Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

JastrzabHBO
Posty: 536
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Sentino

Post autor: JastrzabHBO »

https://www.youtube.com/watch?v=mmmQfkrgF7c lubię wrócić do tego freestylu coś pięknego
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Sentino

Post autor: onizuka »

Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Sentino

Post autor: rozklad_gaussa »

ale mocarny jest ten snippet :bowdown:
e:
Spoiler
Ostatnio zmieniony 06 cze 2020, 23:40 przez rozklad_gaussa, łącznie zmieniany 1 raz.
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Sentino

Post autor: Ablazir »

o nie znałem tej wersji :D kozak
Obrazek
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Sentino

Post autor: SentoAlainDelon »

Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Sentino

Post autor: Stary_G »

Wałek przeciętny. Sentino poprawnie, a Borys jest asłuchalny od czasów po Gustawie.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Sentino

Post autor: Fleming »

Czemu nigdzie nie ma kawałka Polska miłość? Jeśli to legalne proszę o link do mp3 na pw
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Sentino

Post autor: gonny_trebor »

jest na ZL0, następnym razem użyj opcji szukaj
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Sentino

Post autor: Jolo »

Quebo jak nakurwia sobie cały czas Sentino, bardzo często jak lukam czego słuchał to własnie Sentino, fan.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sentino

Post autor: Mutley »

@Jolo Jak to sprawdzasz, że słuchał Sebka?
happiness only real when shared
alcomae
Posty: 68
Rejestracja: 10 paź 2019, 15:21

Re: Sentino

Post autor: alcomae »

Na prywatnym koncie Quebo na Spotify - Kuba Grabowski.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Sentino

Post autor: DeDoK »

senti na story oglosil ze wypierdala z niemieckiego rapu, bo polski singiel robi lepsze viewsy i nikt nie chcial go wydac
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sentino

Post autor: cloud »

do końca tygodnia zmieni zdanie jeszcze kilka razy.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Sentino

Post autor: kelsohmm »

jebać _____, ja chcę szacun w _______
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Sentino

Post autor: miku »

ale ten statement zalosny. Dopiero co zgywal w liveach niewiadomo jakiego A&R, a teraz nikt go wydac nie chce.:D
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Sentino

Post autor: 2ps__ »

no i fajnie sebek ja dalej czekam
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Sentino

Post autor: skała »

wpadła komuś w oko pełna treść oświadczenia przetłumaczona na polski?
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Sentino

Post autor: DeDoK »

mysle ze uz @miku moze to dobrze przetlumaczyc, pozdro
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Sentino

Post autor: miku »

1. post
dobry ranek moje slodkie przyglupy, jak mogliscie sie domyslac koncze z niemiecka muzyka. nagralem brutalny album, sam go nagralem, edytowalem i miksowalem i zjednoczylem na nim caly nowy berlin, brzmienie, ktore wypuscil dababy dopiero pare miesiecy pozniej. Ale koniec koncow dostalem trzy odmowy od niemieckich majorsow. Nikt nie chce poruszac moich tematow. Jestem zbyt niewygodny i zbyt zrzedliwy z natury. Moze chodzi tez o moje srodowisko. Juz na ulicy jako nastolatek zarabialem wiecej niz te centy ze spotifaja, a z powodu braku checi na promowanie mnie prawdziwego chlopaka przez ta nie-samo-piszaca, fejkowaj klike influencerow nadajacej temu wszystkiemu tonu, mi rowniez ta ochota przeszla. Wszyscy jaracie sie mna za zamknietymi drzwiami, ale nikt nie ma jaj, zeby powiedziec to oficjalne. Mam prawie 40stke, nie mam juz czasu po raz kolejny probowac wam cos wytlumaczyc przez kolejne 20 lat. Jeden polski kawalek ma wiecej wyswietlen niz niemiecki album. To nie jest wstydliwe dla mnie, to jest wstydliwe dla Niemiec.

nie martwcie sie, bye
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Sentino

Post autor: miku »

I to nie jest urlop, ktory tu robie. Odchodze. Kto jest moim bratem, ten pozostanie moim bratem, reszta niech wypierdala.

Do tego dochodzi, ze jest sie osoba publiczna, a nie ma sie z tego zadnych korzysci materialnych, musisz sie klocic jako 100% poliglota z jakimis przyglupami z czasow epoki lodowcowej, a do tego ma sie ich autestycznych fanow na karku. i nie hoho, nie jestem pijany. rzygam po prostu tymi fejkowymi kalkami w niemieckim rapie bez duszy i osobowosci. Japonczyki Europy lookin ass. Goofy dretwi ludzie lookin ass. Tlumaczcie sobie nawzajem nadal co to znaczy trap, kiedy w Wielkiej Brytanii noze kuchenne chodza w ruch. Kiedy we Wloszech kobiety lakieruja swoje paznokcie w kontrascie do ich koloru skory, a kiedy we Francji brudza swoj dres Lacoste greg frites. Fryzura na bezrobotnego boksera jak z fabryki looking ass. To wszystko.

Nie chcieliscie waszego Falco. Reszte mozecie sobie zostawic. Taka prawda. Smile. Pomimo tego. Dla prawdziwych.

PS. jeszcze jedna mala rzecz

wczesniej powodem tego bylo to, ze mogla sobie na to pozwolic tylko pochodzaca z Niemiec klasa srednia i wyzsza na zakupienie equipmentu, vinyli i tapeow czy ciuchow ktory identyfikowaly ciebie jako "hiphopowca", dlatego stara elita niemieckiego rapu byla niemiecka. Kool Savas koniec koncow wyruchal ich wszystkich.

Dzis powodem tego jest, ze kolejna generacja tych ludzi jest gnebiona i jest pod ich wplywem, ktorzy widza swoich idoli i nianki w swiecie kryminalnym. Z samych aspektow roznic kulturalnych, socjalnych i religijinych w Stanach, nigdy nie beda mogli zyc ze soba w zgodzie z lajfstajlem kryminalistow w USA, ktorzy wplywaja na tamtejszych raperow.

I tak dochodzi do paradoksalnej sytuacji, gdzie typy ktorzy zyja jak raperzy sa pomijani, a typy, ktorzy w Ameryce nic by nie znaczyli sa tutaj opiniotworczy, poniewaz autorytet jest gdzies tam w tle.

Glosni mali Suge Knights, ani jednego Jay-Z.

Koniec cytatu.

A i jeszcze jedno.

Prawdziwi "gangsterzy" w Europie, ktorych niemieccy raperzy nie znaja nawet imion, sa w Irlandii, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Turcji i Wloszech i to oni maja prawdziwe pieniadze i cos do gadania. Niemieccy raperzy sa dryblowani przez asocjalnych chlopakow na bramkach. GTA-Raperzy.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2020, 12:05 przez miku, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ