Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

duce
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:09

Re: Sentino

Post autor: duce »



ciekeawe czy ten numer istnieje, sztos chyba wiekszy od tabu
Awatar użytkownika
BRN
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:16

Re: Sentino

Post autor: BRN »

Przecież jakby Sentino wrócił z teledyskiem do takiego Tabu to kurwa byłby na piedestale, ale ten zakuty latynowski łeb będzie dalej usilnie robił numery w 25 językach, straci kolejną szansę na coś więcej niż 50k pod kawałkami. Szkoda dla naszego rapu, bo to jest jednak bardzo charakterystyczny artysta, a nie kolejna kalka. Jednak uważam, że jeszcze nie urodziła się osoba która mogłaby mu przemówić do rozsądku.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Sentino

Post autor: Tracz »

Wracaj Sentino jebać dawne czasy. Paluch ma sztamę z Malikiem to może i tobie przebaczy.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

Oddałbym wszystkie wersy Palucha za jeden Sentino
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Sentino

Post autor: Tracz »

oldschool pisze: 01 kwie 2020, 22:41 Oddałbym wszystkie wersy Palucha za jeden Sentino
Już skończcie z tym brakiem szacunku do Palucha bo to jest po prostu żałosne a nie śmieszne on chyba musi umrzeć żeby niektórzy się zastanowili co tutaj piszą
#BOR4LIFE
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Sentino

Post autor: Aka M »

Ja słucham Sentino z doskoku, a Palucha słucham gdy dłubię w uchu.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

Ok, to była lekka hiperbola, ale tak zupełnie serio to całą dyskografię Palucha bym wymazał za 5-6 kawałkową EPkę Sebastiana Alvareza po polsku. Może jest chory psychicznie, ale był lepszym raperem już w 2015 niż Paluch kiedykolwiek się stanie.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Sentino

Post autor: wst »

IMO dobry odbiór wpłynie na częstsze polskie utwory, a najbardziej pomógłby temu solidny klip do tego tracku Quebo.
Ale może to pobożne życzenia psychofana.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Sentino

Post autor: Tracz »

oldschool pisze: 01 kwie 2020, 22:57 Ok, to była lekka hiperbola, ale tak zupełnie serio to całą dyskografię Palucha bym wymazał za 5-6 kawałkową EPkę Sebastiana Alvareza po polsku. Może jest chory psychicznie, ale był lepszym raperem już w 2015 niż Paluch kiedykolwiek się stanie.
To jest twoja opinia ale nie rozumiem skąd na forum taka skłonność do całkowitego poniżania dumy Piątkowa. To liryczny rzemieślnik, ale podobnie jak Sentino z dużymi możliwościami wokalnymi, ze świetnym uchem do bitów. Jest mega hipokrytą? Nawet jeśli ktoś tak uważa to co z tego, Sentino jest notorycznym kłamcą i potwierdzonym gangsterskim fejkiem, Kaz Bałagane burako-bananem, dajmy spokój z uprzedzeniami. Wkład Palucha w tę kulturę jest niezaprzeczalny i tylko ktoś oderwany od rzeczywistości może twierdzić inaczej. Tak samo ja zmieniłem zdanie co do Sentino i na dziś mogę powiedzieć że w dupie mam jego fejkowość i chętnie zobaczyłbym jego powrót na scenę.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2020, 23:01 przez Tracz, łącznie zmieniany 1 raz.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

To jest twoja opinia ale nie rozumiem skąd na forum taka skłonność do całkowitego poniżania dumy Piątkowa
Z twojego robienia z Palucha najlepszego rapera w Polsce, a z BORu najlepszej wytwórni.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Sentino

Post autor: Tracz »

oldschool pisze: 01 kwie 2020, 23:01 Z twojego robienia z Palucha najlepszego rapera w Polsce, a z BORu najlepszej wytwórni.
Nie udawajmy, że moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie. Jestem smutnym człowiekiem.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Sentino

Post autor: KillerCroc »

Tracz pisze: 01 kwie 2020, 23:00
oldschool pisze: 01 kwie 2020, 22:57 Ok, to była lekka hiperbola, ale tak zupełnie serio to całą dyskografię Palucha bym wymazał za 5-6 kawałkową EPkę Sebastiana Alvareza po polsku. Może jest chory psychicznie, ale był lepszym raperem już w 2015 niż Paluch kiedykolwiek się stanie.
To jest twoja opinia ale nie rozumiem skąd na forum taka skłonność do całkowitego poniżania dumy Piątkowa. To liryczny rzemieślnik, ale podobnie jak Sentino z dużymi możliwościami wokalnymi, ze świetnym uchem do bitów. Jest mega hipokrytą? Nawet jeśli ktoś tak uważa to co z tego, Sentino jest notorycznym kłamcą i potwierdzonym gangsterskim fejkiem, Kaz Bałagane burako-bananem, dajmy spokój z uprzedzeniami. Wkład Palucha w tę kulturę jest niezaprzeczalny i tylko ktoś oderwany od rzeczywistości może twierdzić inaczej. Tak samo ja zmieniłem zdanie co do Sentino i na dziś mogę powiedzieć że w dupie mam jego fejkowość i chętnie zobaczyłbym jego powrót na scenę.
Ładny post. Ale mam wrażenie e-kumplu że wróciłeś z dużym kijem w dupsku, ostatnie posty przesiąknięte duża dozą agresji a nie takiego Bortwicka tutaj lubili, odkręć trochę kurek z luzem a zakręć z BORem i będzie sponio
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1513
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Sentino

Post autor: rozklad_gaussa »

oldschool pisze: 01 kwie 2020, 22:57 Wkład Palucha w tę kulturę
zasmiane :lol:
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sentino

Post autor: vampmoney »

rozklad_gaussa pisze: 01 kwie 2020, 23:06
oldschool pisze: 01 kwie 2020, 22:57 Wkład Palucha w tę kulturę
zasmiane :lol:
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sentino

Post autor: Mutley »

Las Vegas i Gdzieś Indziej będą na ZL3.
happiness only real when shared
wiciu
Posty: 156
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:15

Re: Sentino

Post autor: wiciu »

Zważając na dobry odbiór kawałka i "namaszczeniem" Que, to jest naprawdę dla Sebka karta "Wyjdź z więzienia". W lizodupnym i pełnym hipokryzji środowisku zwany polski rap, nikt już teraz chuja nie wbije bo "nie wypada". Przy puszczeniu odpowiednich bangerów, za 3 miesiące miliony pod klipami, a za rok wyprzedana trasa z Dawidem Podsiadło i żarty o kocie Kaczyńskiego na kanapie u Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Sentino

Post autor: Ablazir »

#sebekmusisz
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sentino

Post autor: WHITE »

No skoro Quebo wyciągnął do niego rękę to nie da rady tego spierdolić. A sam track :bowdown:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Zaworek
Posty: 26
Rejestracja: 25 mar 2020, 22:07

Re: Sentino

Post autor: Zaworek »

A może właśnie Blacha nawinie po niemiecku u Seby i wyjdzie konkret jakiś
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

blacha to może co najwyżej zapierdolić zwrotkę capitala
ODPOWIEDZ