Szpaku

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

loat
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2021, 17:45

Re: Szpaku

Post autor: loat »

Mam jajka pełne spermy, mam łapy pełne krzepy
Szybkie fury pełne dziewczyn, mama tańczy moje wersy
Mam drogi towar w biednych domach, mam starte twarze na dowodach, mam
Skakanie po samochodach, przepraszamy lasy za pożar
Ale hot nigga, jestem hot nigga
Ogólnie moje pojedyncze rymy są kozackie, jestem, jestem, jestem
Hot nigga, hot nigga
Pierdolić psy, nic nie może nas zatrzymać
XD
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Szpaku

Post autor: moxxi »

Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Szpaku

Post autor: FruitOffTheWall »

tez was wkurwia ten ziomek od boxdila? oni wygladaja jak niezłe barany dwa
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Szpaku

Post autor: oyama »

typeska myslala o nocy z raperem, a oni przepieknie pogonili szmaciurke :bowdown:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
siwy07
Zbanowany
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2021, 13:04

Re: Szpaku

Post autor: siwy07 »

Ktoś to musi napisać. Szpaku jest przesadnie hejtowany na Ślizgawce. Jeden z ciekawszych raperów na scenie jeśli weźmiemy pod uwagę całokształt, a przypały są wyolbrzymiane i nieliczne.

No chyba że niektórzy serio myślą że to jakiś gangsta bo nosi kominiarki i potem zdziwieni że jednak nie. A z tekstów wynika przecież coś zupełnie innego niż to że rzekomo kreuje się na groźnego.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Szpaku

Post autor: oKulTywowany »

Szpaku ogólnie jest spoko typkiem prywatnie ale hejt jest uzasadniony przez jego widoczną pierdoloną hipokryzję która wychodzi na wierzch jak tatry w kielniach starego który wyszedł tylko po pierogi do żabki .Obecnie jego utwory to paradoks z tekstami na jeden galop i ruchająco niefajna egzaltacja. Miał jakiś swój pow pow good vibe który na własne życzenie spłaszczył niczym jego kominiara róż.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2021, 15:39 przez oKulTywowany, łącznie zmieniany 1 raz.
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Szpaku

Post autor: piernikowyskoczek »

wyjec na jedno kopyto, temat do zamknięcia
Awatar użytkownika
diemdzi
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:08

Re: Szpaku

Post autor: diemdzi »

siwy07 pisze: 17 paź 2021, 12:49 Ktoś to musi napisać. Szpaku jest przesadnie hejtowany na Ślizgawce. Jeden z ciekawszych raperów na scenie jeśli weźmiemy pod uwagę całokształt, a przypały są wyolbrzymiane i nieliczne.

No chyba że niektórzy serio myślą że to jakiś gangsta bo nosi kominiarki i potem zdziwieni że jednak nie. A z tekstów wynika przecież coś zupełnie innego niż to że rzekomo kreuje się na groźnego.
Szpaku, musiałeś zarejestrować sie na forum, żeby była chociaz jedna pozytywna uwaga na twój temat?

To jest dla mnie definicja pseudomuzyki od debili bez smaku dla debili bez smaku.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Szpaku

Post autor: benzoabuser »

boli was wielki Szpaku
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Szpaku

Post autor: wujot »

@siwy07 7 masz na imię Maciek?
siwy07
Zbanowany
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2021, 13:04

Re: Szpaku

Post autor: siwy07 »

diemdzi pisze: 17 paź 2021, 15:10 To jest dla mnie definicja pseudomuzyki od debili bez smaku dla debili bez smaku.
A kogo typie obchodzi twoja opinia, w ulubionych pewnie Ćpajstajl i Ero, weź byczku nie spinaj się na wielkiego ogarniacza i nie stawiaj się w pozycji elitarnego słuchacza, nic kontrowersyjnego nie napisałem, Szpaku robi dobry rap i tyle w temacie, nie musi się każdemu podobać ale robienie z tego jakiejś amatorki to już przesada.

Na tym forum niedługo nie będzie można własnej opinii wyrazić bo się przekaz nie zgodzi z owczym pędem tu panującym.
Awatar użytkownika
diemdzi
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:08

Re: Szpaku

Post autor: diemdzi »

XDDDD typ co mi zrobił pseudoanalizę, że jak nie jaram się tym śmieciem to pewnie jaranko innym gównem dla debili :damn: Sam fakt, że bronisz tego przygłupa jest kontrowersyjny, ten twój idol robi taki dobry rap, że potrafi spierdolić każdy kawałek typów, których słucham/słuchałem. Masz tu kurwa przykłady: na kiepskim albumie u Bonsona, na tragicznej płycie u Problemów, nawet u fatalnego Sariusa okazał się chujem do szczania, mało tego, przesłuchałem nawet jego własny singiel bo wziął na feat Osę i jak te kawałki są słabe/chujowe, tak Szpaku jest na nich kotwicą i kurwa nie mam pojęcia jak niskie wyczucie smaku trzeba mieć, żeby robić taki rap, i jeszcze niższe, żeby czerpać przyjemność ze słuchania tego. Ja pierdolę, jest tyle różnych gatunków muzyki, tyle horyzontów do poszerzenia, to nie, uparliście sie na rapsy jakby nie było nic poza tym. Jak w rapie wyjdzie 5 dobrych albumów w ciągu roku to jest hit, a ludzie potrafią jarać sie czymś TAKIM. No ale oczywiście masz prawo do pchania sobie chuja do ucha.
siwy07
Zbanowany
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2021, 13:04

Re: Szpaku

Post autor: siwy07 »

Bardzo niski poziom dyskusji prezentujesz. Nie będę się do niego zniżał, bo to jak pisanie z botem zaprogramowanym na jebanie znanego muzyka. Nabierz trochę pokory, wiedzy, kultury, to może kiedyś twoje posty będzie można brać na poważnie.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Szpaku

Post autor: SiNi »

@siwy07 Nie ma sensu wojowania z takimi ludźmi, słuchaj co Ci się podoba i czerp z tego przyjemność. Mnie mega bawią ludzie, którzy mają taki duży problem z tym czego się słucha, ale to już podkreślałem wcześniej trzeba mieć coś nie tak z główką, a jak już wchodzi w życie używanie epitetów do słuchaczy to ewidentnie jest głębszy problem, nikt normalny tak się nie zachowuje. A faktem jest to, że Szpaku to jeden z lepszych raperów u nas i żaden użytkownik, post, seria bluzg tego nie zmieni. Fajnie, że można będzie go usłyszeć na nowym projekcie u Sokoła, ale również u Favst, była niby też zapowiadana jakaś epka, ale chyba poszło to na ten moment w zapomnienie.
siwy07
Zbanowany
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2021, 13:04

Re: Szpaku

Post autor: siwy07 »

SiNi pisze: 17 paź 2021, 18:56 @siwy07 Nie ma sensu wojowania z takimi ludźmi, słuchaj co Ci się podoba i czerp z tego przyjemność. Mnie mega bawią ludzie, którzy mają taki duży problem z tym czego się słucha, ale to już podkreślałem wcześniej trzeba mieć coś nie tak z główką, a jak już wchodzi w życie używanie epitetów do słuchaczy to ewidentnie jest głębszy problem, nikt normalny tak się nie zachowuje. A faktem jest to, że Szpaku to jeden z lepszych raperów u nas i żaden użytkownik, post, seria bluzg tego nie zmieni. Fajnie, że można będzie go usłyszeć na nowym projekcie u Sokoła, ale również u Favst, była niby też zapowiadana jakaś epka, ale chyba poszło to na ten moment w zapomnienie.
Dzięki za ten post. Cieszy, że można spotkać tu nadal pozytywnie myślących fanów którzy mają swoje zdanie i słuchają muzyki z uśmiechem na ustach a nie z wkurwieniem i szukaniem afer. Oni za 30 lat będą siedzieć w oknach i dzwonić po psy że młodzi słuchają Bedoesa pod blokiem
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Szpaku

Post autor: kapper1 »

Nie ma osoby w tym kraju, kto przekracza trzy cyfry w IQ i słucha Szpaka czy jakiegoś Bedoesa bez przymusu.
Trafił w dobry fanbase, polskiego słuchacza z chujem w uchu.
siwy07
Zbanowany
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2021, 13:04

Re: Szpaku

Post autor: siwy07 »

Z takimi tekstami to idź sobie na grupki na Facebooku obrońców prawdziwego rapu, na Ślizgawce pasowałoby mieć lepsze argumenty niż ten przysłowiowy chuj w uchu, prędzej kij w dupie bym to nazwał w twoim wykonaniu kolego.

W ogóle przyrównanie słuchania jakiejś muzyki do poziomu inteligencji to jest niezły odlot.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Szpaku

Post autor: kapper1 »

Przecież Ty pisząc taki wysryw jesteś bliżej grupek na FB niż ja :lol:
@diemdzi Ci podał kilka przykładów co i jak.
Da się robić dobry newschool, ale do tego trzeba mieć głos, technikę czy umieć pisać. Nic z tych rzeczy nie dotyczy wyżej wymienionego pana.
Ślizgawka już od dawna się niewiele różni się od grupek na fb, wystarczy popatrzeć na najnowsze ślizgery.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Szpaku

Post autor: SiNi »

@kapper1 Chyba nie czytałeś swojego „wysrywu” w poprzednim poście.

Numer u Problemów mi akurat bardzo siedzi jak i zarówno ich cały album, który jest genialny i to, że nie trawisz danego rapera nie znaczy, że inni też mają mieć taki sam pogląd. Bzdurą jest natomiast to, że Szpaku nie posiada warsztatu no błagam to jeden z najbardziej charakterystycznych i kreatywnych głosów.
Jeśli mielibyśmy rozbierać wszystkie teksty na czynniki pierwsze to oczywistością jest, że u każdego rapera można wskazać gorsze oraz lepsze produkcje, ale pisanie akurat o nim, że jest slaby muzycznie mija się kompletnie z prawdą - nie bez powodu zagości u Sokoła na płycie.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Szpaku

Post autor: benzoabuser »

Mi tam szpaku siada z przymrużeniem oka, takie dzieci duchy to spoko płyta. Jakbym miał wymieniać jakieś wady to pewnie rymy czasami kiepskie,, mocno pocięte zwrotki no i hipokryzja ostra, a tak to spoko ładunek emocjonalny leci w kawałkach.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
ODPOWIEDZ