Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Sentino

Post autor: shinner »

ale co cie dziwi chłopaku, że ludzie mieli prawo nie słyszeć o Sentino? gdy jest to totalnie mozliwe, pórownaj sobie jego 157k sluchaczy miesięcznych na spotify, do jakiś totalnie randomowych ludzi

Obrazek

i zauwaz, ze to sentino wydal ostatnio dwie plyty, mial beef z step records i poniekad jego morda pojawiala sie w prawie wszedzie. prawda jest to, ze raczej rzadko pisano o jego muzyce a bardziej o tym co pierdoli na swoich livestreamach ale to dalej nie znaczy, ze sentino jest wcale wielce sluchany. kafar rzeczywiscie na spotify ma mega slabe liczby ale dla przykladu jego kolega z warszawy bonus rpk o ktorym chyba slyszala cala polska ma 152k sluchaczy, tez nie uwierzysz ze go rozpoznaja na ulicy? sentino nie jest wcale tak wielkim artysta i trzeba sobie to powiedziec jasno, wiekszosc malolatow jak ktos wspomnial wczesniej slucha singlow a sentino z wiadomych przyczyn tych singlow nie robi. stad jak ktos wspomnial wczesniej porownywanie tych suchych liczb ze spotify nie do konca jest na miejscu bo ja za chuj nie wiem kim jest raper lipa i nie znam jego muzyki a wiem kim jest sentino ale prawdopodobnie gdyby nie to forum to bym nawet nie zauwazyl ze wydal dwie plyty.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

E tam głupoty gadasz %-)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Sentino

Post autor: 99mayday »

ciekawe, że 157tyś. słuchaczy ma zarówno Sentino oraz Intruz :dunno:
są TYLKO dwa wyjaśnienia tego zjawiska
1. Sentino sprawdzali ostatnio tylko fani Intruza
2. Fani Sentino i Intruza to Ci sami ludzie
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
onitnes
Zbanowany
Posty: 9
Rejestracja: 03 maja 2021, 18:31

Re: Sentino

Post autor: onitnes »

Ej ale Kafar robił złote płyty a Sentino sprzedaje po kilkaset sztuk to chyba mówi więcej?
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

SWN niezły trolling w ostatnich postach, prawie się nabrałem, że ty tak na poważnie ;)
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 287
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Sentino

Post autor: SentoAlainDelon »

@barbadoses
łap na dobranoc :joint:
Spoiler
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino

Post autor: SiNi »

@barbadoses Daj sobie spokój, niektórzy nie dopuszczają takich myśli, że Sentino może być mniej kojarzony, niż jakikolwiek inny raper w pl, spójrz na avatary co poniektórych. Prawda jest taka, że @onitnes ma wiele racji, sam nie wiedziałem o jego istnieniu, gdyby nie to forum - znaczna część ludzików do tej pory nie ma pojęcia kto to jest. Na pewno jednym z bodźców, który dał mu większą rozpoznawalność był występ na płycie Quebo, którego moim zdaniem kompletnie nie wykorzystał do swojej promocji oraz feat Bedoesa. Jak już wspomniał @shinner brak singli, pomysłu na promo czy też nawet gościnek robi niestety swoje, no i jeszcze dochodzi mierna jakość sprzedawanych płyt i ich ilość i video co się płakać chce. Jakby nie patrzeć taki Kafar jak wydaję singla to do razu wywala na youtube z klipem i ciśnie konsekwentnie, aż do momentu wydania albumu co też wpływa na samą sprzedaż czy też ilość odsłuchu. Nie znam dokładnych liczb odtworzeń z sumy wszystkich źródeł jakie istnieją, ale jeśli chodzi o samego Sentino w pl to jego popularność nie jest taka wspaniała.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Sentino

Post autor: Jose »

99mayday pisze: 10 maja 2021, 23:12 ciekawe, że 157tyś. słuchaczy ma zarówno Sentino oraz Intruz :dunno:
są TYLKO dwa wyjaśnienia tego zjawiska
1. Sentino sprawdzali ostatnio tylko fani Intruza
2. Fani Sentino i Intruza to Ci sami ludzie
:eek: :shock: :eek:
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Sentino

Post autor: krychaj5 »

Jose pisze: 11 maja 2021, 7:23 1. Sentino sprawdzali ostatnio tylko fani Intruza
2. Fani Sentino i Intruza to Ci sami ludzie
3. Sentino to Intruz :shock:
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

SiNi pisze: 11 maja 2021, 6:29 Prawda jest taka, że @onitnes ma wiele racji, sam nie wiedziałem o jego istnieniu, gdyby nie to forum - znaczna część ludzików do tej pory nie ma pojęcia kto to jest
zgadzam się, również nie wiedziałem o istnieniu kogoś takiego jak intruz gdyby nie to forum
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

intruz wybil sie na dissowaniu Sentino - fakt, nie opinia
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

Odnoszę wrażenie, że Sebek w tym momencie to pełnoprawny streamer o czym świadczy nawet fakt powstania kanałów, które go regularnie shotują
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

to chyba jego najbardziej trafny przypadkowy ruch jaki wykonał
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Sentino

Post autor: ebismolarek »

Kurwa typ non stop siedzi w temacie Sentino i tylko czeka aż ktoś coś napisze, co za psychofan :bowdown:
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

dokładnie mordko, cały dzień na forum co pokazuje porównanie naszej liczby postów ;) nie odpisuj ;)
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

ale wy niektorzy jestescie jebanymi glabami to jest niepojete po prostu
obowiazkowo jeden pierdoli glupoty o tym, ze sentino jest znany tylko z featow bedoes i u quebonafide, bo juz niewygodnie pamietac o tym jaki zamet zajebalo cale gm2l, jak "zapytaj o mnie" krecilo bardzo duze liczby jak na duet okreslany wtedy 'bananowcami i lamusami', a "wiecznie" wykrecalo milion odslon. gdzie u quebonafide ludzie blagali sentino zeby wrocil w komentarzach
kolejny ujemny znowu nie moze sie pogodzic, ze obecnie pod wzgledem statystyk sentino przebija dixonow, gdzie swn zaznacza milion razy, ze to nie oznacza ze dixony nie sa popularni, ani tez ze sentino nie jest jakis najpopularniejszy. najlepiej zatkac uszy, zapchac posty "a moj kolega nie slucha", "a ja poznalem dopiero na forum to znaczy ze nie jest znany" itp itd
ludzie miejcie litosc nad soba
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

"obecnie pod wzgledem statystyk" ale jakich kurwa statystyk %-) z jednego niszowego w PL serwisu a o reszcie liczb jak na nieporównywalnie popularniejszym yt czy o sprzedaży płyt cicho sza. ogarnij się chłopaku

""wiecznie" wykrecalo milion odslon" - poważne liczby, nie ma co, warto było wspomnieć o tym %-)
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino

Post autor: SiNi »

@Jaayu Nie wyzywaj ludzi, jeśli się z czymś nie zgadzasz ,przeczytaj mój post powoli ze zrozumieniem bo widać, że agresja chyba przysłoniła Ci oczy, jasno nakreśliłem w nim ,iż featy dały Sentino jeszcze większa rozpoznawalność, a nie, że z tego stał się nagle widoczną postacią.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Sentino

Post autor: wst »

barbadoses pisze:ale skad to sa obrazki bo nawet nie wiem %-) a jestem regularnym słuchaczem. to jest spotify czy co. i serio chcesz porównywać spotify do youtube pod wzgledem liczby uzytkowników i wymierności popularności ?

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
aha i jak chcesz porównywać to zapomniałeś chyba o sprzedaży płyt co nie? trochę śmieszne :). ile tego sentiego poszło? 3 tys. ? 4 tys. ? wow co za popularność, rzeczywiście ;). może ze wsyztskich swoich albumów uzbierałby tyle co dixonów sprzedało się jednej płyty. co ty chcesz tu porównywać ?
Typ robi sam ze znajomym nakłady fizyczne dla swoich fanów kolekcjonerów po 100 zł za album i każdy nakład się wyprzedaje, a ty to porownujesz do jakiegoś ulicznika, którego płyty leżą w każdym empiku na przecenie żeby sobie Seba mógł kupić do rozklekotanej bety, bo za Spotify by musiał płacić. Co to w ogóle za porównywanie xD

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Sentino

Post autor: Willxc »

Dixoni są bardziej znani i kojarzeni niż senitno to fakt, ale kurwa nie rozumiecie tego, że to że są bardziej znani i kojarzeni nie przekłada się że na ten moment też są bardziej popularni? No do chuja też ich znam x lat dłużej niż sentino ale nie słucham tego gówna dla przygłupów bo to właśnie oni są odbiorcami ich muzyki, a swn wstawił wykresy z YT i Spotify pokazujące że na TEN pierdolony moment senitno słucha więcej osób niż dixonow a wy piszecie jakieś posty z dupy o popularności
ODPOWIEDZ