KPSN

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

KPSN

Post autor: loco »

nowy luzak wleciał

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: KPSN

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:33 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: KPSN

Post autor: lysy »

zajebiste
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: KPSN

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: KPSN

Post autor: loco »

luzak

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: KPSN

Post autor: Wonski »

lubię go, ale czuje że ostatnio wydaje ZA DUŻO, zamiast przysiąść nad kawałkami trochę dłużej i doszlifować to napierdala płytami jak z rękawa przez co coraz mniej zajebistych kawałków od niego a co najwyżej poprawne na jedno przesłuchanie.

Z ostatnich dokonań siadła mi płyta z 'winyla trzaski'
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: KPSN

Post autor: Prez »

Wonski pisze: 29 lip 2019, 13:00 lubię go, ale czuje że ostatnio wydaje ZA DUŻO, zamiast przysiąść nad kawałkami trochę dłużej i doszlifować to napierdala płytami jak z rękawa przez co coraz mniej zajebistych kawałków od niego a co najwyżej poprawne na jedno przesłuchanie.

Z ostatnich dokonań siadła mi płyta z 'winyla trzaski'
podbijam, też mam wrażenie, że ostatnio za często coś puszcza i staje się to trochę miałkie. mam nadzieję, że to chwilowe, bo bardzo typowi kibicuję.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: KPSN

Post autor: loco »

podobne zdanie mam na temat częstotliwości materiału.

na jesień wychodzi kolejna płyta - PSZ? - a przed tym ma być jeszcze EP, więc tempo będzie nadal wysokie
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: KPSN

Post autor: Wonski »

info z fb/grupy:
Spoiler
Powiem Wam coś w sumie i mam gdzieś czy potem jak to odczytasz odlajkujesz odfollowujesz ten profil/wyjdziesz z grupy. Nie robię tego dla żadnych reakcji i jakiejkolwiek atencji.

Chcę to z siebie wyrzucić po prostu.

Muzyka to piękna rzecz. Nie ma co dyskutować, nie byłoby jej to czym by człowiek zapychał sobie ciszę w ciągu dnia, urozmaical proste czynności typu droga do pracy, sprzątanie w chacie, nawet niektórzy szybciej się uczą przy spoko muzie.

Fajna sprawa.

Zajebiste w niej dzisiaj jest to, ze możesz zrobić coś z niczego, zagrac melodie na grzebieniu zgrac sobie to dyktafonem w telefonie, wrzucić w daw i odwalić rzeźnię.

Muza dała mi wiele. Nie zawsze byłem spoko przyjmowany przez otoczenie, robiłem swoje nawet nie myśląc o potrzebie jakiejkolwiek akceptacji, pozornie. Ja zerojedynkowy typ, nie chcą mnie gdzieś to wypierdalam i tyle, nigdy nie chciałem niczego nikomu udowadniać, a że spowodowały to moje płyty no to naturalna sprawa i czysty przypadek. Później jednak masz taki moment, gdzie widzisz perspektywy na dalszy rozwój, cisniesz z tym. Produkujesz ludziom zajebiste rzeczy za które dostajesz ochłap. Pierdolisz to, w końcu kurwa to jest muzyka - Twoja pasja, hobby, ucieczka od rzeczywistości. W międzyczasie przez kilka obiecanek i własna głupotę wpierdalasz się w ostre długi. Chuj tam, odbijesz to jakoś i jedziesz byku. Obiecałem sobie kiedyś jak zaczalem to robić, ze wbije do Empiku i kupię sam swoją płytę. Wbiłem, zobaczylem na polce, zadałem sobie pytanie w głowie „Ty, No fajnie - co teraz?” .

Jarała mnie droga wielu graczy, którzy zapracowali na legalny krążek. Dziś koniuktura się zmieniła, nie mam do nikogo o to pretensji, wszystko się zmienia i nasi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie tez narzekają na różne rzeczy obecnie. Starsi gracze kiedyś też twardo bronili swoich poglądów po czym po dekadzie, dwóch strzelali sobie w kolana robiąc takie ruchy, że ja pierdole. No ale tylko krowa nie zmienia poglądów. Też na wiele rzeczy słałem bluzgi po czym zmieniłem zdanie i są dla mnie teraz okej. Człowiek dorasta - naturalna kwestia, że pewne rzeczy rozumie bardziej dojrzale.

Walą się ważne relacje międzyludzkie. Luz. Każdemu jest ciężko - to nie jest żadne tłumaczenie i żyjemy dalej, ale każdy człowiek kurwa w końcu pęka. Przed Wami mam do odsłonięcia niedługo dwa projekty. Co potem? Gdzies tam w muzyce pewnie zostanę. Nie mówię ostatniego słowa.

Zajawka dała mi wiele dobrych rzeczy, dała tez wiele złych i pokazała, ze w pewnym momencie jesteś zdany tylko na siebie, rodzinę,garstkę przyjaciół bo reszta ma Cie w dupie stary, jak będziesz dla nich opłacalny to się do Ciebie odezwą. Miłość do Hip-Hopu dalej mam tą samą, gdzie ktoś myslał o tym co dzisiaj se jebnąć na melanżu ja tyrałem na sprzęt do nagrywek na dwunastkach dwuzmianówkach i nie bylo czasu nawet do wc skoczyc bo Cie jebane parchy goniły jak w kołchozie. Potem wbijalem na chate prysznic ogarka i spizdzałem na miejsówke robić rap, a zaraz znowu arbait i chuj. Wiem co to znaczy spierdolenie wielu rzeczy kosztem pasji, biore to na bary.

Nie pozwólcie Kochani, abyście w lustrze zobaczyli swojego wroga - nie siebie, a że obecnie ciągle to pierwsze jest grane u mnie to trzeba w końcu coś z tym zrobić.

Ludzi dotykają różne tematy, tragedie,dramaty. Pamiętaj, że nawet mimo tego wszystkiego co nas otacza każdy z nas może poczuć się sam. I to nie taka samotność miłosna, tylko taka kurwa życiowa. Także jak widzicie jakieś osoby, które zamknęły się w jakiejś skorupie (i nie potrafią sami z niej wyjść) to nie bójcie się ich wmawiając sobie, że jak podejdziecie do nich to Was porażą prądem, do każdego można jakoś dotrzeć.

PS. Nie chcę żadnego klepania po plecach pod tym co powiedziałem/napisałem, chciałem po prostu coś z siebie wypierdolić - takie gówno co masz ciągle z tyłu głowy i nie daje Ci spać i to nie jest kwestia używek czy innych rzeczy - to kwestia psychiki.

Droga jest różna, lecimy dalej. Jakby było łatwo to by nudno było, ale też niech nie będzie wiecznie chujowo bo to też takie faux pass.

P.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: KPSN

Post autor: mlodyperkez »

KPSN producent>KPSN raper. kilka numerow z nim na wokalu lubie, ale jest strasznie monotematyczny i te jego teksty sa dolujace w chuj, kiedys sobie zrobilem skladanke z jego numerow to musialem przestac sluchac bo depreche lapalem
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2019, 21:05 przez mlodyperkez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: KPSN

Post autor: marco_pantani »

To oczywiste. Na bitach też jest trochę monotematyczny, w kółko podobne efekty, stopy, werble, ale jego teksty to niczym niekończony się rozdział książki.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: KPSN

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=cNVUkwUB1e0

Piekielny - Je*ane Selfie | ft. KPSN, DJ Ace, prod. Bedwaem | ADIOS LP
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: KPSN

Post autor: loco »

luzak

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: KPSN

Post autor: lambiczi »

Gościnka
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: KPSN

Post autor: Prez »

nówka na spoti:

lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: KPSN

Post autor: marco_pantani »

matka pierze gacie mixtape vol.3

kiedyś się jarałem, ale od 2 lat to taka stagnacja, że szok
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: KPSN

Post autor: daveyo »

KPSN - Skromny - nerwowy
Spoiler
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: KPSN

Post autor: Prez »

nudy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: KPSN

Post autor: daveyo »

KPSN, Kuba Knap, Emikae - Musi być iskra (prod. !kos, cuty: Dj Mono)
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: KPSN

Post autor: daveyo »

ZIÓŁKOWSKI. feat. KPSN - ALCATRAZ (prod. Malini Beats)
Spoiler
ODPOWIEDZ