za taki akt buntu w policyjnym państwie pis grozi nawet rozstrzelanie a w skrajnych przypadkach kastracja
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Mata

Post autor: Ema »

Ja pierdole , gdzie dzisiaj nie wejdę to widzę chorych psychicznie ludzi , najpierw sentino , potem bedoes a tera stary maty , co się z tymi ludźmi kurwa dzieje. Osoby sprzedające psychotropy w tym kraju musza być milionerami
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

Spoiler
:D
ale ze 450 stron ujebal. ciekawi mnie kiedy ma na to czas: miedzy uczelnia, praca naukowa, TVNem, kancelaria, twitterem...nie no, szacunek.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Mata

Post autor: Suseł »

To niesamowite, ile osób wierzy w to, że celebryci sami piszą te swoje książki XD.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata

Post autor: wst »

Patrząc na to jak napisana jest ta notka na stronie sklepu, to nie pisał tego profesor prawa.
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

wst pisze: 14 lip 2021, 12:37 Patrząc na to jak napisana jest ta notka na stronie sklepu, to nie pisał tego profesor prawa.
Yyyy no notki na stronie sklepu pewnie nie. Ale skad pomysl, ze nie napisal ksiazki, to nie wiem.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 570
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Mata

Post autor: stratemirat »

Spoiler
Obrazek
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Mata

Post autor: Suseł »

encrenoire pisze: 14 lip 2021, 13:23
wst pisze: 14 lip 2021, 12:37 Patrząc na to jak napisana jest ta notka na stronie sklepu, to nie pisał tego profesor prawa.
Yyyy no notki na stronie sklepu pewnie nie. Ale skad pomysl, ze nie napisal ksiazki, to nie wiem.
Napisanie 500 stron tekstu atrakcyjnego dla przeciętnego czytelnika to wbrew pozorom bardzo czasochłonna sprawa, która wymaga jakiegoś warsztatu. Tata Maty ma pewnie ogromne doświadczenie w pisaniu komentarzy do wyroków i tekstów akademickich, ale te umiejętności raczej nie przydadzą mu się podczas pisania guwnoksiążki [Ojciec znanego rapera wydał książkę. Zobacz, o czym napisał]. Dał nazwisko, twarz na okładkę i opowiedział historię komuś, kto ładnie ją spisał i zredagował. Tak to działa rynek wydawniczy celebrytów, elo.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
edenmar
Posty: 1218
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: edenmar »

Znak tłucze te książki hurtowo, przemyślenia jakichś Cyber Marianów, Niekrytych Krytyków i innych patoyoutuberów. Na bank mają tam armię ghostwriterów tylko od tego i nikt nie oczekuje od ludzi, którzy dają swoją twarz i nazwisko na okładkę, że będą sami nad tym siedzieć i spisywać wspomnienia.
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 471
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Mata

Post autor: kosciey »

Rękę dam se ujebać w imię tego iż Mata senior będzie przepychany za 5 lat na miejsce Trzaska, Rudego i tej rozbeczanej pizdy. Wspomnicie jeszcze moje słowa.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Mata

Post autor: Megidox »

Jest to wielce prawdopodobne.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

Suseł pisze: 14 lip 2021, 14:22
encrenoire pisze: 14 lip 2021, 13:23
wst pisze: 14 lip 2021, 12:37 Patrząc na to jak napisana jest ta notka na stronie sklepu, to nie pisał tego profesor prawa.
Yyyy no notki na stronie sklepu pewnie nie. Ale skad pomysl, ze nie napisal ksiazki, to nie wiem.
Napisanie 500 stron tekstu atrakcyjnego dla przeciętnego czytelnika to wbrew pozorom bardzo czasochłonna sprawa, która wymaga jakiegoś warsztatu. Tata Maty ma pewnie ogromne doświadczenie w pisaniu komentarzy do wyroków i tekstów akademickich, ale te umiejętności raczej nie przydadzą mu się podczas pisania guwnoksiążki [Ojciec znanego rapera wydał książkę. Zobacz, o czym napisał]. Dał nazwisko, twarz na okładkę i opowiedział historię komuś, kto ładnie ją spisał i zredagował. Tak to działa rynek wydawniczy celebrytów, elo.
Ziomo, no nie wiem czy to napisal. Ale po pierwsze, on sie zajmuje akademicko filozofia prawa, wiec juz jeden krok blizej. Po drugie, to on mnostwo publicystyki ma na swoim koncie. Pogoogluj. Po trzecie, ten pretensjonalny styl jest toczka w toczke z jego publicystyki, wystapien i wykladow, posluchaj kiedys. On tez sporo czytal literatury pieknej, co widac, raz bo sie tym przechwala co wpis na tt, a dwa, bo takie stylistyczne zadecie u niego jest. Z tego co widze, to jest bardziej popularny esej filozoficzno polityczny z watkami autobiograficznymi. Watpie zeby to bylo jakies wyzwanie inne niz czasowe. Moze ktos mu pomagal, ale zdziwilbym sie, gdyby nie mozna go bylo nazwac autorem wiekszosci ksiazki.

Ja nie znam tych realiow wydawniczych, mozesz miec racje. Ale to na podstawie istnejacej praktyki w branzy, a nie ze Matczak nie moze spisac pierdolmento z wykladow zmieszanego z historyjkami z domu.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13184
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata

Post autor: oldschool »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mata

Post autor: mql »

nie ten temat, powinno znaleźć się tutaj
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7113
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata

Post autor: piernikowyskoczek »

a mnie trochę wzruszyło
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Mata

Post autor: pieschrodingera »

Mnie w sumie też. Matczak sprawdziłby się jako scenarzysta trudnych spraw czy co tam w TVNie mają.
tbc
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3815
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Mata

Post autor: Czak »

Matczak to niedługo wyskoczy jako propozycja przyszłego prezesa rady ministrów wysunięta przez hołownię
@e: a widzę że i kosciey podobnie twierdzi piona
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Mata

Post autor: oyama »

mam wrazenie, ze ojciec Maty niczym sie nie rozni od ojca Roxie Carbon. Mogliby usiasc przy jednym stole z wodeczka i przekrzykiwac sie, ktory splodzic lepszego dzieciaka
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mata

Post autor: Jasek »

instagram.com/stworcamaty
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ