Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
inoks
Posty: 79
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:47

Re: Sentino

Post autor: inoks »

zemsta1camzata pisze: 07 cze 2022, 22:55 Po prostu wcześniej znał tylko muzykę a teraz poznał Latynosa jako człowieka
poznał go osobiście i zaczął promować go jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Sentino

Post autor: myron »

Sentino pisze: Nitro obrał swoją drogę. Ja mam inny model biznesowy. Nie jestem drobnym przedsiębiorcą z Polski. Mój Datejust wskazuje, że to dobry czas na robienie interesów w Europie Wschodniej. Wasze Casio nie trafiają w indeksy, tak jak kule z klamki dotychczas nie trafiły mnie. Łzy i krew moich wrogów to paliwo moich czynów. To jest środowisko, o którym nie macie pojęcia. Na dobrą sprawę nie chcecie się tu znaleźć. Zainwestowałem milion euro w muzykę i w tym roku wydam 5 płyt. De facto w tym roku wystąpię na Prime MMA jako main star i to będzie koncert roku w Waszym kraju. Ja mówiłem już nie raz, że celuję wysoko, a animalne, bandyckie zachowania polskich crackheadów nie mają nic wspólnego z kodeksem Sicarios. We’re not on the same level. Mam na sobie 50k euro, a jestem w samych bokserkach. Złoto, zegarki i kamienie szlachetne, nie Polish Hip-Hop Festival. Mój merch noszą kumaci ludzie z europejskich stolic. Wy macie stolec w pościeli jak Johnny Depp słuchając frajerskiego rapu z Polski. Pow!
Spoiler
Profesor Rapu pisze: SENTINO JEST CZŁOWIEKIEM, KTÓRY MA ZA SOBĄ DUŻO PRZYPAŁÓW I NIEWDZIĘCZNYCH AKCJI. MIMO WSZYSTKO NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE MUZYCZNIE I PREZENTACYJNIE WYPRZEDZA O KILKA LAT POLSKICH RAPOWYCH TRYHARDERÓW ŚPIEWAKÓW. GOŚĆ MA GENIALNY WOKAL, NAJLEPSZE REFRENY, MUZYKALNOŚĆ, PRZEWÓZKĘ, ZAGRANICZNY VIBE I STILLO – NAWET NIE HANDLUJ Z TYM.
MOŻNA GO NIE LUBIĆ, ALE CZYSTO RAPOWO SENTINO TO REAL MADRYT KONTRA ODRA OPOLE (STEP I INNE WYKRĘTY TEGO TYPU).
DLATEGO DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ, BY TAKI TALENT DALEJ TWORZYŁ W NASZYM JĘZYKU, A WSZELKIE ANIMOZJE ZE STRONY STEP RECORDS WZBUDZĄ JESZCZE WIĘKSZĄ NIENAWIŚĆ DO NICH SAMYCH.
#FREESENTINO, WPISZCIE DO UNESCO.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Sentino

Post autor: Spenser »

Wybitnie te posty na glamrapie podpisane Sentino są napisane.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

sentino lepszy kwitflip niż belmondziak za najlepszych czasów




Złoto :bowdown:

mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Sentino

Post autor: Zephyr »

Pięknie się czyta te całe oburzenie DYZIÓW na grupce sicarios

Obrazek

Obrazek
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Sentino

Post autor: SentoAlainDelon »

Żaden ogarnięty fan, który obserwuje Sebę od 2k17 nie zdziwił lub zgorszył się zachowaniem Alvareza wobec Nitra, to tylko pokazuje, ile warci są tacy "fani" od influencera, dzieci przeżywają rozwód rodziców, matka polka wygłupia się na kamerkach YT, a ojciec Latynos nagrywa muzykę. Tydzień temu był ich królem i pisali na tablicy w szkole SICARIOS, ale teraz im mama powiedziała, że tata ma na boku drugą kobietę, więc ojca z playlisty Spotify usuwają. Fanbase się oczyści z sezonowców, będą pewnie spadki 10 lub 20%, ale to nie zatopi Sebastiana kariery, bo to nie jest gwałt na nieletniej tylko kwestia finansowa z youtuberem, który tak jak Malik powiedział zdziwił się, że lew gryzie. Nitro człowiek, który wychował się na ZL1-3, znając treść i tekst tych płyt na pamięć, zdziwił się, że Sebastian bywa tym typem, o którym nawija. Wyciągną rękę do Seby jak miał niespłaconą zaliczkę w Step Sisters, a potem sam dał Sebastianowi zaliczkę na ponad 110k (pewnie nawet nie było umowy na papierze) Sergiusz bardzo chciał poznać ten świat o którym jego Idol nawija i okazało się jako jedyny był z opuszczoną gardą na ringu, zupełnie jak na Fame Mma. Lanek w Hejt Parku fajnie powiedział o Sentino, że umie oddzielić dzieło od artysty, docenia jego sztukę ale z zachowaniem i czynami się nie zgadza, a Oskarki z Pompateamu od Nitro przestaną słuchać, bo ich idol sam siebie będzie okłamywał, że muzyka Sentino mu się nie podoba i nie będzie jej słuchał. Oskarki pójdą dalej do jakiegoś Szpaka, WW, Malika czy gdzie ich półbóg, pół autorytet Nitro zaprowadzi.

Prawdopopodobnie koniec współpracy Sentino i GBS:
Spoiler
Obrazek
A tak na poważnie:
Zakończenie przez Sentino współpracy w kwestii ciuchów z 7m7 oczywiście na plus, no ale nie w taki sposób (który to już raz pali most za sobą). Powinno to się odbyć zakulisowo, Sebastian powinien się rozliczyć do 0, wyrazić wdzięczność i pozostać w relacji koleżeńskiej z Nitro tak, aby nie stracić jego fanbase'u i być promowanym i pójść na swoje, bo tylko on jest sobie winny że w wieku 39 lat jest zdany na zaliczki od "26-letniego Dyzia w BMW". Artysta wielki ale człowiek żaden.
jakisnickname
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2020, 23:32

Re: Sentino

Post autor: jakisnickname »

Cała ta sytuacja ma swój plus dla słuchaczy sentino od powiedzmy drugiego zl.
Jego nowi fani od Nitro pójdą w chuj i spoko, spadną zasięgi i spoko, Seba się obrazi nagra coś po szwabsku i dalej spoko, chętnie posłucham.
Za 2/3 lata zrobi kambek jak dzejzi i puści dopracowany materiał bo to co ostatnio wyszło to zwykłe gówno obsrane kiblem, jego najgorsza płyta od dawna.
A Nitro niech sobie żyje i robi co tam chce robić. Samo to że jest 100 koła w pizdę będzie dla niego pozytywnym doświaczeniem.
Dobra chuj z tym wszystkim, nieważne.
Szukam Il Duce 2 z płyty Zabójstwo Liryczne 0 - Duc De Pologne
Dajcie mi ten track na priv bo 2 lub 3 raz o to pytam i kurwa cisza.
big pozdro jak dupa oliwki brazil
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Sentino

Post autor: onizuka »

Zobaczcie komentarze pod klipem do lato. Sicarios chyba obrali strone w tym konflikcie :rotfl:
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Sentino

Post autor: wujot »

armia kidsów poczuła się zdradzona i oszukana :lol:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sentino

Post autor: cloud »

ale łapek w dół najebali świry :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

moj ulubiony typ sicario to 11-latkowie mowiacy, ze kibicują sebie od 2014
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sentino

Post autor: MalkoNTENT »

Ta dupa w teledysku z twarzy trochę bel
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Sentino

Post autor: exyou »

Po co ten glonojad w klipie


PS. Klip chujowy myślałem że sebek jest większym esetetą, teledysk rodem od jakiegoś MIG czy Akcent.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6790
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Sentino

Post autor: jAg »

Przecież ten ruch Sentino to finansowy strzał w kolano. Tak mógłby kręcić zajebiste liczby na kidosach, trzepać pengę ze streamingów napierdalając płytami zrobionymi na odpierdol, a tak to znowu liczby spadną i obrazi się na Polskę, że jest niegotowa XDDDDD
Wystarczyłoby ogarnąć dobrego producenta, który będzie trzaskał bity pod jego głos, ładnie to zmixuje, mlekozyniak by go promował i essa, hajs leci strumieniami. Ale czego się spodziewać po chorym psychicznie człowieku, to jakby próbować się dogadać z lygrysem.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sentino

Post autor: joey »

Fazi - Jutubery 2 feat. Sentino 🙏🙏🙏🙏🙏
trójkąt bermudzki wola mokotów
moore
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: Sentino

Post autor: moore »

ale oni tam naprawdę z serca to piszą, czy nitro jakąś agencję wynajął? w sensie, jak ktoś może naprawdę przeżywać, że Sebastian brzydko się zachował w stosunku do jakiegoś lamusa. jeszcze jakby - nie wiem - oszukał chorego na raka, ale to nitrozyniak. on nie może wzbudzać takich uczuć jak współczucie
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

SentoAlainDelon pisze: 08 cze 2022, 3:20 Żaden ogarnięty fan, który obserwuje Sebę od 2k17 nie zdziwił lub zgorszył się zachowaniem Alvareza wobec Nitra, to tylko pokazuje, ile warci są tacy "fani" od influencera, dzieci przeżywają rozwód rodziców, matka polka wygłupia się na kamerkach YT, a ojciec Latynos nagrywa muzykę. Tydzień temu był ich królem i pisali na tablicy w szkole SICARIOS, ale teraz im mama powiedziała, że tata ma na boku drugą kobietę, więc ojca z playlisty Spotify usuwają. Fanbase się oczyści z sezonowców, będą pewnie spadki 10 lub 20%, ale to nie zatopi Sebastiana kariery, bo to nie jest gwałt na nieletniej tylko kwestia finansowa z youtuberem, który tak jak Malik powiedział zdziwił się, że lew gryzie. Nitro człowiek, który wychował się na ZL1-3, znając treść i tekst tych płyt na pamięć, zdziwił się, że Sebastian bywa tym typem, o którym nawija. Wyciągną rękę do Seby jak miał niespłaconą zaliczkę w Step Sisters, a potem sam dał Sebastianowi zaliczkę na ponad 110k (pewnie nawet nie było umowy na papierze) Sergiusz bardzo chciał poznać ten świat o którym jego Idol nawija i okazało się jako jedyny był z opuszczoną gardą na ringu, zupełnie jak na Fame Mma. Lanek w Hejt Parku fajnie powiedział o Sentino, że umie oddzielić dzieło od artysty, docenia jego sztukę ale z zachowaniem i czynami się nie zgadza, a Oskarki z Pompateamu od Nitro przestaną słuchać, bo ich idol sam siebie będzie okłamywał, że muzyka Sentino mu się nie podoba i nie będzie jej słuchał. Oskarki pójdą dalej do jakiegoś Szpaka, WW, Malika czy gdzie ich półbóg, pół autorytet Nitro zaprowadzi.

Prawdopopodobnie koniec współpracy Sentino i GBS:
Spoiler
Obrazek
A tak na poważnie:
Zakończenie przez Sentino współpracy w kwestii ciuchów z 7m7 oczywiście na plus, no ale nie w taki sposób (który to już raz pali most za sobą). Powinno to się odbyć zakulisowo, Sebastian powinien się rozliczyć do 0, wyrazić wdzięczność i pozostać w relacji koleżeńskiej z Nitro tak, aby nie stracić jego fanbase'u i być promowanym i pójść na swoje, bo tylko on jest sobie winny że w wieku 39 lat jest zdany na zaliczki od "26-letniego Dyzia w BMW". Artysta wielki ale człowiek żaden.
Czyli wniosek jest taki, że lepiej swojego idola nie poznawać. Mi się jego muzyka trochę obrzydła, gdy docierają do mnie jego afery i odklejone wypowiedzi. Może nawet nie powinienem się tym interesować, tylko sprawdzać jego płyty i tyle.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2022, 13:04 przez Patryk233, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sentino

Post autor: cloud »

FruitOffTheWall pisze: 08 cze 2022, 0:15 sentino lepszy kwitflip niż belmondziak za najlepszych czasów




Złoto :bowdown:

ten drugi filmik :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

Ale wysyp dzieciaków od Nitra pod Latem xD Pojebany jest ten świat internetu, gdzie ludzie ekscytują się czyimiś sprawami, a za miesiąc już o tym zapomną.

Dlatego jebać te wszystkie slogany typu murem za bonusem, pseudo komentarze pod FB, bo przecież i tak każdy wróci do swojego życia i o tym zapomni.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Sentino

Post autor: bronek »

Ten glonojad na klipie :bowdown: :bowdown: Najpierw ujecia na dupe i cyce, budowanie hajpu na jakas kolumbijska boginie a pozniej zblizenie na twarz, caly czar prysl i na glos jak to zobaczylem :lol:

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
jprd ogolnie tragedia ten klipon tbh, nic tutaj nie gra
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ