Sobota

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Sobota

Post autor: sugarhill_notausgang »

Bengal nie daje ściemy, tak było. Sam nie słuchałem Soboty raczej ale szanowałem tak jak pisze Bengi i parę bengerków z Matheo zrobili kozackich, po prostu stukali hity co wkręcały się w głowę i było dobrze. Gdzie jest teraz Matheo (dalej napierdala) gdzie jest teraz Wini (ten to ma łeb nie do zdarcia) a Sobota popłynął z nurtem, wpadł do szamba i nie jest teraz tak łatwo się z niego wygrzebać.
MalinowyJogurt

Re: Sobota

Post autor: MalinowyJogurt »

Podbijam posty [mention]BENGAL[/mention] i [mention]ogkush[/mention] Za każdym razem jak widzę Sobotę w Auchanie w C.H Galaxy (chodzi na zakupy chyba o stałych godzinach bo mega często po pracy go tam widzę) to gościu jest tak odklejony, że boję się, że zostanie drugim Fazim. No, ale szacunek będę miał do niego już do końca, ile to jego muzyka włożyła w to, że zakorzenił się u mnie lokalny patriotyzm i jaranko podziemiem. Przecież jak wychodziło "Szczecin dawaj na Majka" w 2009 roku, a ja mając 14 lat ze Szczecina to znałem co najwyżej Łone a reszta rapu to Warszawa i Poznań to w mojej głowie i moich ziomeczków zrobił się jeden wielki rozpierdol że na klipie są nasze lokalne miejscówki, że w naszym mieście jest tyle raperów. Od razu człowiek się zajarał całą Spółdzielnią, słuchał tych pojebanych nagrywek Soboty z Winim, Tonym Jazzu i Sagem, chodził odjebany w XXL stopro ciuchy z napisami takimi, że koszulki się chowało w szafie przed matulą. Potem UBPŻBW płyta która mi dużo pomogła pod względem emocjonalnym za 14-15 letniego szczyla. Następnie materiały banglały pięknie, aż zaczął iść w te zjebane remixy i zaczął się sypać i sypać i sypie się aż do dziś.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sobota

Post autor: Groszek »

Ja najbardziej beke mam z jego ex żony tej czarnej co ma z nią dzieciaka, jak wrzucił zdjęcie z nią i wszyscy jechali jak można z czarną i on ja tam w chuj bronił żeby na później zdradzić i się rozwieść :lol: :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Sobota

Post autor: efzet »

a ja go w 2018 widziałem na audioriver, też z jakąś czarną pod ramieniem szedł, nawpierdalany aż mu całą mordę wykręcało
MalinowyJogurt

Re: Sobota

Post autor: MalinowyJogurt »

Ta jego obecna to jest od niego z 2x młodsza i ma jakąś szkołę tańca w Szczecinie. To ta sama która wrzucała posty na swój fb o Kaziorze, że wisi hajs za studio Kubusiowi XD i ogólnie chyba z dyskrecją u niej średnio

Jest gdzieś na tym klipie, ale fragmentu nie zaznaczę bo w robocie nie mam jak obejrzeć

zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Sobota

Post autor: zuperhero »

BENGAL pisze: 11 lut 2020, 22:49 ogolnie no jak wini go prowadzil pod bandera stopro regaty to sobota byl niezmiennie przez 10 lat czolowym raperem na scenie z ktorym kazdy skurwiel sie liczyl i ktorego kazdy szanowa
zgadzam się z tym co piszesz ale nie ma też co zrzucać całej winy na sobotę i ostatnie sytuację, to że nie jest już liczącą się na scenie postacią jest naturalną sprawą, nie mógł trzymać się na topie cały czas, czasy się zmieniają, wchodzą nowe trendy, następuje przemiana pokoleniowa wśród słuchaczy, a przede wszystkim fani chcą co jakiś czas czegoś nowego i świeżego -> raperzy którzy byli kiedyś w topie obniżają loty, oczywiście jest jakaś tam grupa starych wyjadaczy która ewoluuje lub ma 'wierne' grono fanów tak że potrafią utrzymywać się na powierzchni i ze dwie dekady ale to jest mały %. Sob wjechał powoli do pierwszej ligi, trochę tam sobie posiedział, a teraz jego czas się po prostu skończył i tyle, myślę że jakby został w stopro to nic w tej kwestii by się nie zmieniło, może proces osiadania byłby tylko powolniejszy.
Awatar użytkownika
typ
Posty: 27
Rejestracja: 30 maja 2019, 22:20

Re: Sobota

Post autor: typ »

^ uważam, że pozostanie w stopro by jak najbardziej dużo zmieniło. należy pamiętać, że wini był także (a raczej przede wszystkim) producentem wykonawczym jego albumów. można powiedzieć, że on go stworzył i kierował jego ruchami. aż tu nagle nie ma winicjusza za plecami i esobe wypuszcza jakieś asłuchalne gówno non stop. przypadek?

natomiast dlaczego ich drogi się poróżniły, to już inna kwestia. można tylko gdybać, może wini miał dość wiecznie naspawanego zamuleńca, a może... pomimo mojej całej sympatii do niego - odbił od niego sage, odbił tony jazzu, to także daje do myślenia.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sobota

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sobota

Post autor: Bryx Fenrir »

Sobota, wielu weteranów tej sceny miało lepsze i gorsze momenty. Dzisiaj występuję z orędziem do Ciebie

-Sobota skończ rapować.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Sobota

Post autor: oKulTywowany »

eS O Be miał parę udanych przebłysków ale w całości polisz rapu to Sobota wackiem był\jest
Całkiem spoko głos go ratował
This page is no longer available.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sobota

Post autor: daveyo »

Ostatni album, który mi się od niego podobał to "10 przykazań" to był fajny koncepcyjny album, a późniejsze rzeczy to już trochę niższy poziom z delikatnymi przebłyskami. Mimo to, kibicuję mu.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sobota

Post autor: przedszkolanek »

sobota niech już da sobie spokój, co zarobił to zarobił, ma robote u vegi, niech zrobi miejsce młodszym, w odróżnieniu od rasa czy bonsona on się nie musi kurczowo trzymać branży żeby zarobić spoko pieniądze (no chyba że mu papryk płaci grosze)
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Sobota

Post autor: YKCUL »

Jego debiut to jedna z najlepszych płyt zeszłej dekady, niestety nic poza tym nie zbliżyło się do tego poziomu
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
offline
Posty: 85
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:31

Re: Sobota

Post autor: offline »

Pod tym remixem Pump x West był komentarz Soboty (nie wiem czy dalej wisi) że nie zobaczył ani złotówki z odzieży Stopro.

Więc jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o... Swoją drogą z jakiej racji miał mieć procent :what:
dziendobry
Posty: 83
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Sobota

Post autor: dziendobry »

Tyle Ci prawilni raperzy sa warci
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Sobota

Post autor: Royal »

ciekaw jestem jak sytuacja się rozwinie
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Sobota

Post autor: sugarhill_notausgang »

– Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał
:lol:

https://www.cgm.pl/news/jongment-jc-te- ... ke-sobote/
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Sobota

Post autor: BENGAL »

tak konczy kazdy kto za bardzo sie kuma z kolumbem krzysiem jarzyna ze szczecina i ameryki poludniowej
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1003
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Sobota

Post autor: bialyjelen »

gdzieś mi śmignąl na fb post ze zdjęciem 69 z twarzą soboty, jakby ktoś zauważył to podlinkuj dobra duszo
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
ODPOWIEDZ