Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino

Post autor: PSZ »

Powaliła mnie ta argumentacja. Jak jest tak rozchwytywany i zaczepiany, to pewnie jest bardzo znany. Dobrze że przy100 boss nie ma takich problemów - byłaby to duża strata. :rotfl: :rotfl:
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

słuchajcie dałny moje kochane, flety rozkminiacze ze ślizgu, motyw Kafara i zakrytego pyska wziął się z tego, że na początku rapowania miał on tam swoje niezupełnie legalne interesy i hobby i w sumie jak na inteligentnego człowieka przystało nie chciał świecić mordą co by nie ułatwiać zanadto pracy pewnym służbom, podobnie robi np Fidżi, który też se żyje na podwójnej tożsamości i ma na tyle oleju we łbie żeby nie świecić facjatą. Ponietna? Ja wiem, że tutaj w tym parówodołku im więcej się nawyśmiewasz z ulicznego rapu tym twój ślizgcredit rośnie, ale rusz głową jeden z drugim na przyszłość i połącz kropki, że jakiegoś gangusa psy wywęszyły w hiszpanii po kilku latach bo jego kumata dupka wrzucała na instagrama zdjęcia z nim, częścią aktu oskarżenia bonusa były kurwa zwrotki z weekendu dilera a typ z zk co świecił mordą jakie to eldorado ma pod celą i wysyłał to konkubinie też sam się pozbawił tego eldorado. Bo ten, ten i ten świecili pyskiem. Już nie wspomnę o wszystkich medialnych gwiazdach gangsterki i kibolki, bo psiarnia w tych czasach to już nie musi robić kartotek i wywiadów zdjęciowych bo te łby prawie, żę prowadzą lajvy "siemanko witam w mojej kuchni dzisiaj rozsypujemy mefedron na samarki, zapraszam do wpłacania donejtów".

Pozostaje tylko pogratulować Kafarowi, że ma więcej oleju niż ww., ale jednocześnie staje się obiektem żartów ulungów ze ślizgu, których wyobraźnia sięga najwyżej do rozkminy co będzie na obiad a pierdoli jeden z drugim kocopoły.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Sentino

Post autor: drzeworyt »

To nam otworzyłeś oczy i głowy teraz. Dzięki chłopie :shock: :shock: :shock:
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

chlop najebal pelno postow wysmiewajacych sentino a kiedy jego idol zostal wytkniety to gula skacze w gardle i zajebal dlugiego posta ktory nic nie wnosi, piekne
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sentino

Post autor: kapec »

Można się śmiać z uliczników kto słucha kto rozpozna, ale ostatnio mignął mi przed oczami news że hinol polska wersja dostał podwójną platynę
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

Jaayu pisze: 10 maja 2021, 14:58 chlop najebal pelno postow wysmiewajacych sentino a kiedy jego idol zostal wytkniety to gula skacze w gardle i zajebal dlugiego posta ktory nic nie wnosi, piekne
mordo, przecież sentino sam siebie wyśmiewa, tu nie trzeba nic nawet pisać. I tak Kafar jest moim idolem, bingo przygłupie :D
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino

Post autor: NSX »

no to zes teraz dojebal ciekawostke boxdil o podwojnej tozsamosci, przeciez sluzby jakby chcialby to by go dojechaly tak czy inaczej, a ty myslisz, ze ma olej w glowie bo nosi huste na twarzy we idz stad, to nie temat o budowlance
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 15:58 bingo przygłupie
ale ty se nie pozwalaj gosciu bo to ty dzwonisz
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Sentino

Post autor: nerka »

gościu ma obserwacje na poziomie dziecka z podstawkowki i jeszcze ma czelnosc innych od przyglupow wyzywac :rotfl:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

czyli wyjasnilo sie - chusta na japie sluzy budowaniu street creditu u gimbazy, bo (wg ich toku rozumowania) skoro zaslania twarz to znaczy ze jest groznym gangusem poszukiwanym przez FBI
pozdro dla kumatych, kto ma wiedziec ten wie, jebac 60tki
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

Tajemnica zasłaniania twarzy została wreszcie rozwiązana po latach pytań, może teraz w końcu przyjdzie pora na wyjaśnienie czym są talerze i gruz w trackach Kaza Bałagane? Myślę że dla lamusów z forum może to być kolejny szok, pozdrawiam kumatych.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

sorka panowie, ale nie bede traktował poważnie sicarios i fanów artystycznego kunsztu belmondo, ponoć w następnym sezonie ten z tvnu co lata z dałniątkami ma was zabrać na wycieczkę, więc niestety, ale nie jesteście mnie w stanie urazić :D
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jak staniesz kiedyś przed bogiem to powiedz mu ze się widziałeś z sicarios


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Sentino

Post autor: Rupert »

porównywanie w celu obrazy do osoby niepełnosprawnej No no zastanawia mnie po co ci konto na takim forum skoro siedzą tu same dalniatka i ty
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sentino

Post autor: VBSW »

Ta, a na koncertach normalnie napierdala z pokazaną mordą.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

Rupert pisze: 10 maja 2021, 17:00 porównywanie w celu obrazy do osoby niepełnosprawnej No no zastanawia mnie po co ci konto na takim forum skoro siedzą tu same dalniatka i ty
nie powiedzialem ze same i nie porownalem nikogo do niepelnosprawnego, matura z czytania ze zrozumieniem jak poszła?

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
a tak na marginesie, czemu takiej podpruty nie robiliśćie w kierunku rogala ?
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Sentino

Post autor: aleksy »

rogal jest raperem
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

VBSW pisze: 10 maja 2021, 17:02 Ta, a na koncertach normalnie napierdala z pokazaną mordą.
Pytają na bramce czy nie jesteś czasem z policji, jak powiesz ze tak to nie wpuszczaja

A rogala może faktycznie ktoś by zaczepiał w wytwornej restauracji, słuchacze kafar2137 stołują się raczej w budzie Oskar serwującej zapiekanki takie co to są obsrane
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 17:35 a tak na marginesie, czemu takiej podpruty nie robiliśćie w kierunku rogala ?
Bo Rogal nie dopisywał do zakrywania twarzy jakiejś gadki o zaczepianiu na mieście jakby był Brucem Waynem rozchwytywanym przez reporterów pod restauracją Bristola, a jedyną osobą która zaczęła się przypierdalać w tym temacie jesteś ty sam, zaczynając tłumaczyć jakieś uliczne bushido (o które nawet nikomu się nie rozchodziło, bo jak już mówiłem - każdy wyśmiał odganianie się od fanów, a nie powszechnie znany fakt problemów z prawem, to nie jest jakaś wiedza tajemna) z wplecionymi zaczepkami od fletów, downów i ulungów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

jajca pisze: 10 maja 2021, 17:59 A rogala może faktycznie ktoś by zaczepiał w wytwornej restauracji
Se wpierdalam kentaki kurczaki
Ty się w knajpach czujesz lepszy
Sram w taki prestiż
ODPOWIEDZ