Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

nie no skoro gosciu wystapil w klipach, ktore lacznie maja kilkadziesiat milionow odtworzen to chyba jednak moglby byc rozpoznawany na ulicy przez fanow gdyby nie zaslanial twarzy
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Sentino

Post autor: ART »

a ten dixon nie dostal wpierdolu od tancerza na gali w polsacie przypadkiem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Sentino

Post autor: ebismolarek »

Jebac bor i step records
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

ART pisze: 10 maja 2021, 20:58 a ten dixon nie dostal wpierdolu od tancerza na gali w polsacie przypadkiem
jego kolega z zespolu dostal
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

to rest, który notabene jest jesczze bardziej popularny, ale wg. tutejszych mądrych głów pewnie praktycznie nierozpoznawalny %-)

SWN, chłopie no masz tyle danych, twardych liczb i dalej brniesz ... dla mnie temat zakończony bo sicarios są jak otumanieni przez swojego guru, że jak w młodych wilkach "jak złapią za rękę to mów że to nie twoja ręka", więc to zmierza donikąd. Wierz sobie dalej, że sentino jest bardziej popularny niż jakiś w sumie drugoligowy ulicznik z nawet niezbyt popularnej formacji stołecznej.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sentino

Post autor: cloud »

fromage pisze: 10 maja 2021, 20:26 a i nie kazdy ma spotifaya takze liczenko playow chba nje, innit?
a kto nie korzysta ze streamingów w 2021?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Sentino

Post autor: Mko21 »

Sam jestem fanem Sentino i nie słucham dixonów, ale to co fikołki się tu wypierdala
oyche pisze: 10 maja 2021, 20:57 nie no skoro gosciu wystapil w klipach, ktore lacznie maja kilkadziesiat milionow odtworzen to chyba jednak moglby byc rozpoznawany na ulicy przez fanow gdyby nie zaslanial twarzy
Dwa nawet jak miał ten szczyt popularności parę lat temu to z kominiaką też nie lata od wczoraj. Oczywiście, że youtube jest dalej bardziej wymierny od spotifaja, najpopularniejsze kawałki na youtubie pl mają kilka razy więcej odtworzeń niż na spotify
Ostatnio zmieniony 10 maja 2021, 21:13 przez Mko21, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

Ok, też pozdrawiam i dziękuję za dyskusję, która póki co wyglądała tak

TY: Każdy ma Sentino w dupie, tylko to forum go słucha, Dixoni są dużo popularniejsi
JA: Nie, zobacz to <bezpośrednie statystyki z ostatniego roku>
TY: Eee no dobra ale to co innego ja chce w Polsce
JA: <bezpośrednie statystyki wyłącznie z Polski>
TY: Eee no dobra jakieś cyferki tabelki kreski dla mnie temat zakończony nie prawda nie było tak

Wrzucam ci statystyki, podaje suche wykresy, a ty w poście wyżej zatykasz uszy palcami i krzyczysz "LALALA NIE SŁYSZEEE NIE ISTNIEJEEESZ".

Dodano po 17 minutach 17 sekundach:
Mko21 pisze: 10 maja 2021, 21:08 najpopularniejsze kawałki na youtubie pl mają kilka razy więcej odtworzeń niż na spotify
Bo najpopularniejsze kawałki na youtubie są w 99% teledyskami, których na spotify...nie ma wcale. Jak jakieś miejsce ma wyłączność na produkt x, to notuje tam jego nieporównywalnie większą sprzedaż, bo...konkurencja zwyczajnie go nie sprzedaje. Dużo sensowniejsze byłoby porównanie odtworzeń ZWYKŁYCH, niesinglowych, nieteledyskowych kawałków, które wykonawcy wrzucają w ramach uploadowania całej płyty, bo wtedy mamy do zbadania suchy wybór - posłucham mp3ki tu lub tu. Jako przykład wrzucam randomowe kawałki mainstreamu, które znajdują się zarówno na youtube jak i spotify (wrzucone tego samego dnia), plus nie są teledyskami:
Spoiler
Taco Hemingway - WWA VHS feat. Ras (prod. Rumak) YT: 3 399 744 SP: 6 639 388
Taco Hemingway - CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI (prod. Rumak) YT: 8 194 820 SP: 11 813 333
Kizo - Złote plany YT: 186 248 SP: 563 586
Young Igi - Prostsze YT: 842 792 SP: 979 107
Kaz Bałagane - Stolik YT: 174 110 SP: 424 356

Więc podsumowując: tak, najpopularniejsze wyniki na youtube mają większe liczby, bo są teledyskami, czymś ekskluzywnym, premierowym i publikowanym jednorazowo wyłącznie tam, ale wyniki zwykłych, regularnych tracków ze środka tracklist wskazują, że więcej osób słucha je właśnie na spoti, które nie ma jak konkurować z obrazkowymi singlami, bo zwyczajnie ich nie dostaje.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

%-) chłopie wrzucasz statystyki ze spotify, co do popularnosći którego w PL ci napisałem i zestawiasz to w kontrze z liczbami z youtuba, ig i liczbą sprzedaży płyt. skończ już się pogrążać
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Sentino

Post autor: Mko21 »

Fakt sprawdziłem i masz rację, no ale w tym konkretnym kontekście zaczepiania na mieście nie wiem czy liczba sprzedanych płyt nie jest lepszym wskaźnikiem od słuchaczy na spotify, swoją drogą tak duża liczba u Sentino mnie zaciekawiła i nie wiem jak jest to liczone, nie wynika to z featów z Bedoesem i Quebo?
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

temat sie zaczal od beki, ze kafar chodzi z zaslonieta twarza, a przeciez nikt go nie zna, gdzie typ wystepuje w teledyskach po kilkadziesiat milionow viewsow wiec no :dunno:
MalinowyJogurt

Re: Sentino

Post autor: MalinowyJogurt »

Dobra forumek, ale nie odlatujcie, że nagle dixony to są dla was nołnejmy, sam ich nie słucham, nie mój rodzaj rapu, ale jednak każdy kto na tej muzyce się wychował zna te ksywy, przecież ponoć pół forumka katowało Hemp Gru, WWO i warszawską scenę więc musieliście jednak o nich słyszeć, podczas gdy fani uliczników niekoniecznie musieli słyszeć o Sentino, bo to zupełnie nie ich target. Tak wie, dixy to też nie target fanów Sebka, ale jednak jak ktoś zaczynał słuchać rapu kilkanaście lat temu to wtedy nie miał rapu w stylu Sentina tylko właśnie same dixy

No i beka z tłumaczenia o tej chuście XDD Jakby coś działał nielegalnie to psiarskie by już miały więcej jego zdjęć w systemie niż matka w albumie.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Sentino

Post autor: JVCORE »

Przypominam Bedoes słuchał dwie dzielnice jedno życie
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

MalinowyJogurt pisze: 10 maja 2021, 21:40 ale nie odlatujcie, że nagle dixony to są dla was nołnejmy
Nigdzie nie nazwałem ich nołnejmami, jeszcze raz podkreślam, że jedyne co chce obalić to bzdurne założenie że "Sentino jest znany tylko w zamkniętej bańce" i "każdy ma go w dupie". Rzucam kilka różnych wskaźników, z czego wszystkie są używane w biurach, agencjach marketingowych i tak dalej, niestety ta maruda na wszystko po kolei odpisze mi "dobra dobra nie liczy się hehe %-)" i za epokowe odkrycie uważa fakt, że teledyski wrzucone 8 lat temu mają więcej wyświetleń niż te wrzucone 4 miesiące temu (ojejku, jak to możliwe!?), a statystyki porównujące 'teraz' do 'teraz' sprytnie olewa. Ide se, elo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: Sentino

Post autor: Payn3 »

Ostatnio byłem na takiej imprezie, gdzie 80% ludzi była młodsza ode mnie o 10 lat (mam trzy dychy) i z ziomkiem założyłem się czy w ogóle ktoś z nich będzie chciał słuchać Sentino. No kurwa nikt nie chciał a większa część tych ludzi nawet nie wiedziała kto to :rotfl: Co uświadcza mnie w przekonaniu, że to pokolenie słucha tylko single a jedyne płyty, które słuchają w całości to kurwa jakieś Bedoesy. A dodam, że wiara słuchała tylko jakiegoś rapu. Jestem skłonny uwierzyć, że Sentino tylko tu ma taki fanbase.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

ale zmasakrowany zostałeś @barbadoses :shock:
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

no w huj, właśnie widać po ostatnich wypowiedziach %-)
onitnes
Zbanowany
Posty: 9
Rejestracja: 03 maja 2021, 18:31

Re: Sentino

Post autor: onitnes »

Ze swoich doświadczeń potwierdzam barbadosesa, nigdy w realu nie spotkałem nikogo kto kojarzyłby Sentino albo udostepniał jego kawałek za to Dixony są powszechnie znani wśród płci męskiej zbliżonej do ulicznej i sportowej także ostrożnie z tymi statystykami bo one wszystkiego nie oddają. Weźcie pod uwagę że ponad 50% fanbasu Dixonów nie wie że istnieje Spotify i Ślizgawka.
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

fanbase dixonów to biedaki co słuchają z yt z adblockiem

fanbase sentino to bogate i obrotne chłopaki co mają na streamingi oraz stać ich na kupowanie płyt po 100zł :joint:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

Payn3 pisze: 10 maja 2021, 22:00 Ostatnio byłem na takiej imprezie
onitnes pisze: 10 maja 2021, 22:24 nigdy w realu nie spotkałem nikogo
onitnes pisze: 10 maja 2021, 22:24 ostrożnie z tymi statystykami bo one wszystkiego nie oddają
Fajne historie, ale właśnie dlatego przytaczam tutaj suche statystyki, bo pokazują ogół, całość, przekrój, realne zainteresowanie, bez uwzględnienia argumentum ad "a moi znajomi" "mam kolegę który" "ja tam nie słyszałem" i tym podobnych. Będąc cynicznym chujkiem mógłbym odbijać je cały dzień na prostej zasadzie "a ja nie spotkałem takich co znają dixonów" "a na mojej domówce każdy chciał puścić sentino" "a u mnie odwrotnie" i po dyskusji, tylko po co?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ