Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata

Post autor: wst »

deska pisze: 31 mar 2021, 20:57
rubinstein pisze: 31 mar 2021, 20:41 slyszalem o ghostwriterach, ale legal-assistance-writer to juz dla mnie nowosc
Żulczyka pozwali za nazwanie Dudy debilem, ja jakbym miał mieć takie wyświetlenia i jechać po ludziach z pisu to też bym wolał się upewnić czy nie skończę w sądzie :crazy:
No tylko prezydenta chroni KK, więc co to za z dupy rozkmina?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4100
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Mata

Post autor: Luxair »

No tylko prezydenta chroni KK, więc co to za z dupy rozkmina?
Ziobro znieważony jako organ. Prokuratura znów chce ścigać czytelników "Wyborczej"
Prokuratura w Płocku domaga się danych czytelników wyborcza.pl. Zarzuca im "znieważenie i poniżenie konstytucyjnego organu RP", czyli ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. To już druga podobna sprawa w ostatnich dniach.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

Podoba mi się ta sraczka dziadersów na twitterze od lewa do prawa. Od Jachir, które próbują się bardzo młodzieżowo podczepić pod Matę, po drugi biegun - dziadów w stylu Ziemkiewicza, który spuszczony z łańcucha bardzo próbuje ugryźć, ku chwale swego pana, ale nie bardzo wie jak, bo mistrzem panczlajnu dalej jest dla niego Jan Pietrzak. Albo próby wycierania sobie mord jakimś Tedami, Pejami, że niby kiedyś to był rap, dziś nie ma rapu, podczas gdy całe środowisku od Pei po Tedego raczej jednogłośnie jebie PiS. Może poza jakimś Eldo, ale Eldo jest znany z tego, że nikt go nigdy nie lubił i nie miał kolegów, więc do PiSu jak znalazł.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

Haha Rubi jaki odklejony wow nie spodziewałem się
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Mata

Post autor: Megidox »

Masz coś więcej o popieraniu Coprobo pisu ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

"Eldo pozdrawia wszystkich PiS jou!", nie wystarczy?
Awatar użytkownika
Ave
Posty: 77
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:50

Re: Mata

Post autor: Ave »

rubinstein pisze: 01 kwie 2021, 0:10 co ja mu kurwa do portfela zagladam?
a nie rozumiesz ze jego ojciec to nie jest kurwa jakis byle stolarz czy murarz z okolicznej budowy? tvpis dalo pretekst, bo te ich materialy sa zenujace, to Matczak - tu zabawa w zgadnij ktory - odpowiedział. nieważne jakie były jego intencje, wazny byl doskonale znany kazdemu rezultat
i oczywiscie stało się to, o czym pisał goodstuff
GoodStuff pisze: 31 mar 2021, 11:23 To ze ma racje i odpowiada jako raper spoko co nie zmienia faktu ze dzien po singlu gdzie wiadomo jaki bedzie wydzwiek tak samo jak podniecenie celebrytow ktore mialo juz miejsce przy Patointeligencji ,udziela wywiadu w Polityce Kubie Wojewodzkiemu no kurwa skoro ty nie widzisz w tym marketingu to sam obnizasz poziom dyskusji
juz pomijajac ten marketing, bo w chuju to mam szczerze, ile on tam pcha miedzi do portfela, w chuju tez mam konflikt matczaki/po/kodowcy/wośpowcy vs pis. wkurwia mnie jedynie, ze jakis gałgan, jadacy na wozku tej KULTURY (xD) na doczepkę, swiadomie lub mniej rzuca prymitywne populizmy, a ludzie to łykają jak serdle. tymczasem """elity""" ciesza sie ze swojego pozytecznego idioty zanurzonego w nieprzeniknionej, nieokiełznanej jak dotad rapgrze.
Bardzo proszę, pozwól mi siebie zrozumieć - jakie to ma w ogóle znaczenie? Jakie ma znacznie to, kim jest jego ojciec? Nawet przyjmując (absurdalną według mnie) wersję o tym, że Patoreakcja miała posłużyć jako trampolina (mniejsza czy większa) dla politycznej kariery jego ojca - pytam, no i chuj? Mata chce pomóc tacie, Bedoes mamie, ja rodzicom, Ty rodzicom. Każdy orze jak może.
W żadnym momencie Mata nie skłamał. Chuj mnie obchodzi tak szczerze czy serio leżał na placu Plater, czy ktoś mu kupił herbatę, nie skłamał mówiąc, że TVPiS trzeba jebać, że Kurskiemu należy się wiadomo co wiadomo gdzie. Nazwij to populizmami, prymitywnymi(!) nawet, ale co z tego? Kto jak nie Mata ma rzucać takim hasłem? Dlaczego jest do tego predysponowany, wytłumaczyłem w poprzednim poście.
Jeżeli serio traktujesz te parę wersów jako manifest polityczny, Twoje prawo. Ja z kolei wolę tego typu atakowanie rządu(które atakiem nie jest, nie wiem ile razy trzeba powtórzyć, że to reakcja, ergo coś zadziało się wcześniej) niż pierdolenie Gurala na festiwalach czy jadącego na prostestach Szpaka.
Marketing? kurwa, trzecia dekada XXI wieku, jak można narzekać na to, że marketing. No nie wiem nawet jak na to odpowiedzieć, chciałbym, ale nie wiem. W poprzednim poście może trochę mnie poniosło, nie chcę nikogo urazić, ale w jak głębokiej jaskini czy jak ciemnej piwnicy trzeba mieszkać, by w roku pańskim 2021 lamentować, że muzycy nie tworzą do szuflady.

I cieszy mnie w chuj, że Mata i jego rap robi poruszenie wśród śmietan. Cieszy mnie obecność rapu wśród tych idiotów, zwyczajnie mnie to cieszy. Chłopak paroma wersami w jednym utworze zrobił muzyką więcej, niż wieczny antysystemowy rycerz Kazik nagrywający cały utwór (wróry już raz).
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Mata

Post autor: KomunistomPodPrad »

Nie dosluchalem tego do końca wiem że to celowe ale Mata strasznie sapie i dyszy, natomiast wielkie propsy za całokształt i konkretną jazdę z nazwiskami. Poza tym co niektórzy tu pierd ... Gość nigdy z siebie nie robił ulicznika ani patusa, zna doskonale swoją tożsamość więc ocb
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Mata

Post autor: oyche »

nudny jest ten kawalek po prostu
Yossarian
Posty: 68
Rejestracja: 20 maja 2019, 21:52

Re: Mata

Post autor: Yossarian »

nudna to jest cała ostatnia płyta taco, tutaj każdy wers to konkret z energią. zawsze miałem za złe wszystkim raperom, że jebali słabych raperów ale nikt nigdy z nazwiska nikogo nie wymienił, bo srali w portki, że jeszcze ktoś odpowie i w razie przegranego beefu zszarga im wizerunek. tutaj mata raperów nie zaczepia, ale po nazwiskach punktuje - jak to jest bardzo niecodzienne w tym zamkniętym środowisku. przy okazji wymienię białasa i laika - oni też nie nigdy się nie patyczkowali z ksywami, o reszcie nie warto wspominać
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata

Post autor: wst »

Luxair pisze: 01 kwie 2021, 10:09
No tylko prezydenta chroni KK, więc co to za z dupy rozkmina?
Ziobro znieważony jako organ. Prokuratura znów chce ścigać czytelników "Wyborczej"
Prokuratura w Płocku domaga się danych czytelników wyborcza.pl. Zarzuca im "znieważenie i poniżenie konstytucyjnego organu RP", czyli ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. To już druga podobna sprawa w ostatnich dniach.
No i co? "Zniewaga ludzi z pisu" a organów, a przed wszystkim głowy państwa to co innego, mechanizm funkcjonujący w każdym europejskim prawodwstawie. I to ad vocem do "pozywania Żulczyka", bo nikt go nie pozwał, to przestępstwo ścigane z urzędu, a pisowskie randomy co najwyżej mogą sobie cywilnie próbować coś dojść.
karoloko
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:13

Re: Mata

Post autor: karoloko »

Nie macie wrażenia, że to wpada momentami w styl OKIego?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

No kurwa mi się przede wszystkim wydaje, że ten komentarz o weryfikowaniu przez Seniora tego czy Mata może pójść siedzieć za te linijki, to zwyczajnie jest taki hehe luźny żarcik

^nie słuchamy oki
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

wst pisze: 01 kwie 2021, 13:21 mechanizm funkcjonujący w każdym europejskim prawodwstawie
Nie.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata

Post autor: wst »

Okej, w prawie każdym, niesamowita zmiana.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Mata

Post autor: Megidox »

Weryfikacja w jakich państwach jest taki paragraf a w jakich nie za 3....2....1....
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
encrenoire

Re: Mata

Post autor: encrenoire »

No tak, lèse-majesté jest prężnie używane np w Turcji. Zapomniałem, ze my sie pozbywamy zachodnich koncepcji sprawiedliwości. A z reszty Europy (prócz PL) na palcach jednej ręki wyroki z ostatnich kilkudziesięciu lat. Ale tak, normalnie f u n k c j o n u j e w eur jurysdykcjach, bo w paru jest w księgach.

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
Aha, No i Tajlandii. To tez dobre miejsce do życia.


Oj, ktos usunal ten komentarz, a chcialem odpowiedziec. W kazdym razie, to po pierwsze jasne jest to, ze Hiszpania lamie ECHR, oraz ze jest to zle. Jednakze, okolicznosci nie sa analogiczne i gdybys wysilil sie nieco bardziej, bylbys w stanie to chyba zauwazyc. Po trzecie, to dla mnie pekniecia rzadow prawa w czasach kryzysu nie dowodza, ze rzady prawa sa do chuja niepotrzebne, a PiS powinien nas zaczac torturowac. W koncu jest precedens z Guantanamo! Nie ma natomiast precedensu, ze za tak niewinna krytyke polityka ktos zostal w ostatnich dziesiecioleciach za zachodzie europy skazany, afaik. Ale moze za slabo czytalem podreczniki i cos przeoczylem. Nawet jesli, to punkt 3 aplikuje sie i tu.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Mata

Post autor: stratemirat »

Megidox pisze: 01 kwie 2021, 10:42 Masz coś więcej o popieraniu Coprobo pisu ?
Ciekawe na kogo głosuje koleś który na Twitterze obserwuje tylko raperów, ludzi ze świata sportu, polityków PiS i gwiazdy prawicowego Twittera
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Mata

Post autor: Megidox »

Przy jego wyznaniu katolibańczyków popierać mnie lekko dziwi.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata

Post autor: Moltisanti »

Frustratów zawsze ciągnie do totalitaryzmu więc nic dziwnego
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ