Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

pierdolisz głupoty
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

grupka lamusow, co jak wpadli w nastroj zeby zrobic zadyme to niesmialy, stlumiony krzyk (byle nie za blisko komendy), bo nawet nie bylo to darcie pizdy, z okna malucha to max na co ich stac
ze obcietych na buzzcut jak lygrys, to nie znaczy zaraz ze dresy, dres to ani crips ani te krystianki, to sa typowi czworkowi uczniowie czolowego gimnazjum w miescie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

lamusowi to by nawet do głowy nie wpadło bo by speniał
jajca pisze: 12 lip 2022, 17:14 stlumiony krzyk (byle nie za blisko komendy
filmów sie za dużo naoglądałeś. normalne jest że nie robisz przypały przy psiarskich, po huj se lipe robić? ci co robią lipe to właśnie prędzej zwykli przypałowcy niż dresy. ty możesz wieźć amfe, albo gandże w samochodzie i po huj ci jakaś lipa? właśnie tak to wygląda, jakby kierowca nie chciał lipy więc ogarnia tego drącego pizde
jajca pisze: 12 lip 2022, 17:14 to sa typowi czworkowi uczniowie czolowego gimnazjum w miescie
że niby te przygłupy z filmiku? xD chyba sam nie wierzysz w to co gadasz

ogólnie zauważyłęm, że ci co romantyzują dresów utożsamiając ich z jakimiś gangusowi czy huj wie czym to są zwykłe lamusy co się nigdy w żadnej ekipie nie zakręcili. dres to normalny ziomek z blokowiska, pewna subkultura, i większość z nich to przygłupy a nie żadni socjopaci zabijaki - choć tacy też się zdarzają, ale właśnie bujają się z ww przygłupami, to ta sama subkultura
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6160
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

kontrowersyjny termin ten dres, że trzeba mieć certyfikat

swoją drogą wrocław suko, back in the days - z opowieści moich rdzennych ziomów wynika, że patola była tu mega powszechna, ale to pewnie jak w reszcie polskich większych miast, chociaż w cieszynie też bywało ciekawie. na pewno łatwiej było dostać po ryju niż teraz, pierwsze co mi się kojarzy z taką zmianą to poznańskie jeżyce z dzisiejszą hipsteriadą

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
8na10 pisze: 12 lip 2022, 17:23 dres to normalny ziomek z blokowiska
dokładnie, właśnie chciałem napisać że to zwykły osiedlowy chłopek, zazwyczaj niegrzeszący inteligencją

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
8na10 pisze: 12 lip 2022, 14:32 jest takie jedno legendarne wideo na mojej ośce
czej, ty jesteś z trójkąta, czy to wideo po prostu jest znane u ciebie na ośce?
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

znane
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Tede

Post autor: dwupak »

8na10 dobrze wyjasnil, prawie kazdy dres to zwykly sebek z bloku/kamienicy ze srednia (jak na niziny) inteligencja, a nie typ co przewozi 2 tony przez holandie i takie sebiksy to mu dzien dobry na ulicy mowia
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Po prostu w 2006 ciężko było odróżnić dresa od hip-hopowca. Fryzury mają typowych hip hopowców z tego okresu, trzeba by zobaczyć spodnie czy szerokie jeansy czy dresy, to by wiele powiedziało. Tutaj bym obstawiał dreso-hip-hopowców. Ten ziomek w czapce w jakimś hipsterskim wzorku, natomiast porządny dres by założył normalną czarną wpierdolkę ze znaczkiem najki, a nie takie coś.

A jak to dresy, to nie z kamienic, tylko z blokowisk właśnie. A to taki mix dresa z hip-hopowcem. Prawdziwe dresy patusiarskie są z kamienic, a nie z bloków i oni by słuchali Pei, a że to był 2006 to może jakiegoś Wilka, ewentualnie każdego innego, co zniża głos jak rapuje, żeby brzmieć groźniej i nawija o policji i zasadach, nie licząc Onara i Pezeta, bo oni w 2006 też świrowali uliczników, hehe, w tym płomieniu. Tylko właśnie oni to były takie dresy z bloku, a nie z kamienic jak porządny pato-dres. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Poza tym, ja miałem kolegów dresów tak do 2005 roku, to im zasadniczo bez różnicy było czy z głośników w golfie czy civicu leciał Tede, Peja, Paktofonika czy jakieś techno. Po prostu oni się nie wczuwali w nic - ani w życie tych raperów, ani w ich biogramy i street credits. Po prostu jak coś podeszło na kompilacji MP3 wypalonej na cedeku to słuchali, jak nie to nie i tyle. I w sumie dobrze robili, a nie siedzieli na forach internetowych i patrzyli, kogo szanować, kto kogo obraził, kto z jakim transem spał w wannie. Ech to byli czasy.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

pezet to zawsze był pizdofonem
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Tede

Post autor: azar »

jajca jak zwykle bez żadnego pojęcia o życiu poza internetem :bowdown:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

to sa archetypowe normalsy z 2006, ja w tamtym czasie bylem z wygladu i zachowania bardziej dresiarski a dresem nie bylem nigdy. Nikt niczego nie romantyzuje, mozemy uznac ze kazdy nastolatek to dres, ale w takim razie jaki jest sens uzywania tak pojemnej etykietki? Chyba tylko dla rozroznienia epok historycznych typu "2006 - dresy, 2022 - oskarki" to wtedy ok ma to sens, ale dla osoby dorastajacej w danej epoce jest trochę wiecej odcieni

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
azar pisze: 12 lip 2022, 18:26 jajca jak zwykle bez żadnego pojęcia o życiu poza internetem
Akurat internet mialem jako jeden z ostatnich na podworku, ale w 2006 juz jakieś stałe łącze bylo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tede

Post autor: SiNi »

Nowa płyta w drodze jak i zarówno singiel "Tedenovela" 27:50 zapowiedź (btw zajebisty numer)






hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tede

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:08 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6160
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

ekipa tedego niemal zawsze jest żenująco wkurwiająca, don't @ me
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Tede

Post autor: sebring »

tede jest niemal zawsze zenujacy i wkurwiajacy od dluzszego juz czasu
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tede

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:10 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

hwjsk pisze: 12 lip 2022, 23:19 kazdy normalny czlowiek przestal sie z nim juz zadawac
Michu został, ale od dłuższego czasu mają przerwę od siebie.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2022, 2:16 przez Patryk233, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6229
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Tede

Post autor: FruitOffTheWall »

ten pierwszy vlog dobry, przy ciśnieniu beki z Ryśka nawet śmiechlem.

Ale jednak ten konflikt nigdy nie umrze w głowach obu panów co jest zabawne
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6160
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

FruitOffTheWall pisze: 13 lip 2022, 0:11 jednak ten konflikt nigdy nie umrze w głowach obu panów
imo tedzik przeżywa to whuj mocniej, kiedy ostatnio pener do tego nawiązał xd? jacula dożywotnio zwichrowany, mission passed respect +
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Tede

Post autor: azar »

jajca pisze: 12 lip 2022, 18:35 to sa archetypowe normalsy z 2006, ja w tamtym czasie bylem z wygladu i zachowania bardziej dresiarski a dresem nie bylem nigdy. Nikt niczego nie romantyzuje, mozemy uznac ze kazdy nastolatek to dres, ale w takim razie jaki jest sens uzywania tak pojemnej etykietki? Chyba tylko dla rozroznienia epok historycznych typu "2006 - dresy, 2022 - oskarki" to wtedy ok ma to sens, ale dla osoby dorastajacej w danej epoce jest trochę wiecej odcieni

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
azar pisze: 12 lip 2022, 18:26 jajca jak zwykle bez żadnego pojęcia o życiu poza internetem
Akurat internet mialem jako jeden z ostatnich na podworku, ale w 2006 juz jakieś stałe łącze bylo
Wyobraź sobie że też pamiętam rok 2006 i to nie był 96, żeby tak wyglądali "normalsi" wtedy w gimnazjach czy liceach zaczynał się już okres SSG i el polako i masa ludzi, a zwłaszcza sluchaczy rapu wyglądała jak biali murzyni, na filmiku są najnormalniejsze dresy, chyba że dla ciebie dres to tylko kark z bramki w klubie lub lokalnej silki, ale jaki wtedy jest sens używania tak wąskiej etykietki :roll:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tede

Post autor: SiNi »

DoubleB pisze: 13 lip 2022, 2:49 imo tedzik przeżywa to whuj mocniej, kiedy ostatnio pener do tego nawiązał xd? jacula dożywotnio zwichrowany, mission passed respect +
Pejuch wspominał na instagramowych livach - przy nomonacjach do hot16 i nie tylko, te dopowiadanki ciągną się po obu stronach legendarnego konfliktu, powinni nagrac wspólną płytę i rozbić bank.
ODPOWIEDZ