Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

frycek
Zbanowany
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:37

Re: Sentino

Post autor: frycek »

Muszę stanąć w obronie Sentino. Kiedy jest czas na drwiny z niego, to można drwić. Megalomania w końcu jakiś słuchalny numer. Ale znowu to się dzieje - komentarze pod ostatnim utworem wyglądają jak u Palucha. A to oznacza, że te posrane pokolenie freakowe znowu sobie znalazło ofiarę i pierdoli jakieś głupoty i tanie zarzuty. Jaki jest Sentino każdy wie, jaki jest Paluch każdy wie, a te durnie odkryli Amerykę po paru latach. Jebać dzieciaków, młócić ich chłopaki na osiedlach jak tylko zobaczycie te pedalskie mordy krzyczące Fagaaataaa. A prawdziwi fani zostaną z artystą i nikt im nie będzie dyktował co jest dobre a co nie. Osoby pokroju Nitro powinny być wytykane palcami, opluwane na ulicy.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sentino

Post autor: gods bidness »

Czyli serio cały boom na popularność Sentino w Polsce polegał tylko na tym, że jakiś blady jutuber, niczym Testoviron, najpierw mu dał pomarańczę, a teraz zabrał i fejm się skończył?

:rotfl:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

nie do konca, rio i inne utwory wykrecaly spoko wyswietlenia jeszcze zanim dyzio wyciagnal lape
ale fakt to wspolpraca z dyziem mu dala najwiekszego kopa
bardzo dobrze ze ja spierdolil moze w kokainowym i depresyjnym rauszu nagra naprawde dobra plyte na miare swoich mozliwosci
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Sentino

Post autor: Ema »

sam pomysł kolaboracji z jakims kurwa nitro, pokazuje tylko jak mocno jebniety na głowę jest alvarez . W ogóle to widziałbym oliwkę brazil u jego boku jako jego dupe, no para idealna
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Sentino

Post autor: 8na10 »

jakiś jutuber zakończył współpracę z sentino i jego kariera leci w dół a fani zaczynają mięc wyjebane, bul bul bul, podczas gdy słuchacze belmonda mieli totalnie wyjebane w akcję z rafalalą. to pokazuje różnicę między pretendentem, a faktycznym goatem. jak ktoś jest geniuszem to ludzie mu wybaczą wszystko.
jasny wracaj na forum
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Sentino

Post autor: pieschrodingera »

Niby tak, ale zobacz sobie jakie wyświetlenia ma teraz Belmondo, np na HAU. Nie sądzę żeby Sentino spadł poniżej tego poziomu przy obecnym hajpie.
tbc
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Sentino

Post autor: aleksy »

nie mogę mówić za wszystkich fanów, ale ja nie odwróciłem się od seby po zakończeniu współpracy z nitrem
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino

Post autor: PSZ »

Ja jeszcze bardziej stoję za Sentino, bo tej kurwy cwelozyniaka, to nienawidzę ;)
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

aleksy pisze: 21 cze 2022, 15:04 nie mogę mówić za wszystkich fanów, ale ja nie odwróciłem się od seby po zakończeniu współpracy z nitrem
Wgl to trzeba być nieźle zjebanym, aby z takiego powodu przestać słuchać typa. Bo nie chce współpracować z Nitrem? Serio? Zjebani Ci małolaci totalnie. Jeżeli ktoś lubi muzykę Sento, to i tak dalej będzie jej słuchać.

Zresztą czekam mocno na płytę niemiecką od typa. 20/20 i Smile spoko bardzo i często słucham.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sentino

Post autor: MalkoNTENT »

Ja przestane jak zjebie ekstazę. No ten snippet brzmi tak pięknie, że niechcący go przeruchałem na wskroś. Seba musisz
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

Ja się jaram kawałkiem Hipnoza

Zresztą na pętli leci u mnie oststnio Parę klocków :bowdown:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Sentino

Post autor: Bunnymen77 »

Ja od jakiś dwóch lat, jak nie lepiej, częściej wchodzę na forum do tematu Sentino niż odpalam jego nowe kawałki.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

Do wszystkich hejterów King Sento to on chociaż nie spierdolił z koncertu bez żadnego słowa wyjaśnienia jak ten obszczymur pezet
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Koi
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 12:15

Re: Sentino

Post autor: Koi »

moore
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: Sentino

Post autor: moore »

trochę miejscami podchodzi pod szanty ale spoko
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sentino

Post autor: MalkoNTENT »

Kurwa czemu to uuuu tak wyciszyli, i w refrenie Seba za bardzo na pewniaka niż w snippecie. Trochę zawód
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Sentino

Post autor: oyama »

moze byc, na pewno lepsze od ostatnich rzeczy. Tylko troche zmarnowany potencjal refrenu. Instrumental topowy, powinien byc do tego teledysk
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino

Post autor: NSX »

Bardzo piekny, przyjemny numer. Niektorzy z was na pewno sie poplakali

te przerwocone pacholki z lewej strony symbolizuja hejterow
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 626
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Sentino

Post autor: KamilNO »

Szkoda ze bez siostry Ewy siostry Ewy
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Sentino

Post autor: Zephyr »

Słaba ta Ekstaza, bez podjazdu do numerów z Megalomanii. Czekam na Blade, Drip i Żywiec Zdrój
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
ODPOWIEDZ