Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Anastazja10

Re: Mata

Post autor: Anastazja10 »

Jak dla mnie - przykro się na to patrzy. Z ciekawości zobaczyłam sobie kilka odcinków i nie wygląda na to, żeby było z nim najlepiej. Jestem zdziwiona, że nikt z jego bliskich, albo w ogóle ludzi z jego otoczenia nie reaguje na to, ani mu nie powie, że może już przesadza z używkami. Albo tak jest, tylko, że za kamerami, ale on sobie nic z tego nie robi. Można sobie tak gdybać, ale prawdy się już nie dowiemy. Do tego jeszcze te komentarze, które się z tego śmieją i chwalą, jaki on wyluzowany. No chyba nie, jest zjarany w trzy dupy (że tak to brzydko napiszę). Głównie przeszkadza mi to z powodu tego, że mają dość młodą widownię, którzy są podatni na takie rzeczy. Równie dobrze mógł nie przyjeżdżać do hotelu, a nikt by różnicy nie zauważył.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6098
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata

Post autor: DoubleB »

E tam pierdolisz, to tak jakby Snoopa namawiać, żeby przestał jarać
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Mata

Post autor: horrypaz »

oby przedawkowal marihune wack jebany
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Anastazja10 pisze: 18 sty 2022, 10:42 Jestem zdziwiona, że nikt z jego bliskich, albo w ogóle ludzi z jego otoczenia nie reaguje na to, ani mu nie powie, że może już przesadza z używkami
W PLHH nie było ani jednego przypadku, że ktoś komuś podał rękę gdy ten się wykorbił z dragami czy psychą.
Środowisko apatycznych zjebów i oportunistów.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

OmarStooleyman pisze: 18 sty 2022, 11:07 W PLHH nie było ani jednego przypadku, że ktoś komuś podał rękę gdy ten się wykorbił z dragami czy psychą.
Cypis ogarnął Faziego, jak ten wpadł w alkoholowy cug i przepił wszywkę. Wysłał go na odwyk i jeszcze trzasnęli razem płytę.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

No to cofam te słowa, choć Cypis jak i Fazi nie należą już raczej do czołowych nazwisk i robią raczej rzeczy okołohiphopowe, Faziego to zresztą kilku ludzi ogarniało ale w 100% nikomu się nie udało :lol:. Tak czy inaczej wielkie 5 dla nich a przyjemniaczków z SBM co trzepią kurę do ostatniego złotego jajka ebać.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Mata

Post autor: ogkush »

to jest rap od zawszse bylo o jaraniu przez pfk, k44, moleste, ostr, borixona, liroya, tedego, wyp3 kurwa wszystkich, a widownia przewaznie byla mloda
zacznijcie sie martwic jak zacznie paradowac z leanem, koka czy benzosami juz o alko nie wspominam bo swojego czasu byl mocny kult alko w rapie

props za usuniecie ig choc pewnie jakies promo
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 11:17 przez ogkush, łącznie zmieniany 1 raz.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata

Post autor: RIVALDO111 »

Mata zjarany cały czas , Fukaj mam wrażenie że pali papierosy co 5 minut.

Nasze przyszłe gwiazdy Rapu są mocno zagrożone :roll: :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Mata

Post autor: horrypaz »

ogkush pisze: 18 sty 2022, 11:15 to jest rap od zawszse bylo o jaraniu przez pfk, k44, moleste, ostr, borixona, liroya, tedego, wyp3 kurwa wszystkich, a widownia przewaznie byla mloda
zacznijcie sie martwic jak zacznie paradowac z leanem, koka czy benzosami juz o alko nie wspominam bo swojego czasu byl mocny kult alko w rapie

props za usuniecie ig choc pewnie jakies promo
tonciu kurwa za to pomogl ziołoziołowi wjebać się w here
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Mata

Post autor: marco_pantani »

OmarStooleyman pisze: 18 sty 2022, 11:07
Anastazja10 pisze: 18 sty 2022, 10:42 Jestem zdziwiona, że nikt z jego bliskich, albo w ogóle ludzi z jego otoczenia nie reaguje na to, ani mu nie powie, że może już przesadza z używkami
W PLHH nie było ani jednego przypadku, że ktoś komuś podał rękę gdy ten się wykorbił z dragami czy psychą.
Środowisko apatycznych zjebów i oportunistów.
zapomniałeś o Oyche i GSP, którzy przejęli się losem Belmondo, że odwiedzali go w mieszkaniu i nagrywali motywacyjne filmiki
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

mata kolejny raz pokazuje, że jest gwiazdą rapu z prawdziwego zdarzenia, a wy ojejku jak on tak może używki ;/
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

aleksy pisze: 18 sty 2022, 11:21 mata kolejny raz pokazuje, że jest gwiazdą rapu z prawdziwego zdarzenia, a wy ojejku jak on tak może używki ;/
Od kiedy to zażywane używki w dużych ilościach są wyznacznikiem bycia gwiazdą rapu z prawdziwego zdarzenia?
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

Od skoku Magika
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

od zawsze
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

jest jedną z cech, które posiadają wielkie gwiazdy tej popierdolonej muzyki buntu (obok np. zarabiania dużych pieniędzy czy stylówy I dont give a fuck), nie jest koniecznością, więc nie jest wyznacznikiem
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Mata

Post autor: arboozrap »

Jiigsi pisze: 18 sty 2022, 11:26od zawsze
Czyli rozumiem, że nie liczą się umiejętności, skillsy, flow, liryka, dobrze dobrane bity, tylko jaranie używek. Ok.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

no już nie udawaj, że nie wiesz ocb, ja się tu śmieję z harcerzyków, którzy chyba nigdy rapera na oczy nie widzieli, że im przeszkadza dużo palenia
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

arboozrap pisze: 18 sty 2022, 11:28 Czyli rozumiem, że nie liczą się umiejętności, skillsy, flow, liryka, dobrze dobrane bity, tylko jaranie używek. Ok.
Dokładnie, bo co taki raper co nie ćpał nigdy miałby mi niby przekazać, żeby nawijać trzeba coś przeżyć proste
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Mata

Post autor: ogkush »

alkus mes nie przeszkadzal, drin za drinem spiewalo sie na koloniach, diha nikt na odwyk nie wysyla, tesknota za pijackim keke, mata najarany halo policja xD wiekszosc slizgowych topek jechalo na uzywkach przez lata wcale sie z tym nie kryjac
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 11:43 przez ogkush, łącznie zmieniany 1 raz.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Anastazja10

Re: Mata

Post autor: Anastazja10 »

"rapu z prawdziwego zdarzenia, a wy ojejku jak on tak może używki" po pierwsze, to nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale okej. Co do tego zdania, to zupełnie się nie zgadzam. To, że ty go tak nazywasz, nie znaczy, że z automatu nim jest. Nagrał jeden utwór, przez który stał się rozpoznawalny na całą Polskę, tylko, że nie powiedział tam nic odkrywczego - chyba że jest się rodzicem, który jest ślepy jak kura - no to może wtedy rzeczywiście masz rację. A to, że go nazwano głosem młodego pokolenia, to już w ogóle śmiech na sali. I pewnie teraz wyjedziesz mi z tekstem, że "pierwszy odwagę miał o tym głośno powiedzieć" - jak dla mnie, to czysty chwyt marketingowy - tu należy go pochwalić, bo w takim razie dobrze wie (i/albo jego wytwórnia) co się może dobrze sprzedawać. Jego nowy album uświadczył mnie przekonaniu w tym, że on nie ma póki co - nic mądrego do powiedzenia, bo jego teksty sprowadzają się do wszystkiego, o czym wszyscy nawijają w swoim kawałkach. To się niczym nie wyróżnia, on poprostu już zagrzał miejsce w mainstreamie. Nieważne, co teraz wyda, wszystko z jego rąk będzie dla ludzi złotem. Czy to źle? Nie sądzę, brawa dla niego, że zarabia duże pieniądze i robi taka karierę. To mu należy oddać, że osiągnął już taki wielki sukces, w tak młodym wieku. Ale nie oszukujmy się, że dzisiejszy odbiorca nie jest za wymagający. I myślę, że to wyraźnie widać, kiedy popatrzymy, na to, kto robi największe wyświetlenia.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 11:49 przez Anastazja10, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ