Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

ale chłopie ty żyjesz w jakiejś pokrzywionej idiotycznej bańce tutaj, gdzie bożkami są sentino albo belmondo, których generalnie ludzie w Polsce mają w dupie i mało kto ich zna, a takie dixony mimo, ze nie słucham bo dla mnie robią hujowa muzyke, to jednak mimo wszystko gdzie rzym a gdzie krym jeśli rozmawiamy o popularności? Każda ich płyta sprzedała się w 15k+ egzemplarzy, a liczby klipów to po kilkanaście mln odtworzeń. Gdyby takie coś powiedział żaluzja solonez to byłoby zabawne ale nie kurwa chłop x lat na scenie z takimi wyświetleniami. Co tutaj śmiesznego jest ?
To żę wy tu masowo robicie fikołki we włąsnym bagienku i całkowitym oderwaniu od rzeczywistości w branży i na scenie to nie znaczy że reszta śiata i słuchaczy też tak żyje...
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 287
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Sentino

Post autor: SentoAlainDelon »

@barbadoses
Czyli ilość sprzedanych płyt i wyświetleń świadczy o tym że ktoś jest lepszym raperem. No to wszystko jasne kamerzysta z 60k sprzedanych płyt i ekipa zjadają całą polską scenę :)

Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

to, że EKIPA zjada polską scenę to akurat prawda
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

SentoAlainDelon pisze: 10 maja 2021, 18:28 @barbadoses
Czyli ilość sprzedanych płyt i wyświetleń świadczy o tym że ktoś jest lepszym raperem. No to wszystko jasne kamerzysta z 60k sprzedanych płyt i ekipa zjadają całą polską scenę :)

Obrazek
ja pierdole skąd ty się urwałeś %-))), po pierwsze sam napisałem, ze wg mnie robią hujową muzykę a po drugie to pisałem przecież wyraźnie o liczbie wyświetleń i sprzedanych płyt w kontekście popualrności i rozpoznawalności na ulicy. O czym ty do mnie teraz rozmawiasz ? :D
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Sentino

Post autor: benqacz »

Barbadoses chuj nas obchodzą jakieś noskille dixony które nawijają pocztówkę z osiedla na dukajacyn Flow. Ich popularność udowadnia jaki poziom spierdolenia i bezguścia panuje wśród patologicznych gimbów ulica mindset
#free2rzyn
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

,aha
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

Ekipa pierwszy w Polsce rap a i bedzie diament wierze nagramy cos wierze
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Sentino

Post autor: radoslaw »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 19:09,aha
ziomus wbiles na balety gdzie wszyscy sie dobrze bawia a ty probujesz ich przekonac ze jest chujowo i zjebana muzyka gra po co to robic ? szkoda nerwów byku
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

żenuje kłuje mnie w oczy hipokryzja i takie idiotyczne wyśmiewanie przez kółko wzajemnej adoracji żyjące w swojej bańce. z jednej strony "wow 2021 to ma bujać super friz i welurowe spodnie do kostek" a z drugiej wielkie zaskoczenie, że gość se w chuście występuje i totalne oderwanie od rzeczywistości połączone z niezrozumieniem, że gość, który wykręca 20 mln odsłon pod klipem może być rozpoznawalny i tego nie chcieć. Abstrakcja jakaś dla mnie, ale nie mój cyrk nie moje małpy, bawcie się dobrze i nawzajem w te kilka kont podtrzymujcie na duchu, że wszystko jest tak jak ma być :D
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 18:18 żyjesz w jakiejś pokrzywionej idiotycznej bańce tutaj
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 19:50 żyjące w swojej bańce
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 18:18 gdzie rzym a gdzie krym jeśli rozmawiamy o popularności
Sprawdźmy więc liczby regularnych słuchaczy (według mnie dużo lepszy wyznacznik realnej, aktualnej popularności niż płyty) poza tą złą, okrutną, zamkniętą bańką forum:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Gdzie Rzym, a gdzie Krym, no panowie. Rozumiem, że to przekłamana statystyka, a 140k ludzi to te kilka kont podtrzymujących się na duchu, które ustawiło odtwarzanie na pięciu urządzeniach na raz? W końcu poza forum nikt ich nie zna, nie?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

ale jakbys podliczyl wyswietlenia na yt to dixony to jest monstrum
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Sentino

Post autor: Yoyon »

bo yt z adblockiem jest za darmo, a słuchacze dixonów nie mają pieniędzy
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

ale skad to sa obrazki bo nawet nie wiem %-) a jestem regularnym słuchaczem. to jest spotify czy co. i serio chcesz porównywać spotify do youtube pod wzgledem liczby uzytkowników i wymierności popularności ?

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
aha i jak chcesz porównywać to zapomniałeś chyba o sprzedaży płyt co nie? trochę śmieszne :). ile tego sentiego poszło? 3 tys. ? 4 tys. ? wow co za popularność, rzeczywiście ;). może ze wsyztskich swoich albumów uzbierałby tyle co dixonów sprzedało się jednej płyty. co ty chcesz tu porównywać ?
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

SWN pisze: 10 maja 2021, 20:02 Gdzie Rzym, a gdzie Krym, no panowie. Rozumiem, że to przekłamana statystyka, a 140k ludzi to te kilka kont podtrzymujących się na duchu, które ustawiło odtwarzanie na pięciu urządzeniach na raz? W końcu poza forum nikt ich nie zna, nie?
nie ze sie przypierdalam ale rzym to wlochy a krym to jakas ukraina albo druga rosyiija, a i nie kazdy ma spotifaya takze liczenko playow chba nje, innit?. yes i wogole would agree ale jak powiedzialem wczesniej nie kazdy ma spotifaja
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

o tej bańce mówie

ciężko ci przyznać rację ze taki kafar jest w huj bardziej popularny i rozpozawalny w PL niż jakiś sentino, którego lduzie mają w dupie a polowa jego followersów jest na jego ig tylko dla contentu ala daniel magical albo tom chic. I wyglądasz jakbyś dopiero odkrywał realia sceny rap w Polsce.
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino

Post autor: moody »

ogolnie zasada na slizgu jest prosta. wyswietlenia wynikaja z zajebistosci wykonawcy, o ile mowimy o ekipie friza i innych autorach nurtu "2021 a ty patrzysz na teksty, pojebalo cie?", natomiast jesli duze wyswietlenia ma rap uliczny albo przasne disco polo, to wtedy wynikaja z, cytuje, "bezguścia panujacego wśród patologicznych gimbów"
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:24 ale skad to sa obrazki bo nawet nie wiem %-)
Ze spotify.
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:24 i serio chcesz porównywać spotify do youtube pod wzgledem liczby uzytkowników i wymierności popularności ?
Tak, bo jakby ci to powiedzieć, jest najpopularniejszą platformą do słuchania muzyki na świecie i wyniki zawarte na niej są uwzględniane przy rozdawaniu nagród wydawniczych.
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:24 aha i jak chcesz porównywać to zapomniałeś chyba o sprzedaży płyt co nie? trochę śmieszne
Napisałem wyraźnie w nawiasie, że statystyki miesięcznych słuchaczy na streamingach są dla mnie dużo lepszym polem do porównania niż sprzedaż płyt, która pojawia się nieregularnie raz na jakiś czas i najlepiej sprzedający się album Dixonów miał miejsce ileś tam lat temu, więc mogę luźno zakładać, że szczyt popularności mają dawno za sobą, a co mnie obchodzi "kiedyś", skoro "teraz" jak widać notują jakieś ochłapy.
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:24 ile tego sentiego poszło? 3 tys. ? 4 tys. ? wow co za popularność, rzeczywiście
Ile ci Dixoni mają słuchaczy w oficjalnych statystykach? 30 tys.? 40 tys.? Wow co za popularność, rzeczywiście.

I to wszystko nie biorąc nawet pod uwagę, że Sentino od dwóch-trzech lat musi zapierdalać z wiatrem w oczy, bo wiadoma wytwórnia rzuca mu non stop kłody pod nogi blokując prawa wydawnicze, premiery teledysków i zarabianie z własnej muzyki. Fajnie porównuje się klipy Dixonów stojące tam od wieków z jakimiś śmiesznymi ósmymi reuploadami Tatuażyka, który musi zbierać tę bańkę wyświetleń znowu i znowu, a gdyby wyobrazić sobie sytuacje w której Sentino ma pełny spokój i nikt nie KASUJE MU SIŁĄ wyświetleń, to z pewnością mógłby konkurować z resztą.


Widzisz, mógłbym tak to odbijać w nieskończoność, bo wybrałeś wygodne dla siebie, sprawdzone pole (wyniki pod klipami kawałków wrzuconych 8 lat temu i sprzedaż płyt sprzed 6 lat) jednocześnie zarzucając komuś "masowe robienie fikołków", kiedy pokazuje ci oficjalne, wiarygodne, a przede wszystkim AKTUALNE liczby. Także nie dąsaj się już i nie rzucaj ulungami, tylko przyjmij do wiadomości, że a) pan Kafar pierdolnął głupotę w wywiadzie i zapewne nie odgania się od fanów kupując bułki, a nie chcąc mówić o "nie do końca legalnych biznesach" lepiej byłoby już nie mówić nic b) Sentino czy Belmondo mimo całej twojej usilnej niechęci są dziś dużo popularniejsi niż 90% nurtu ulicznego, a Dixoni mogą oglądać przytoczone przez ciebie cyferki z myślą "ehh kiedyś to było".

Dodano po 3 minutach 50 sekundach:
A tutaj masz te swoje "gdzie rzym a gdzie krym jeśli mowa o popularności" i "ludzie mają Sentino w dupie" z uwzględnieniem google trends podpiętych do youtube.
Spoiler
Obrazek
Jeśli nadal uważasz, że "nie ma co porównywać", to cóż, odpowiem ci kawałkiem :)
Spoiler
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

no własnie nie są i to ejst ta twoja bańka bo usilnie myślisz, że są, wrzucając dane ze spotyfiy, które mozę na świecie jest popualrne, ale w Polsce średnio i takie są fakty. wiesz jaki ejst zysk spotify z polski? zatrważające 2 mln zł, czyli mniej wiećej tyle ile zarabia friz w rok albo i mniej ;). I tą akurat platforme chcesz uznać za legit źródło popularności, a nie sprzedaż płyt albo wyświetlenia na youtube, czli serwisie "nieco" popularniejszym niż spotify :). No ok, faktycznie jest remis :D. Sprawdź mi jeszcze mordko liczbę followersów na ig, bo chyba ig pana alvareza szynszyl nie blokował?

a ty tak serio z tymi kłodami od stepów, a to nie przypadkiem tak, że to sentino sam se je od początku "kariery" rzuca pod nogi a stepy to tylko epizodzik, po róznych pognaniach z warszawy, berlina, niemeic, flerów itd ?
Ostatnio zmieniony 10 maja 2021, 20:51 przez barbadoses, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

a i z czego pamietam to te kalafiory trzy siedem to sie wybyl na HA kurcze GIE na WILKA WUDEZET kiedys tam kiedys na utworze Zycie Warszawy
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

fromage pisze: 10 maja 2021, 20:26 a i nie kazdy ma spotifaya takze liczenko playow chba nje, innit?. yes i wogole would agree ale jak powiedzialem wczesniej nie kazdy ma spotifaja
a i nie kazdy kupuje plyty takze liczenko sprzedanych plyt chba nje, innit?. yes i wogole woulde agree ale jak powiedzialem wczesniej nie kazdy kupuje fizyki plyt 730 gang 0block slava ukrainie skrrre

Dodano po 5 minutach 28 sekundach:
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:50 usilnie myślisz, że są, wrzucając dane ze spotyfiy, które mozę na świecie jest popualrne, ale w Polsce średnio i takie są fakty
na końcu mojego posta masz wykres popularności obu wykonawców z zaznaczonym filtrem POLSKA i sentino nadal robi duble na dixonach. zresztą gdyby nie było popularne, to ZPAV, wytwórnie i reszta nie brałyby go pod uwagę przy wystawianiu POLSKICH certyfikatów sprzedażowych, tak jak nie liczą do nich wyświetleń na nie wiem kurwa, portalu smiechawa.pl albo kwejku.
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:50 Sprawdź mi jeszcze mordko liczbę followersów na ig, bo chyba ig pana alvareza szynszyl nie blokował?
nie blokował, ale zarówno sentino jak i belmondo wielokrotnie kasowali swoje profile (tutaj już w grę wchodziły zaburzenia umysłowe, a nie osoby z zewnątrz, to prawda) i powtarzała się sytuacja z youtube - porównywanie cyferek nie ma sensu, bo dixoni zbierali je powiedzmy 6 lat, a sentino (biorąc pod uwagę obecnie działający profil) cztery miesiące.
barbadoses pisze: 10 maja 2021, 20:50 a to nie przypadkiem tak, że to sentino sam se je od początku "kariery" rzuca pod nogi a stepy to tylko epizodzik, po róznych pognaniach z warszawy, berlina, niemeic, flerów itd ?
człowiek zajmujący się menagementem sentino wrzucał tu niedawno oświadczenie, z którego wynikało, że nawet mimo wypełnienia formalnych warunków steprecords nadal chcą ganiać się z nim i kombinować, więc nie bardzo. nie interesuje ich rozliczenie się, a upokorzenie go. zresztą nadal gadamy o tej mitycznej popularności, czy przechodzimy już do zaczepek z serii "hehe zobacz sobie taki filmik halo policja hehe belmondo w wannie"?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ