Pezet

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Pezet

Post autor: mlodyperkez »

tez nie wiem o co cho z piromanem, dla mnie sztos walek. dobrego kopa daje a to sie nie zdarza zbyt czesto przy utworach Pawla
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet

Post autor: Bolo »

piroman to spoko kawałek ale nie powinien się znaleźć na jego płycie, jedynie jako bonus track ewentualnie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Pezet

Post autor: BENGAL »

ksiazenieporzadek pisze: 22 lut 2020, 10:41 jak dla mnie to on nigdy nie nagrał nic dobrego :P
on ma dobra plyte o nocy i melanzu muzyka rozrywkowa kurwa nic innego ogolnie mi nie siedzi jak te nutki bo inne takie zamulone kurwa smutny gosc biedny potem ma wlasnie kurwa zarobasa co kurwa nawija ze yo sluchaj mam zajebisty styl na angielskiego kibola green street hooligans moj ziomek z ursynowa ci wyjebie zeby a ja napierdalam niezla koke i rucham dziwki bez gumy i chyba hiva bede mial no wg mnie nigdy nie przebije tego a potem jakies kawalki depresyjne znowu zwala ciezka i sie pogubil niby radio na tych bitach nowych moglo byc mocne ale pezet juz byl taki zajechany zmeczony ze zabraklo mu charyzmy i hajsu jak na rozrywkowej ktora jest jego najlepsza plyta
frontkick

Re: Pezet

Post autor: frontkick »

azar pisze: 22 lut 2020, 13:37a ja tam lubię ten kawałek, żeby zobaczyć czego słuchasz zerknąłem szybko Twoje posty i widzę, że pierdoląc na ten track jednocześnie dopiero co czekałeś z wypiekami na tymka z bonsonem, więc nie wiem po co podejmować dyskusję
W teorii to bardzo fajne kolabo więc nie rozumiem o co ci chodzi, utwór okazał się kupą i to jak najbardziej przyznałem
No ale rozumiem że pewnymi ksywkami nie wypada się jarać nawet jak sb fajnie rapują a na inne nie można powiedzieć złego słowa nawet jak rapują chujowo, no nic każdy kiedyś był w liceum byku rozumiem

FIT > Muzyka współczesna
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Pezet

Post autor: oKulTywowany »

++++1
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Pezet

Post autor: Clay »

Piroman nudny kawałek, do tego wkurwiający bit, chciałbym przesłuchać raz i nie wracać ale znajomek katował


A co do jego tracków to generalnie mało jest takich o których mógłbym powiedzieć że są dojebane :dunno: , pan Paweł bardziej kojarzy mi się z najgorszymi porównaniami w plhh
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Pezet

Post autor: zemsta1kadluba »

Piroman ostatni dobry kawałek, chociaż bit Steeza robi tu głównie robotę, do dzisiaj zapętlam. A wcześniej? Hmmm
Noc jest dla mnie chyba jedyny numer z Radia jaki pamiętam, ale nie wracam jakoś do niego, chociaż odpaliłem teraz i daje radę.
Dziś w moim mieście to taki ostatni album gdzie są kawaliny zapętlane przeze mnie do dzisiaj- Nagapiłem się, Koka, Dopamina
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Pezet

Post autor: azar »

Jeśli dla Ciebie użytkowniku frontkick "Tymek i Bonson sb fajnie rapują" to raczej nie ja z nas dwóch jestem w liceum :)
a ostatni naprawdę dobry kawałek dla mnie to "nie zobaczysz łez", choć nawet i z tej nowej płyty coś przyzwoitego da się znaleźć, bez przesady
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Pezet

Post autor: przedszkolanek »

a ja poprowokuje z innej strony
z perspektywy czasu Małolat > Pezet
a WPZLJŻ >>> którakolwiek Muzyka
kto sie zgadza?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2020, 20:30 przez przedszkolanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pezet

Post autor: mateko »

Oczywiście, że tak.
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Pezet

Post autor: bsergio »

Nauczysz się czekać mi bardzo podchodzi, zapętlam i linijki też mi siedzą i uważam, że to bardzo dobry track
Johnny

Re: Pezet

Post autor: Johnny »

co wy za bzdury tu niektórzy wypisujecie :lol:
encrenoire

Re: Pezet

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 17:13 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Pezet

Post autor: Wtn »

Johnny pisze: 22 lut 2020, 21:07 co wy za bzdury tu niektórzy wypisujecie :lol:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Pezet

Post autor: kapper1 »

ostatnia płyta Małolata >>> ostatnia płyta Pezeta.
Młodszy z Kaplińskich dalej ma charyzmę w głosie, gdzie jego brachol stracił ją po Muzyce rozrywkowej i w ostatnim czasie nagrywa bezpieczne numery dla fanów Taconafide.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet

Post autor: mario995 »

Podbijam mocno [mention]kapper1[/mention]
Może Małolat nigdy nie był królem techniki, ale charyzmę i styl ma. Fajnie byłoby posłuchać go na bardziej klasycznych bitach
Co do Pezeta, ktoś by go chyba musiał ogarnąć, jakiś dobry producent, który umiałby trochę zapanować nad sytuacją. Nie mówię, że Pezet gwiazdorzy, ale w zestawieniu Auer vs Pezet wiadomo kto gra pierwsze skrzypce i wydaje mi się, że Auer nie ma może aż tyle odwagi żeby pewne rzeczy Pawłowi wytknąć. Już prędzej Czarny HIFI, Matheo albo nwm kto, mógłby doprowadzić do nagrania porządnej EPki, już nie mówię o LP, bo lepiej nagrać mocną EPkę niż zapchane na siłe przeciętniakami LP.
Poza tym to szczerze chciałbym zobaczyć Matheo w takim porządnym rapowym wydaniu, bo współpracy z Popkiem czy Sobotą do tego nie zaliczę. Pezet/Matheo to by było coś ciekawego mam wrażenie.
fdm
Posty: 40
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:43

Re: Pezet

Post autor: fdm »

bsergio pisze: 22 lut 2020, 20:51 Nauczysz się czekać mi bardzo podchodzi, zapętlam i linijki też mi siedzą i uważam, że to bardzo dobry track
Potwierdzam.

Piroman też jest dobry.
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Pezet

Post autor: JoeyJoeJoe »

Tylko mi się podobają tracki z nowej płyty? Gorzka woda i Magenta są spoko, ostatnio sprawdzałem.
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
encrenoire

Re: Pezet

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 17:12 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet

Post autor: Bolo »

nauczysz się czekać to jedyny kawałek z tej nowej płyty który mi siedzi, reszta kaszanka.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ