Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Mata

Post autor: stratemirat »

Spoko, reklama dla "fundacji" na tylnej okładce Polityki i tak kupiona :bag:
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Mata

Post autor: filipthekiddo »

czyli cykl bolskiego hip hopu zatacza koło i teraz wyjdą grube jointy 3, tylko jeszcze hujowsze niż dawniej? spoko
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Mata

Post autor: Krynew »

Te trzy wysrywy, które wczoraj wypuścili to świetny argument dla przeciwników legalizacji
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
talerz
Posty: 43
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:24
Lokalizacja: zero52

Re: Mata

Post autor: talerz »

@BENGAL co dał na poprzedniej stronie :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Aż mi się koleżka z moich bloków przypomniał kurwa 1:1 uctokowiec brudny ujebany jego achievement to wracanie pociągiem z girami po jaja ujebanymi gliną hehe piwo lech dużo piwka klapki namioty wolność juras równość ale se pierdolnął kiedyś tłoka i nagle go wyjebało na zieloną stronę mocy ale nawyki pozostały, drugi kolunio obok po spożyciu kilku linii wątpliwej jakości twarogu se ziewa a tego kurwa wygina jakby był na kastingu do programu u eguroli i huj został orędownikiem zielonej panny ale że to debil co ma kosę z higieną to zaczął pierdolić o jakimś systemie ucisku szarawarach i innych kurwa kocopołach na które młodociani biznesmeni z podwórka ubrani na czarno praktycznie ale z klasą nie zwracają uwagi bo dla nich ugniecenie się smaczną temaciną to odcinka od ciężkich rozkmin i świata który kurwa bywa disco inferno
typy se latały byle cicho bezszelestnie jak Ezio ale nie ten z Wrocławia a tu typ z rzygobrodą jebiący spoconym rollo i gównem festiwalowym podbija kręcić bajerę i pokazać że wie oc6 i w ogóle rozumiem was bracia zjednoczmy się walka uaaa noice

I takie kurwa pajace wczute z nadmiarem czasu się pchają na afisz obwieszeni jebiącymi rasta szmatami i głosząc te swoje odklejone teorie o ucisku sprawiają że mało kto traktuje cały ten muwment poważnie kurwa nie można się elegancko ukluskać bo prewencja czuwa i jeszcze 5 kolumna 5g debili odpierdala balet moskiewski mysląc że z czymś walczy

A kawałek hujowy, odpaliłem na kiblu i wyłączyłem w połowie, spodziewałem się czegoś innego
17. Zjedz skręta feat. Żary
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Mata

Post autor: elkacpero »

dobra nutka do srania, bo włączyłem na kiblu i z zażenowania wypróżniłem się w kilka sekund
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mata

Post autor: sztyc »

mata czyżby błyskawiczna przemiana od głosu pokolenia do przygłupa, który chce się tylko się zajebać baką
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Mata

Post autor: Jose »

On zawsze był tylko przygłupem
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5420
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Mata

Post autor: clockers »

te numery Young Bobo straszne gówno, ale za powołanie do życia fundacji 420 duży propsik i czekam na ruchy
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Mata

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 8:51 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

marihuana jest spoko tak złapać na nią fazę za młodu, podjarać się że śmieszniej umysł po tym działa - i potem rzucić to gówno w pizdu.
parodia używki, człowiek przeistacza się po tym w upośledzone zombie bez woli i chęci do działania. plusem największym jest to, że fajniej się muzyki po tym słucha, czujesz to kurwa i rozumiesz to głębiej (a przynajmniej jesteś o tym święcie przekonany jako gówniarz xD) - albo może po prostu inaczej, huj wie, w każdym razie jest ciekawie (a przynamniej takim było na początku jarania) - ale defekty są zbyt duże aby to jakkolwiek mnie teraz motywowało do palenia. co z tego, że ta muzyka fajniej upływa, a komedie wydają się mieć 7me dno - skoro mam 1000 myśli na minutę, nie mogę się na niczym skupić, zapominam o czym myślałem sekundę temu, itd?. absurd w huj. pamiętam jak próbowałem robić publicystyke po skunie - łudziłem się, że mój błysk myśli jest ostry jak kurwa szabla husarska, a tak potem to czytałem już na trzeźwo i było "przecież to sie kupy nie trzyma". pewnego razu zrobiłęm też test z zagadkami logiczcnymi najpierw na trzeźwo a potem po skunie, ten sam test - i po skunie wyszło mi o 20 pkt mniej. gdyby efekt tego "innego myślenia" (nie kurwa mądrzejszego, debilu rastamanie, lecz po prostu - innego, alternatywnego = otępionego / zaburzonego) udało się uzyskać bez suchoty w mordzie, patologicznie wyostrzonych zmysłów i czucia, (w tym również bólu, nie polecam skurczu łydy po skunie xd) podwyższonej temperatury, szybszego bicia serca, permanentnego rozkojarzenia i ogromnego apetytu - to ok, paliłbym pewnie jakoś przy weekendzie, żeby doświadczyć czegoś ciekawego. a tak to jeden buch z lufy 2 razy do roku, nie chce mi się przez to przechodzić i jak ktoś potrafi ten specyfik twórczo wykrozysać i pisać po tym powieści to szanuję - ja najwięcej co zrobiłem to zapisywałem jedynie jakieś pojedyńcze pomysły, bo nie byłem w stanie po prostu siąść, skupić się i oddać pisaniu tak na serio, po tym gównie. wizerunek marihuany jest w popkulturze grubo przereklamowany, za gówniaka zupełnie inaczej sobie wyobrażałem tę używkę - taka jest prawda, a ci wieloletni palacze to są najczęściej skończeni kretyni co im gandża wypaliła zwoje mózgowe i nie potrafią sformułować prostej myśli.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Mata

Post autor: Rupert »

Mądre słowa rodaka z okolic mego miasta oczywiście mowa o userze up ponieważ ta piosenka jest gorsza niż urodzenie się w patologicznej rodzinie
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1802
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Mata

Post autor: many-s »

Po usłyszeniu piosenek - jestem stanowczo na NIE chociaż przeważnie bronię Leosi.

Trawka oczywiście jestem na tak, jako zamiennik / inny wybór niż alkohol.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Mata

Post autor: yytr »

Bardzo ładne podsumowanie 8na10

Mata i Leosia dwa przejarane zjeby, z takim wizerunkiem nie można przekonać społeczeństwa, że ta używka jest dobra. Bumelanci, którzy zostali wylosowani z puli innych zjarusów i karuzela młodych zombie nabiera rozpędu. Ale może faktycznie każdy musi sam przez to przejść i ewentualnie zamienić się w wolnego motyla lub zostać przejarana gąsienicą. Używka ta używana sporadycznie potrafi być nieporównywalnie piękna w porównaniu do tego jak była opisywana przez media na przestrzeni ostatnich lat, ale zarazem nieporównywalnie niebezpieczna powodując wegetacje i zanik rozumu, porównując do tego jak przedstawiają ją zwolennicy i "artyści".
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata

Post autor: 8na10 »

Rupert pisze: 21 kwie 2022, 10:21 Mądre słowa rodaka z okolic mego miasta
dzięki Rupi
yytr pisze: 21 kwie 2022, 11:06 Ale może faktycznie każdy musi sam przez to przejść i ewentualnie zamienić się w wolnego motyla lub zostać przejarana gąsienicą.
piękne!
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Mata

Post autor: badi »

możecie się śmiać ale dzięki macie wróciłem do regularnego palonka skuna, dzięki SKUTE BOBO :exclaim:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4456
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Mata

Post autor: Kalom »

skute bobo + te dwa numery z młodą leokadią top3 jego utworów, ale to tylko świadczy o wcześniejszej jego twórczości
:joint: [*]
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

skuuuuute bobo to już jebany klasyk polskiego hiphopu
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mata

Post autor: benzoabuser »

mi tam ta zwrotka w cisza sie podoba i wnosi wiecej niz te tryhardowanie na tej patomłodzieży
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Mata

Post autor: Jiigsi »

Joł... Okej... To jest tu na dole studio fandangonrekords,
A to jest budibajbajbastajpan fandangogang specialnie dla
Was zaraz powiem wam parę słów... Joł Okej,
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mata

Post autor: sztyc »

absurdalny post użytkownika 8na10, na każdego wpływa inaczej, a na podstawie rzekłbym nawet ekstremalnie niekorzystnego dowodu anegdotycznego w postaci siebie dezawuuje pozytywne działanie babki na obwody neuronalne innych ludzi
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ