Tymek

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tymek

Post autor: SiNi »

oldschool pisze: 01 kwie 2022, 19:56 Podobno Tymek wydawał niedawno fizycznie jakieś limitowane EPki (3xEP po 40 zł jakoś), a teraz zebrał te wszystkie numery i opierdala na jednej płycie za 40 zł xD
Wydał trylogię "Król Życia" ep "Romantyk" ep oraz "Niespokojna Dusza" ep, a w dzień premiery powstała całość o nazwie "Odrodzenie" czyli zlepek tych trzech epek jest to obecnie najlepszy muzyczny projekt w tym roku jaki wyszedł spod raperskiego szyldu, piękna żywa muzyka, od pierwszych taktów czuć dojrzały twór, kolaboracja z Urbańskim to istna mikstura wrażliwość i oryginalność obu Panów.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Tymek

Post autor: oKulTywowany »

Jakby autor nie był bucem z kijem w jelicie to może bym z postem wyżej a w szczególności ,,istna mikstura wrażliwości" zgodził
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Tymek

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=PaET1U9ZN4M

Tymek - Zadzwonię do Ciebie
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Tymek

Post autor: Nedvved »

Natknąłem się wczoraj na red bull soundclash i jak on kurwa stęka i sepleni, czy rapera z tymi liczbami nie stać na jakieś lekcje z głosu i dykcji?
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Tymek

Post autor: oKulTywowany »

to chyba matczaka obecnego top xD w polska nie słyszałeś
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tymek

Post autor: jajca »

stac ich na lekcje dykcji czy emisji, ale po chuj? chocby tymek czy matczak mieli dykcje na poziomie Diho raza (co oczywiscie nigdy nie nastąpi) to i tak nikt, nawet najwieksi sajko, nie beda w stanie zapamietac choćby pół jakiejkolwiek ich linijki (poza ewentualnie antypisowskimi populizmami matczaka podchwyconymi przez kodziarzy) co przeciez w niczym im nie przeszkadza
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Tymek

Post autor: RIVALDO111 »

Nedvved pisze: 20 lip 2022, 11:18 Natknąłem się wczoraj na red bull soundclash i jak on kurwa stęka i sepleni, czy rapera z tymi liczbami nie stać na jakieś lekcje z głosu i dykcji?

Dzis koncert to najmniejszy dodatek w pop rapie w erze socjal mediów.

Wszystko to autotuny , playbacki itp te wszystkie Young Lesie, Kinny Zimmery itp.


Tak jak kiedyś napisałem to jest era gdzie byle każdy facet może trzepać kasę na muzyce bo wszystko opiera się dziś na komputerze.


Dobrym przykładem jest Masny Ben który lata w granicach 1 mln na Spotify, czyli tak naprawdę Boxdel z Fame MMA.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Tymek

Post autor: benzoabuser »

Co ty pierdolisz
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tymek

Post autor: Patryk233 »

Nedvved pisze: 20 lip 2022, 11:18 jak on kurwa stęka i sepleni
Wydaje mi się, że jest to zamierzone. Na ostatniej płycie z Urbańskim też momentami fałszuje (a przynajmniej takie odnoszę wrażenie). W muzyce nie trzeba wszystkiego tworzyć od linijki, niedoskonałość też ma swój urok.

Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
RIVALDO111 pisze: 20 lip 2022, 12:15 Tak jak kiedyś napisałem to jest era gdzie byle każdy facet może trzepać kasę na muzyce bo wszystko opiera się dziś na komputerze.
A mimo to nie każdy facet potrafi z tego trzepać kasę.
RIVALDO111 pisze: 20 lip 2022, 12:15 Dobrym przykładem jest Masny Ben który lata w granicach 1 mln na Spotify, czyli tak naprawdę Boxdel z Fame MMA
Nie ma co porównywać Boxdela do Tymka. To jest przepaść pod każdym względem.
benzoabuser pisze: 20 lip 2022, 12:20 Co ty pierdolisz
+1
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Tymek

Post autor: RIVALDO111 »

No przecież wiadomo że nie każdy będzie trzepał, bo nawet w erze komputerów musi przypasować ten głos masie. Gdyby tak nie było to 30 mln ludzi w Polsce dziś byloby muzykami :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Tymek

Post autor: Nedvved »

Patryk233 pisze: 20 lip 2022, 13:16
Nedvved pisze: 20 lip 2022, 11:18 jak on kurwa stęka i sepleni
Wydaje mi się, że jest to zamierzone. Na ostatniej płycie z Urbańskim też momentami fałszuje (a przynajmniej takie odnoszę wrażenie). W muzyce nie trzeba wszystkiego tworzyć od linijki, niedoskonałość też ma swój urok.
Zapraszam do przesłuchania i oceny czy jest to specjalnie czy nie, na tym red bullu widać było że brakuje mu tchu, a sporo rzeczy po prostu nie pasowało. Zgadzam się, że niedoskonałość ma swój urok, ale jest różnica między świadomie zostawieniem czegoś niedoskonałego a po prostu ograniczeniami wynikającymi z umiejętności.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tymek

Post autor: SiNi »

Dla tych co zakupili epkę lub album został rozesłany kod do treści audiowizualnych są to dwa dostępne numery - jeden z nich jest zrobiony na samplach i refrenie „Agnieszka już tutaj nie mieszka” oba tracki genialne, Tymek to taki współczesny wirtuoz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tymek

Post autor: Jiigsi »

SiNi pisze: 20 lip 2022, 15:40 „Agnieszka już tutaj nie mieszka”
Pierwsza piosenka której nauczyłem się na pamięć <3, za dma bym się nie obraził.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Tymek

Post autor: yungXpaproch »

SiNi pisze: 20 lip 2022, 15:40 Tymek to taki współczesny wirtuoz.
:rotfl:
to teraz modne zeby nagrywac na samplach starych piosenek. w samej polsce to juz nawet nie jest bardzo swieze :lol:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tymek

Post autor: Jiigsi »

AGNIESZKA JUŻ DAWNO TUTAJ NIE MIESZKA
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tymek

Post autor: Patryk233 »

yungXpaproch pisze: 20 lip 2022, 16:54 to teraz modne zeby nagrywac na samplach starych piosenek
Sampling w hip-hopie zawsze był. Właśnie to jest zajebiste w tym, że można stare hity ożywić.

@Nedvved Przesłuchałem trochę występu Tymka, rzeczywiście momentami łapie zadyszkę. Może też emocje brały górę.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Tymek

Post autor: yungXpaproch »

Patryk233 pisze: 20 lip 2022, 18:26 Sampling w hip-hopie zawsze był. Właśnie to jest zajebiste w tym, że można stare hity ożywić.
sory nie sprecyzowalem, chodzi mi o samplowanie refrenow, a wlasciwie uzywanie refrenow klasycznych piosenek jako refreny
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tymek

Post autor: SiNi »

Awatar użytkownika
talerz
Posty: 43
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:24
Lokalizacja: zero52

Re: Tymek

Post autor: talerz »

Fantastyczne. Od pierwszych sekund czuję, że mam do czynienia z kulturą wyższą. Nie będę się rozpisywał - tego po prostu trzeba posłuchać i doświadczyć samemu. SiNi ma rację - geniusz.
17. Zjedz skręta feat. Żary
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tymek

Post autor: SiNi »

ODPOWIEDZ