Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Sentino

Post autor: rolka »

update: jak zrobicie awarie na streamach i yt i będziecie mnie wspierać to ja wam powiem czy puszczę coś w tym roku. Ale to zależy od waszego supportu xD
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sentino

Post autor: Mutley »

Jak ktoś może brać na poważnie te jego prowokacje. Jeszcze ta cała kizokopiarka mówiąca coś o prawdziwej muzyce :lol: Ostatnie rzeczy po niemiecku mają już coraz mniej wyświetleń, wróci pewnie prędzej czy później i pozamyka mordy.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6229
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

dzisiaj mam dzionek ze słuchaniem sebastiana enrique alvareza wspominam sobie stare numery i te kawaliny sa dalej kurwa świeze i lepsze od tych naszych młodych kotów from kurwa mejnstrim co robia liczby i dzieciaki na hajs.Natomiast polecam gdy ktos ma chujowy humor posłuchać sobie sentiniaka i z perspektywy czasu duzo wersów to jest kurwa czysta popmpa np Sentino & Diho RaZ Pisze Historie tutaj szybki cytat ,,NIE PIERDOL BO NIE WIESZ KOGO ZNAM W BERLINIE".Senitno też wyprzedził nasza scene pod względem ubioru kurwa popatrzcie na przykład na takiego diho (diho na odwiecznym propsie) albo tede w 2010 2011 no wyglądali kurwa jak wiesniaki z obory a sebek fresh byczku you know
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Sentino

Post autor: krotkilot »

Pamiętam jak odpaliłem pierwszy track od Seby "Państwo w Państwie" po tym jak Koldi nagrał jego Remix i już człowiek wiedział że to konkretny zawodnik i słucham do dziś. Prędzej czy później wjadą kawałki po Polsku a i Seba do stolicy zawita.
kosin4
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:11

Re: Sentino

Post autor: kosin4 »

Sentino, żeby wrócić musiałby mieć kogoś kto by go ogarnął muzycznie i życiowo co nie wiem, czy jest możliwe. Ktoś by musiał go powstrzymać od błędnych decyzji, robienia przypałów, co za tym idzie dobrze prowadzone media społecznościowe, które dochodzą do małolatów. Złapanie dobrych kontaktów muzycznych, odcięcie się od przypałowych akcji. Muzycznie zdecydowanie lepszy mastering w kawałkach (oprócz paru kawałków z ZL3 wiekszość to masteringowe dno), bardziej spójne i mniej ciężkie teksty w singlach (dobrze powiedział Diho w ostatnim wywiadzie, że Tatuązyk mimo bycia letniaczkiem ma ciężki tekst we zwrotkach)
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

kosin4 pisze: 25 mar 2020, 13:42 Sentino, żeby wrócić musiałby mieć kogoś kto by go ogarnął muzycznie i życiowo co nie wiem, czy jest możliwe. Ktoś by musiał go powstrzymać od błędnych decyzji, robienia przypałów, co za tym idzie dobrze prowadzone media społecznościowe, które dochodzą do małolatów.
no i od razu jest odpowiedź, że nie ma na to szans bo typ ma już prawie cztery dychy na karku i pewnych rzeczy już nie zmieni
Awatar użytkownika
macias
Posty: 493
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:18

Re: Sentino

Post autor: macias »

Sentino najlepszy raper w PL nawet po niemiecku :bowdown:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6229
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

Nawijam po niemiecku, trochę po angielsku
Moje rymy jedzą wasze zwroty bez widelców
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Kakol
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 21:01
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Sentino

Post autor: Kakol »

Ktoś poratuje linkiem do youtubowej wersji Vitaly? Ta ze spotify obsysa i nie ma tego pierdolnięcia
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Sentino

Post autor: krychaj5 »

Kakol pisze: 27 mar 2020, 21:17 Ktoś poratuje linkiem do youtubowej wersji Vitaly? Ta ze spotify obsysa i nie ma tego pierdolnięcia
http://ulub.pl/WkAug761h5/sentino-vitalyi
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Sentino

Post autor: Wtn »

Sebek znów dissuje flera xD
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino

Post autor: PSZ »

Ani trochę nie jestem zdziwiony, sebastian hipokryta i fałszywiec odpalił się :)
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Sentino

Post autor: marco_pantani »


dajta napisy
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sentino

Post autor: Mutley »

PSZ pisze: 29 mar 2020, 13:50 Ani trochę nie jestem zdziwiony, sebastian hipokryta i fałszywiec odpalił się :)
Czemu hipokryta i fałszywiec? (mówię o tej sytuacji) Napisał mu 5 utworów, chce zgodnie z ustaleniami GEMA. Fler mówi, że Sentino nic nie napisał, i wszystkie teksty od Takt32, a ten oczywiście temu nie zaprzecza. Sebek gdzieś tam na stories dał dowody, jak wysłał mu zwrotki do utworu SLIDE.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Sentino

Post autor: Ablazir »

Spoiler
weź ktoś przetłumacz
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

Nie ma czego tłumaczyć. To linijki z numerów Flera i tym screenem Senti chce udowodnić, że pisał mu te teksty
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

co on tam pierdoli na ig story? dal napis hilfe policja i myslalem ze po polsku będzie gadal a tu klops. rozumiem ze mowi pewnym polskim raperom gdzie ich miejsce na mapie?
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

w ogole co on tam sprechen, bo dużo tego jest na story
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8090
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Sentino

Post autor: eddy_wata »

czy on niedawno nie lizał łapy u flera znowu? to naprawdę nie jest śmieszne. nie dziwi mnie, ze niemiecka scena chleba mu nie daje
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Sentino

Post autor: miku »

O widze ze teraz jest to smieszne video z 2017 roku online. Pytam sie, co ma to video wspolnego z muzyka Flera? Wszystko kradzione. To nie twoje wideo, byla klotnia pomiedzy mna a starymi kolegami. konflikt zostal juz zazegnany. bylem pijany. jak dobrze wiecie czesto lubie za gleboko zagladnac do kieliszka, mialem zlamane zebro i przesadzilem. ale ze ty to postujesz, obciazasz tych ludzi i w przeciwienstwie do ciebie - Fler - nikt przeze mnie nie siedzi w wiezieniu. Halo, halo policja, bo akurat przejezdzal radiowoz. Nie bylo zadnych zeznan i konczac to uwazam, ze postowanie tego wideo sprzed 3 lat w zlym guscie . Kazdy kto mnie zna i zna moje wywiady, wie, ze nigdy nie powiedzialem, ze jestem najlepszym ulicznym wojownikiem, zawsze bylem chlopakiem z ulicy/bloku, ktory mial ogromny talent do rapu, choc moze z muzyka nie zawsze sie udawalo i nie mialem tyle szczescia co inni - pomimo tego wiedzialem jak sobie pomoc, mialem connections wszedzie, w przeciwienstwie do ciebie nie umawiam sie na jakies wywiady i udaje czlonka mafii. Co innego muzyka, gdzie jako srodek stylistyczny rapujemy o naszej dzielnicy, po czesci to co widzielismy, to co zrobilismy, to co widzielismy, co robili inni - tak wszystko to srodki stylistyczne i entertainment. I teraz bycie dumnym z czegos, co sie samemu nie wyprodukowalo, to wszystko moze sie obrocic wobec ciebie.

jeszcze raz, ludzie ktorzy sie mnie pytaja o to video, gdzie czetrech ludzi wyskoczylo na pijanego. w 90% przypadkow zaregowalbym inaczej, ale tam zaregowalem jak zaregowalenm. I nie ukrywam sie przed tym. Nie zycze czegos takiego nawet najgorszemu wrogowi, dlatego nei uwazam to za nic smiesznego i cool takie cos postowac, bo to sie moze odwrocic przeciwko ciebie - moge nagrac tobie takie wideo jak cie bija w czeterech i zobaczymy co ty powiesz wtedy. Niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia, gdzie sprawa jest prosta - Raper A jest wkurzony na rapera B, bo raper B nie chce mu dac creditsow za swoja prace. Chcesz mnie oszukac, chcesz mnie okrasc, w przeszlosci wykorzystywales ludzi dla twoich celow, znow probowales,probowalem zalatwic umowe wydawnicza, nikt ciebie nie chce, zaden publisher ciebie nie chce, nikt nie chce z toba pracowac i miec bole glowy z tego powodu. A my probowalismy to z moimi ludzmi z wydawnictwa zalatwic dla ciebie, pomysl, po tym wszystkim co zrobiles, kiedy obraziles mojego ojca, nie zaplaciles za trase koncertowa na ktorej bylem z toba, nie zaplaciles za Unterwegs, dales 3000 eur zaliczki za caly album, gdzie moglbym zaplacic cokolwiek za 3000 eur. Pomyslcie ludzie, co ten czlowiek robi i potem jeszcze oczekujecie, ze ktos bedzie po tym siedzial cicho. Jak dlugo mozna sobie na takie cos pozwolic? Co to ma byc, ze ktos chodzi jak Prince of Bel-Air i ma w dupie ludzi. Tak nie moze byc, zobaczysz ze z takim akcjami bedziesz tonac w gownie. Po tym wszystkim gownie co sie wydarzylo probowalismy ci zalatwic umowy, a ty odpierdalasz takie cos.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ