Szpaku

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpaku

Post autor: VBSW »

"Powitajcie nowego brata Karwana! 🔥 Witamy w rodzinie, dajcie mu miłość! 🕷🕷🕷🤍🤍🤍"


Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Szpaku

Post autor: WHITE »

opis brzmi jak z jakiejś sekty
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Szpaku

Post autor: moxxi »

Karwan kozacko, szkoda że to nie jego solowy kawałek :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpaku

Post autor: VBSW »

Gościnka na płycie u Chivasa


Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Szpaku

Post autor: daveyo »

White 2115 - Kap Kap feat. Szpaku
Spoiler
jedna z lepszych jego goscinek w ostatnim czasie

Dodano po 13 godzinach 29 minutach 14 sekundach:
Queen
Posty: 13
Rejestracja: 17 lis 2019, 0:54

Re: Szpaku

Post autor: Queen »

Nie wierzę ten tytuł :lol:
Spoiler
Obrazek
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Szpaku

Post autor: pawoleh666 »

Jak bardzo trzeba nienawidzić 2Paca, żeby dopuścić się do wysunięcia tak okrutnej inwektywy w jego kierunku?
Szpaku przy 2Pacu jest jak mrówka przy słoniu.
Żenujące, o ile to nie żart.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Szpaku

Post autor: Fleming »

Zajebisty track
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Szpaku

Post autor: aleksy »

szpaku > tupac
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Szpaku

Post autor: niuhniuh »

wow wrócił stary dobry szpaku :bowdown:

nie no żartuje, zawsze był chujowy
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Szpaku

Post autor: daveyo »

Taco Hemingway - WWA NIE Berlin feat. Szpaku (prod. Rumak)
Spoiler
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Szpaku

Post autor: bedoer »

Pora na mój krótki komentarz związany z całą sytuacją.

Minęło już ponad pół roku, od kiedy Szpaku zdecydował się przejść na swoje, pozostając jednakże członkiem szeroko rozumianej ekipy BOR, a później dołączając do Chillwagonu. Początkowo wydawało się, że panowie rozstają się w dobrych relacjach, ale czas zweryfikował, że nie do końca i ich relacje uległy całkowitemu wygaszeniu czy nawet mocnemu ochłodzeniu. Sytuację nakręciło story Palucha, który podczas Q&A przyznał, że od dłuższego czasu nie ma żadnego kontaktu ze Szpakiem, co podłapały rapowe media. W międzyczasie pojawiły się nieprzychylne komentarze członków BOR - Kobik zdradził, że w ogóle nie leży mu nowa muzyka kolegi. Paluch do jednej z piosenek dołączył cytat ze swojego numeru z Lipą ''Nie wycieram gęby tym kto dał mi chleb'', a na na jedno z pytań na IG odpisał coś w stylu ''jebać tylko nielojalnych kasztanów''. Kali, który być może zna więcej szczegółów, również ostro podsumował ostatnią działalność młodszego kolegi. Szpaku w najnowszym singlu nawiązał do BORu.
Co do BORu - nic nie powiem na chłopaków
Paluch oddał całe serce, moje bije tu dla trapu
Nie miej żalu, kibicuję, trzymam kciuki
Słuchaj się serca, nie tych, co żyją z lizania ci dupy
Nie wiem jak wy, ale mi to wygląda na spinę. Szpaku bardzo szybko poszedł na swoje, o co Paluch nie miał (przynajmniej publicznie) pretensji, kibicował swojemu podopiecznemu w social mediach. Potem jednak wynikła sytuacja z wstąpieniem do Chillwagonu, o czym młody raper nie raczył poinformować nikogo z BOR i wszystko wskazuje na to, że Szpaku całkowicie odciął się od grupy. Czy za kulisami Szpaku coś jeszcze przeskrobał? Tego nie wiem, ale niewykluczone.

Jesteśmy świadkami przykrej bedoesacji twórczości i wizerunku Szpaka. Chłopak, który jeszcze przed kilkoma laty był powiewem świeżości na scenie i serwował nam szczere przeżycia okraszone nietypowym jak na polskie realia wizerunkiem dresa żyjącego w świecie bajek i fantasy, rzadko przekraczał granice dobrego smaku, zaczyna specjalizować się w przypałach. Hamulce po odejściu z BORu popuściły i widzimy tego konsekwencje. Coraz bardziej nachalna, ordynarna, infantylna treść, coraz bardziej pokraczne wykonanie, coraz więcej wizerunkowych wtop, który zdarzały się już dawniej ale jak widać trzymanie za rękę przez Palucha było nieocenione. Gdyby ten gość trafił od razu do SB Maffiji to zaryzykuję stwierdzenie, że takiego sukcesu by nie osiągnął, bo stałby się od razu jednym z tych przygłupów, a nie poważnym, dojrzałym raperem z wartościami. Szpaku, czy ty coś bierzesz? Bo tak to niestety wygląda. Coraz więcej agresji, coraz więcej tatuaży, coraz więcej dziwactw i Bedoesowania, coraz mniej jakości. Nie bądź kozakiem, bo raz już pokazałeś ile warta jest twoja pozycja na ulicy i skompromitowałeś się z bezbronnym Youtuberem. Możesz mieć parę groźnych dziar więcej, ale to nie zmienia faktu, że samiec alfa to jest gracz i wyczuwa frustrata. Odszedłeś z BOR, ale nie będzie przyzwolenia na brak lojalności i chujową muzykę w twoim wykonaniu. Bardziej hejt niż props. Tak to wygląda. Ogarnij się chłopaku.

*pogrubiony wers - kim ty kurwa jesteś Szpaku, aby takie rzeczy mówić do weterana i rapowego ojca. Przydałoby się coś na odmułę.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Szpaku

Post autor: Aka M »

Że Ci się chciało na tego pomyleńca tracić tyle czasu. Typ już dawno jest zniszczony, od strony muzycznej jak i w środku, bo to co wydaje to jest kurwa katastrofa, już pomijam te BOR bo tam kurwa palcem robieni wszyscy, ale no szanujmy się.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Szpaku

Post autor: daveyo »

Ostre słowa na temat gali:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
W sumie ciężko się nie zgodzić, starsi artyści oczekują szacunku od młodych nie dając go w zamian więc następnym razem niech się nie burzą, że jakiś małolat, który rozpierdala na koncertach ma ich w chuju.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Szpaku

Post autor: guzi »

Mocny kandydat w kategorii dzban roku
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szpaku

Post autor: oldschool »

Jaki ten Szpaku jest przyjebany. Najpierw nawija:

Kocham GUGU, jebać to co ludzie mówią
Rakowy fanpage robi ankietę, kto jest najgorszym w Polsce raperem
A ja tylko chcę do światła, tak jak ćmy, szelest


Pierdolić Szpaka pisz, jeśli trochę pomaga ci...
Kumam, sam nie miałem nic
Sam jadłem syf, żeby przeżyć, a nie chciałem żyć
Sam obrażałem, piętnowałem, zazdrościłem im
Zrobiłem kwit i ból prysł, nie wiem, spróbuj ty...
Większość ludzi w mojej branży coś pierdoli na siebie
Potem ich widzę na numerze, w ogień skaczą za siebie
Wasi idole to więźniowie wymyślonych wizerunków
Boją się fanów, boją się buntu


a potem sam zamiast napisać to jak człowiek cywilizowany to wyskakuje z CHUJ WAM NA MORDY i to już nie pierwszy raz :wall:

Już jeden grał gangstera, podróżował w bagażniku, a potem chlip chlip ja chcę żeby się każdy szanował...
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Szpaku

Post autor: WHITE »

Propsuję, że robi co chce i ma wyjebane w śmieszny bor. Tak trzeba żyć
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Szpaku

Post autor: bedoer »

oldschool pisze: 10 wrz 2020, 16:57 Już jeden grał gangstera, podróżował w bagażniku, a potem chlip chlip ja chcę żeby się każdy szanował...
Mądre słowa, bez BORu za plecami prędzej czy później tak się to pewnie skończy...
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Szpaku

Post autor: Aka M »

O dziwo dobrze zrobił Szpaku, sam miałem cringe jak starym klaskali a w młodych lacha wyjebana + jeszcze jak z wawy ktoś był to już w ogóle WOW KLASKANKO. @up Paluch to jakiś mafioza? Przecież typ boi się cokolwiek nagrać w czyjąś stronę, przelicznik jebany. Nie pisz mi o streetcredicie i że lata w grze, bo to nic nie zmienia. Nie jeden chłopak za tysiaka wjebie kose w płuco, "nawet" takiemu paluchowi. Tutaj raczej zadecydują konsekwencję na zasadzie TPS'a jak było z Avim albo po prostu to obleją, wszystko zależy od tego czy ktoś promuje teraz płytę, raczej nikt sam z siebie nic tutaj nie zdziała.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Szpaku

Post autor: afterlight »

ogolnie szpaku kojarzy mi sie emocjonalnie bardzo z bedoesem czyli z zatrzymaniem w rozwoju na stadium jakiegos dojrzewajacego uczuciowo pietnastolatka i z potrzeba pokazania calego swiatu jakichs skrajnych emocji typu kurwa huj wam wszystkim w pizdy zabije kazdego albo ojej plaku plaku costam rodzina kocham moich braci zabije sie jak moj piesek sie skaleczy i jeszcze delivery tego wydzieraniem sie albo szeptaniem no kurwa mac murzynie prosze

strasznie zenujaco sie na to patrzy no ale trudno, bedoes stal sie asluchalny po dawaniu dobrego gowna na squadshits/asmz pare lat temu, kawalki szpaka za czasow alcmdz do atypowego dla mnie topka polski ale zmierza w podobna strone juz co bedoes i prawdopodobnie nie bedzie po co go sprawdzac juz niedlugo chociaz ma jeszcze mocne przeblyski muzycznie na szczescie mimo tego pierdolenia glupot np ta goscinka u taco bardzo mi siedzi MUZYCZNIE bo huj juz z tekstem we francji niemczech itp i tak nic nie rozumiem ale oczekiwania co do lp niestety mam male oby mnie zaskoczyl jeszcze i moze zawroci z tej sciezki przyjebanej na ktora wjechal
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
ODPOWIEDZ