Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

Jiigsi pisze: 18 sty 2022, 11:33 Dokładnie, bo co taki raper co nie ćpał nigdy miałby mi niby przekazać, żeby nawijać trzeba coś przeżyć proste
Traktuję to jako prowo.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Mata

Post autor: ogkush »

Pokaz takiego rapera co nie cpal nigdy :lol:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

ogkush pisze: 18 sty 2022, 11:49 Pokaz takiego rapera co nie cpal nigdy
Fisz, Łona, Prezes

Zresztą tu nie chodzi o to, kto ćpał, a kto nie, tylko debilne jest moim zdaniem twierdzenie, że wyznacznikiem bycia topowym raperem jest jaranie zioła i podobne rzeczy. Wyznacznikiem są skillsy, flow, liryka, dobre bity w połączeniu z świetną promocją. To czy ktoś jara, czy nie, to indywidualna sprawa.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mata

Post autor: Jasek »

Co wy kurwa w ogóle rozkminiacie xd
cztery żubry i dwie kurwy
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: edenmar »

Ale absurdalna dyskusja. Łona dla odmiany był uzależniony od szlugów, natomiast nie mam pojęcia dlaczego zmartwieniem słuchaczy miałyby być skłonności autodestrukcyjne artystów. Chuj mnie obchodzi jak oni się na co dzień prowadzą, jeśli pomimo tego, albo czasem dzięki temu, dają dobrą muzykę.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Mata

Post autor: ogkush »

up. dokladnie oraz kawy ktorej nikt zabierac mu jej nie mial prawa

prezes :o musialem wygooglowac a fisz wydaje mi sie, ze nie jednego tripa przezyl ale nie wiem nvm

no nie, nie jest wyznacznikiem, ale zwykle u topowych raperow, uzywki przewijaja sie w tle albo nawet wychodza na pierwszy plan
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 12:08 przez ogkush, łącznie zmieniany 1 raz.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

A propos używek, w Polsce na luzie jest dostępny w pełni (dla pełnoletnich) narkotyk jakim jest alkohol i nikt z tego nie robi problemu.
Anastazja10

Re: Mata

Post autor: Anastazja10 »

Ale absurdalna dyskusja. Łona dla odmiany był uzależniony od szlugów, natomiast nie mam pojęcia dlaczego zmartwieniem słuchaczy miałyby być skłonności autodestrukcyjne artystów. Chuj mnie obchodzi jak oni się na co dzień prowadzą, jeśli pomimo tego, albo czasem dzięki temu, dają dobrą muzykę.
Nie zgodzę się, mają duży wpływ na swoich odbiorców. Młodzi pragną takiego życia, jakie prowadzą i często ich naśladują. A kiedy dochodzi, do tego, że wychodzi filmik (chyba na Instagramie został udostępniony) jak Mata całkiem ujarany się zatacza się i nie ma żadnej świadomości, co się wokół niego dzieje, to moim zdaniem to już przesada. Niech sobie to robią, ale takie coś nie powinno wychodzić na światło dzienne. I tak, rodzice powinni kontrolować to i to oni są za nich odpowiedzialni, co młodzi ludzie oglądają, ale nie oszukujmy się, że w tych czasach ciężko to zrobić, bo jest bardzo łatwy dostęp do internetu i nie zawsze mają taką możliwość.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Dobra, dałem się wrobić w totalne prowo :lol:



Naćpany Iggy który ledwo był w stanie usiedzieć na krześle w 1979 to dla mnie już przesada, powinno się zdelegalizować muzykę popularną i przywrócić swingowe potańcówki.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

Anastazja10 pisze: 18 sty 2022, 12:10 Młodzi pragną takiego życia, jakie prowadzą i często ich naśladują.
Szczylu, zrozumieć musisz konsekwencje swych wyborów
Wyrób sobie własne zdanie, nie widząc Boga w idolu

Kaczor Ostatni bastion
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

edenmar pisze: 18 sty 2022, 12:00 Ale absurdalna dyskusja. Łona dla odmiany był uzależniony od szlugów, natomiast nie mam pojęcia dlaczego zmartwieniem słuchaczy miałyby być skłonności autodestrukcyjne artystów. Chuj mnie obchodzi jak oni się na co dzień prowadzą, jeśli pomimo tego, albo czasem dzięki temu, dają dobrą muzykę.
Abstrahujac zupelnie od Maty:

Nie jest chyba bez znaczenia, poza spectrum dyskusji, co zawiera liryka, co sklada sie na wizerunek celebryty, ktory przeciez niesie ze soba liczne znaczenia, ma konkretny wplyw na ludzi etc. Glupio mi schodzic na poziom takich absolutnych banalow, ale jednak promocja niezdrowych wzorcow w sztuce, czy to przez narkotyki czy konkretne postawy, stany emocjonalne ktore sie estetyzuje i pochwala, jest przynajmniej problemem do rozmowy.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 12:24 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Mata

Post autor: sugarhill_notausgang »

arboozrap pisze: 18 sty 2022, 11:50
ogkush pisze: 18 sty 2022, 11:49 Pokaz takiego rapera co nie cpal nigdy
Fisz, Łona, Prezes
Tak kurwa jeszcze Paluch :lol:
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

sugarhill_notausgang pisze: 18 sty 2022, 12:24 Tak kurwa jeszcze Paluch
On chyba ćpał, bo ta szpara w zębie to chyba od koki mu wyje*ała.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mata

Post autor: Jasek »

to od koka
cztery żubry i dwie kurwy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Mata jak się zaćpa to już czeka Zimmer który na tym tune ma głos jak on, więc Solar i Białas mają koło zapasowe w gotowości. 1 mln na Spotify i 200 k na insta już jest , więc jest z czego rzeźbić.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

O kurwa on ma 20 lat, jest raperem i jara kurwa zioło, do tego, przypominam, USUNĄŁ INSTAGRAMA! Tu potrzebna jest natychmiastowa interwencja, bo chłop zniszczy sobie życie albo przedawkuje blanta i umrze.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mata

Post autor: oKulTywowany »

za dwa lata mata w akcji reklamujące stop marihuanen <tkz zioło zniszczyło mu życie zobacz jak teraz wygląda>
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mata

Post autor: benzoabuser »

Anastazja sklej kuciapuncje, bo bredzisz
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Mata

Post autor: Luxair »

sugarhill_notausgang pisze: 18 sty 2022, 12:24
arboozrap pisze: 18 sty 2022, 11:50
ogkush pisze: 18 sty 2022, 11:49 Pokaz takiego rapera co nie cpal nigdy
Fisz
Bez winy palimy śmieszne papieroski z naturalnym wkładem
Siedzę sobie gdzieś z boku, nikt mnie nie widzi, palę skręta
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Mata

Post autor: oldschool »

ogkush pisze: 18 sty 2022, 11:49 Pokaz takiego rapera co nie cpal nigdy :lol:
Wiem, że miało być rapera, ale powiem Edzio :rotfl:
ODPOWIEDZ