dmg96

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: dmg96

Post autor: Lidwin »

Ej bo chciałem kupić płytę, są nadal dostępne?
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: dmg96

Post autor: mopek »

dmg96 to po prostu 100% haipehaope, jego ciało nie składa się z węgla tylko z lenarów i współczuję wszystkim którzy tego nie dostrzegają
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: dmg96

Post autor: Lidwin »

O lso też tak mówili a komuniste chcieli ukrzyżowac. Dziś nazywają cię swirem jutro wizjonerem
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: dmg96

Post autor: filipthekiddo »

Lidwin pisze: 04 wrz 2019, 18:08 Ej bo chciałem kupić płytę, są nadal dostępne?
Pisz na mejla [email protected]

+ Dodatkowo nie wiem jak się można pruć do typa, który kipi zajawką, robi po swojemu i nikomu nic nie wciska na siłę...skoro ten topic się tak rozwinął, to widocznie był jakiś powód. A tu jakiś mierny beatmaker z soundclouda swoje żale wylewa jakby on ustalał tier list w rap grze. Beczka.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: dmg96

Post autor: camzatizbak »

Z tym całym nakładem bym w euforie nie wpadał, bo ile tego było 10-20 cdków?Plus teksty na sprzedaż hehe. Poza tym to co, nico. Ziomek ma swoją jazdę no i fajnie.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: dmg96

Post autor: Addicted »

filipthekiddo pisze: 04 wrz 2019, 19:11
Lidwin pisze: 04 wrz 2019, 18:08 Ej bo chciałem kupić płytę, są nadal dostępne?
Pisz na mejla [email protected]

+ Dodatkowo nie wiem jak się można pruć do typa, który kipi zajawką, robi po swojemu i nikomu nic nie wciska na siłę...skoro ten topic się tak rozwinął, to widocznie był jakiś powód. A tu jakiś mierny beatmaker z soundclouda swoje żale wylewa jakby on ustalał tier list w rap grze. Beczka.
:D
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: dmg96

Post autor: YKCUL »

Addicted pisze: 04 wrz 2019, 13:53 Dobra nie zesraj się już i wróć sobie do słuchania samplowanych afrykańskich winyli
PRZYCHODZISZ TUTAJ OBRAZIĆ GUSTA POWAŻNYCH LUDZI???

POWINIENEM CIE TERAZ ZBANOWAĆ I NIKT NIC NIE POWIE

Żeby skumać dlaczego DMG na ślizgawce jest takim "mini-fenomenem" trzeba wziąć pod uwagę tło poznania go, czyli calej sytuacji beefu uz. Bryx z użytkownikami forum e-raper, forum o którego istnieniu nie wiedział nikt, Bryx to internetowy Krzysztof Kolumb tylko że rapowy, wtedy dostaliśmy wysyp dissow bliższej i dalej nieznanych ludzi a wśród nich okraszony klipem Wixa w Mictlan, ludzie podłapali motyw i poszli za tym. Gość nawija od kilkunastu lat i jego pozycja podziemia podziemia JEST TAKA KURWA Z WYBORU, CZAISZ????

Ludzie na świecie słuchają kurwa różnej muzyki, od altrocka po disco polo bo komuś to odpowiada i po prostu czuje to, DMG też robi to jak czuje i jest to kurewsko ciekawe, nie ma w tym nic odtwórczego

Spoko, możesz nie kumać zajawki na jego muzykę, ja też nie jaram się np. LEGENDARNYM AFROJAXEM, dla mnie to jakiś GG Allin wanna be ale nie wpierdalam się w temat o nim i nie biadole "Quo vadis forumie czego wy kurwa słuchacie, 2019 a typ nawet do sesji okładkowej płyty chuja nie ogolił"

2115 pzdr
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: dmg96

Post autor: mopek »

YKCUL pisze: 04 wrz 2019, 22:41 Spoko, możesz nie kumać zajawki na jego muzykę, ja też nie jaram się np. LEGENDARNYM AFROJAXEM, dla mnie to jakiś GG Allin wanna be ale nie wpierdalam się w temat o nim i nie biadole "Quo vadis forumie czego wy kurwa słuchacie, 2019 a typ nawet do sesji okładkowej płyty chuja nie ogolił"
amen
Spoiler
oczywiście afrojax na propsie
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: dmg96

Post autor: camzatizbak »

Spoiler
afrojax to spierdolina, wcześniej się jarałem nawet, ostatnią biegunką przesadził, no i popłynęło do wisły
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: dmg96

Post autor: Addicted »

YKCUL pisze: 04 wrz 2019, 22:41
Addicted pisze: 04 wrz 2019, 13:53 Dobra nie zesraj się już i wróć sobie do słuchania samplowanych afrykańskich winyli
PRZYCHODZISZ TUTAJ OBRAZIĆ GUSTA POWAŻNYCH LUDZI???

POWINIENEM CIE TERAZ ZBANOWAĆ I NIKT NIC NIE POWIE

Żeby skumać dlaczego DMG na ślizgawce jest takim "mini-fenomenem" trzeba wziąć pod uwagę tło poznania go, czyli calej sytuacji beefu uz. Bryx z użytkownikami forum e-raper, forum o którego istnieniu nie wiedział nikt, Bryx to internetowy Krzysztof Kolumb tylko że rapowy, wtedy dostaliśmy wysyp dissow bliższej i dalej nieznanych ludzi a wśród nich okraszony klipem Wixa w Mictlan, ludzie podłapali motyw i poszli za tym. Gość nawija od kilkunastu lat i jego pozycja podziemia podziemia JEST TAKA KURWA Z WYBORU, CZAISZ????

Ludzie na świecie słuchają kurwa różnej muzyki, od altrocka po disco polo bo komuś to odpowiada i po prostu czuje to, DMG też robi to jak czuje i jest to kurewsko ciekawe, nie ma w tym nic odtwórczego

Spoko, możesz nie kumać zajawki na jego muzykę, ja też nie jaram się np. LEGENDARNYM AFROJAXEM, dla mnie to jakiś GG Allin wanna be ale nie wpierdalam się w temat o nim i nie biadole "Quo vadis forumie czego wy kurwa słuchacie, 2019 a typ nawet do sesji okładkowej płyty chuja nie ogolił"

2115 pzdr
I na tym zakończmy, bawcie się dobrze chłopaki słuchając dmg96 i pamiętajcie żeby myć zęby przed snem
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: dmg96

Post autor: filipthekiddo »

zapraszam na rejs

Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: dmg96

Post autor: mopek »

Addicted pisze: 05 wrz 2019, 8:44 I na tym zakończmy, bawcie się dobrze chłopaki słuchając dmg96 i pamiętajcie żeby myć zęby przed snem
Pozdrawiam
będę se mył kiedy będę chciał bucu
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: dmg96

Post autor: Addicted »

mopek pisze:
Addicted pisze: 05 wrz 2019, 8:44 I na tym zakończmy, bawcie się dobrze chłopaki słuchając dmg96 i pamiętajcie żeby myć zęby przed snem
Pozdrawiam
będę se mył kiedy będę chciał bucu
Nie pytałem jak masz imię, ale jak już się wyrywasz to luz przecież
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: dmg96

Post autor: Jasek »

rozjebane :bowdown:
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: dmg96

Post autor: eddy_wata »

https://www.youtube.com/watch?v=YnwNSm7Xy60 jakieś EP składu, w którym damage 69 ma swój udział. lecą zajebiście, hip hop
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: dmg96

Post autor: nihil Novi »

Jezu jakie to jest dobre :bowdown:


Ciary przy ujęciach na koronie drzewa.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: dmg96

Post autor: Spenser »

ten pierwszy typ Ruski i ten bit ło kurwa i o ja pierdole i o ja pierniczę, skąd on jest co to jest za ziom gdzie go znaleźć :bowdown: :bowdown: chyba coś dla [mention]mruwa[/mention] jego nawijka, chyba też dla [mention]jabolsdz[/mention] ja pierdole, na loopie odkąd [mention]Ablazir[/mention] podesłał, ja o chuj, jestem zafascynowany

dobra juz [mention]ToMojaStaraKsywka[/mention] wyjaśnił https://www.e-raper.pl/uzytkownik-ruski
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2019, 17:48 przez Spenser, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: dmg96

Post autor: Jose »

Ruski wydał epkę „Car Dealership” w tym roku, możesz sobie ogarnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: dmg96

Post autor: Spenser »

dziękuję pan [mention]Jose[/mention]
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: dmg96

Post autor: SWN »

Ale bit robi klimat, dołączam się do propsów
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ