Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Sentino

Post autor: Rupert »

Heh byłem ostatnio na imprezie torcidy i zapytałem chce ktoś posłuchać dixonow? I ziomek powiedział że to zwykle chuje do szczania a potem puścił sentino wiecznie nie wiem kto ich słucha wgl %-)
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
LuckyStrike
Posty: 110
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: Sentino

Post autor: LuckyStrike »

barbadoses pisze: 11 maja 2021, 11:44 "obecnie pod wzgledem statystyk" ale jakich kurwa statystyk %-) z jednego niszowego w PL serwisu a o reszcie liczb jak na nieporównywalnie popularniejszym yt czy o sprzedaży płyt cicho sza. ogarnij się chłopaku

""wiecznie" wykrecalo milion odslon" - poważne liczby, nie ma co, warto było wspomnieć o tym %-)
Typie, SWN pokazał Ci wykres, przedstawiający trendy wyszukiwania w YouTube (i to jeszcze z 2020, gdzie o Sentino było cicho, Seba odpalił się znowu w 2021), po których ewidentnie widać, kto cieszy się większym zainteresowaniem-nie rozumiesz tego, czy celowo się do nich nie odniosłeś?

Zresztą, Dixon37 nawet jak na ulicę, to liczby kręcą średnie, wszystkie klipy z tymi wielomilionowymi wyświetleniami to są w sytuacji, gdy na feacie się znajdzie Palec albo inny Kali.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Sentino

Post autor: wst »

onitnes pisze:Ej ale Kafar robił złote płyty a Sentino sprzedaje po kilkaset sztuk to chyba mówi więcej?
Pewnie dlatego, że jeden miał normalną promocję i dystrybucję płyt, a drugi w życiu nie wydał oficjalnego albumu.

W ogóle te dowody anegdotyczne, że nikt nie słyszał tego i tamtego xD, ja nie słyszałem w życiu żadnego Dixona i reszty tych tragicznych noskilli a rapu słucham 16 lat i co? To znaczy, że Dixona nikt nie zna, udowodnione, zamykam.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Sentino

Post autor: benqacz »

Patrząc na to jakie sentino kręci liczby w kilka miesięcy po wskrzeszeniu swojej kariery BEZ POMOCY LABELU mając blokadę na yt pozwala sądzić że gdy będzie współpracował z większą wytwórnią to za rok, dwa top najpopularniejszych raperów. Weźcie pod uwagę że publikując gówno obesrane aka cokolwiek że stepu na ich kanale mamy z automatu setki tysięcy wejść dzieci które sprawdzają wszystko z tej stajni augiasza.
Rzeczywiście nie znałem ani wcześniej ani Intruza ani Dawida obserwatora.
Wielu ludzi zapomina jaki wkład miał Sentino w GM2L, Malika i jaki posag po sobie zostawił.
#free2rzyn
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

Malik to złote dziecko Sentino
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Sentino

Post autor: eddy_wata »

jajca pisze: 11 maja 2021, 10:10 intruz wybil sie na dissowaniu Sentino - fakt, nie opinia
taki fakt, ze w 2020 jego legalny debiut był 6 na olisie, o czym sebastian moze tylko pomarzyc, udany ty jestes
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

ale wiesz, ze przez sporą część 2020 roku (m.in. w czasie ukazania się w.w. wysrywu intruza) empiki byly zamkniete, przez co naprawde nie trzeba bylo sprzedac duzo plyt, zeby wejsc na olis. nie wiem ile sztuk pozwalało wówczas na potężne 6. miejsce, ale nawet szynol czy menedzer z SBM twierdzili, ze wystarczy opchnąć kilkadziesiąt sztuk, żeby wskoczyć do 50-tki
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Sentino

Post autor: eddy_wata »

i wcale nie ma milionow pod wiekszoscia kawałków z tamtego okresu, zreszta dyskusja w TYM temacie z uzytkownikami z sentino na profilowym.. po co ja to robie...
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

3/4 z tych "milionow" (wiekszosc, czyli rozumiem ze wiecej niz polowa kawalkow ma miliony, jestes w stanie wymienic te, ktore maja co najmniej 1 milion? faktycznie jest ich większość?) sa nabite przez sluchaczy Sentino, ktorzy chcieli zobaczyc wiecej tfurczości tego Artysty i poprawić sobie humory
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

hahah jaki cripple fight ja pierdole
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Sentino

Post autor: Megidox »

Do 50 to nawet przy otwartych empikach duzo nie trzeba i parafrazujac ktoregos rapera trzeba sie postarac zeby sie na nim nie znalezc.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Sentino

Post autor: eddy_wata »

dobra macie mnie, intruz wybił sie na sentino, wygraliscie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

czyli w sumie sentino zrobil cos dobrego dla hiphopu, props
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Sentino

Post autor: benqacz »

W 2002 senti już dawał taki hiphop że go czuły wasze matki rodząc po was łożysko :cool:
#free2rzyn
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Sentino

Post autor: exyou »

Psychofaństwo Sentino na tym forum rozpierdala, sam lubię Sebka ale niektórzy mogliby zluzować.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

mi się już nawet nie chce strzępić ryja bo to nie ma sensu, pogodziłem się z tym, że sentino jest najpopularniejszym raperem w polsce a byłby jeszcze bardziej gdyby chińczycy nie wypuścili covida żeby pokrzyżować mu kariere i zamknąć emipiki, dixony i reszta ulicy sama wykupuje swoje nakłady żeby wykręcać złota i platyny, kariera intruza od początku zbudowana była po trupach alvarezów i powinien dziękować sebkowi że go wypromował a najlepsze zwrotki na światłach miasta też położył sentino
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

Na „światłach miasta” nie ma dobrych zwrotek, tylko zmarnowane bity i nie widzę związku między zamknięciem Empikow a kariera Sentinowego, ale reszta się z grubsza zgadza
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Sentino

Post autor: Archie »

Paul pisze: 08 maja 2021, 20:48 Hej @smirnoff, moglibyście dorzucić na traklistę Fenixa albo King Sento strefę z bonus trackami Rio, Algeciras i Remy Martin na koniec, może być nawet eksluzywna tylko dla nośników CD, aby wyróżnić tych co zapłacili te 9 dych - z archiwistycznego punktu widzenia szkoda żeby te numery nigdy nie wyszły na fizyku, szczególnie, że idealnie pasują na nadchodzące lato
JVCORE pisze: 08 maja 2021, 23:18Te numery będą na Lost Tapes, znajdzie sie tam również Tetris
Jeszcze dodać do tego oryginalny Pistolet, Onassis ze snippetu + Tabu bez Dioxa i można otwierać szampana.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
smirnoff
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 19:05

Re: Sentino

Post autor: smirnoff »

Pistolet oryginalny jest na ZL0.
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Sentino

Post autor: Archie »

Ale nie na Spotify. :confused:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
ODPOWIEDZ