Dwa Sławy

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Dwa Sławy

Post autor: SWN »

Nie no, i tak wydaje mi się że lepiej nie krzyczeć po koncertach że jest się ze slizgawki, bo z tego co kojarzę chłopaki blisko trzymają się z Enemskim, który mocno pogardzał w czasie rozłamu :neutral:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Dwa Sławy

Post autor: Bolo »



oczywiście każdy umie dodać 2 do 2 i odjąć 1

zgadzam się z eSWieN, myślę, że droga jaką obrali jest poniekąd wypadkową faktu, że lubią się pobując, tak przy okazji, oraz tego, że w tym widzieli swoją szansę na zarobek i woleli odbić w taki klimat niż męczyć się w dupie jak Wyga np. Też uważam, że za dużo w tym punchy i hashtagów (których poziom też już z deka spadł, szczególnie u Astka, który muzycznie robi się dosyć pretensjonalny) a za mało powiedzmy, spójności i dobrych wersów ogólnie (to nie amsterdam choć i tak kurwy oknach to dobry wers Radas props) teraz chyba trzeba robić taką mzuczykę do bujania się fajnego niezaleznie co nawiniesz bo inaczej się nie sprzeda. Niech im ktoś wybiera inny te bity kurwa, naprawdę są gówniane fest.

Jako do osób to mam sentyment już chyba na zawsze bo to dobre mordy są na pierwszy rzut oka. no.

A właśnie, słuchałem tak ostatnio ten kawałek z Katarzyną Grzegorzem z poprzedniej płyty i porównując go do czegokolwiek od Kartkiego to nie dziwię się, że spierdoliła z obozu jak ostry i przesiadła się na ten statek. Taki niby o kłótniach ale jednak miło w serduszko bo czuć od nich miłość wzajemną.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Dwa Sławy

Post autor: kapper1 »

Bolo pisze: 29 sty 2020, 22:58 to nie dziwię się, że spierdoliła z obozu jak ostry
:lol: :lol:

Co do tematu, inteligentni goście, z chujowym uchem do bitów, którzy za bardzo idą w populizm, żeby hajsik się zgadzał. Bywa.
frontkick

Re: Dwa Sławy

Post autor: frontkick »

Sławy to taki Eripe level robienia rapu, żenująca wczuta i gry słowne dla ludzi jarających się słuchaniem inteligentnego hip hopu, jak typów celujących w fanbejs złożony z takich troglodytów można uważać za inteligentnych
Tutaj przeczytałem że to muzyka dla ludzi którzy kochają się śmiać ze wszystkich byle nie z samego siebie i myślę że to bardzo trafne podsumowanie, w ogóle piękna recenzja w porównaniu z tym co Flint ostatnio wysrał
Spoiler
Zdecydowałem się w końcu na ten drugi, bo wers „położ mnie gdziekolwiek jak hulajnogi w Wawie” rozłożył mnie na łopatki, jakbym spał w piaskownicy.
Radas jest dzikusem i rzuca takimi dzidami, że nawet Marta L. nie chapnie w locie.
etc etc
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Dwa Sławy

Post autor: oyche »

nowocioty nie pamiętają że dwa sławy to ślizgowe bożki
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dwa Sławy

Post autor: przedszkolanek »

oyche jeżeli to do linkowanego tekstu to nie, bo koniec wszystkiego to jest sniper, on na pewno pamięta jaki był status sławów na ślizgu
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Dwa Sławy

Post autor: oyche »

nie do tekstu (nie będę przecież czytał krytyki politycznej), tak se rzuciłem, bo w krótkim czasie spadli z top1 do tego co jest teraz, czyli cieżko znaleźć jednego propsa w temacie, a mam wrażenie że ich rap nie stracił na jakości aż tak
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Dwa Sławy

Post autor: Jose »

przedszkolanek pisze:oychebo koniec wszystkiego to jest sniper, on na pewno pamięta jaki był status sławów na ślizgu
Co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dwa Sławy

Post autor: przedszkolanek »

no a nie?

chyba że coś mi się popieprzyło, to wtedy sorki za zamieszanie
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Dwa Sławy

Post autor: Jose »

nie no, nie ma szans, to musiałoby być zbyt grube prowo, plus kompletnie inaczej piszą, a ta plotka jest generalnie niczym nie poparta (ale aż zweryfikowałem u niemala xd)
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Dwa Sławy

Post autor: kon rafal »

edit: dobra, już skumalem

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Dwa Sławy

Post autor: daveyo »

Dwa Sławy - Autowywiad 3.0
Spoiler
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Dwa Sławy

Post autor: kon rafal »

Radas wiem, że to czytasz: wielkie kurwa 5 dla Ciebie, uśmiałem się galancie, a to dopiero 20 minuta


Wielkie 5 dla Was

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Dwa Sławy

Post autor: Krynew »

Moment od 33:33 z porównaniem się do owocu/warzywa mnie rozjebał
Kocham, pozdrawiam
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwa Sławy

Post autor: edenmar »

Oni chyba jednak powinni nagrywać płyty z Autowywiadami, a muzyczkę robić sobie przy okazji dla zajawki :D
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Dwa Sławy

Post autor: SWN »

To. O ile od dobrych dwóch płyt muzyka mnie po prostu nudzi, tak jako zwykli goście nadal są dla mnie ścisłą topką humoru i chętnie se oglądam każdy wywiad. GENERALNIE bezbłędne charaktery i chemia.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Dwa Sławy

Post autor: WueR »

Kojarzy ktoś co to za bit 22:00?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Dwa Sławy

Post autor: Piters »

Mega fajnie się słuchało, ale i tak najbardziej mi się podobał monolog Radasa o robieniu czegoś :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Dwa Sławy

Post autor: Pteh »

ja uwielbiam jak oni (zwłaszcza Rado) w rozmowę naturalnie wtrącają cytaty z filmów i łapię się na tym, że też tak robię bardzo często. Uwielbiam wywiady z nimi. Czekam na te 2, które 'zapowiedzieli'. Jeden chyba CGM? Bo była już zajaweczka.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Dwa Sławy

Post autor: Malloy »

WueR pisze: 24 mar 2020, 0:12 Kojarzy ktoś co to za bit 22:00?
Dwa Sławy - FAQ, bonus track z Pokolenia X2, dostępny jedynie w preorderze. Swoją drogą świetny kawałek.
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
ODPOWIEDZ