Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

Wydaje mi sie mega nieufny wobec ludzi, tak jakby z gory zakladal, ze go moga skrzywdzic i zbudowal bariere z takiego gorzkiego sarkazmu. Peja mu zjebal psyche na cale zycie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

Jest po prostu zgorzkniałym typem, który siłuje się na bycie śmiesznym i zdystansowanym 40-paro latkiem. Z drugiej strony, czy można być innym po 20 latach tkwienia w branży, w której na każdym kroku są kalkulacje, dramy i kłamstwa? Jego nowi koledzy też przychlasty - albo nudziarze, albo cwaniacy. I mówię to, pomimo że lubię muzykę Jacka.

Nawet, jak oglądam jego vlogi, to czuję zmęczenie jego osobą, jego zachowywaniem, temperamentem, siłowaniem się na bycie śmiesznym, na czasie. Karykaturalnie, to wygląda momentami.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
jajca pisze: 09 lip 2022, 12:33 Peja mu zjebal psyche na cale zycie
Też mam takie wrażenie. W hejt parku wspominał, że mówi o Rysiu, jeżeli zapytają go o beef, a to przecież zwykłe kłamstwo, bo w wielu wywiadach mówił pierwszy o Rysiu, albo nawiązuje do niego. Ma banię zrytą beefem i zażytymi na przestrzeni lat narkotykami.

Numer zły, Tuni zły, Jacuza zły, Kapota zły, cała scena zła - tylko Jacuś jest cacy i może wszystko. Nie pojmuje logiki.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tede

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:06 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
banger
Posty: 863
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Tede

Post autor: banger »

jajca pisze: 09 lip 2022, 12:33 Wydaje mi sie mega nieufny wobec ludzi, tak jakby z gory zakladal, ze go moga skrzywdzic i zbudowal bariere z takiego gorzkiego sarkazmu. Peja mu zjebal psyche na cale zycie
dlatego zawsze mnie dziwią te głosy ludzi, według których Jaca wygrał beef. Przecież Rychu go całkowicie zniszczył, przeżuł i wypluł. Tede do dzisiaj nie może się z tego pozbierać, a Ryszard założył sobie rodzinę, wyszedł z nałogów, żyje szczęśliwy i dorobiony.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Tede

Post autor: Mietek »

Tede powinien z dumą nosić tytuł przegranego, ale ma za mocny mental na to
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

hwjsk pisze: 09 lip 2022, 13:42 i co, ma się rozpłakać na tym vlogu po tych wszystkich latach i doświadczeniach? xd
Nie chodzi o to. Po prostu czuć od niego mega zgorzknienie, które odpycha (przynajmniej mnie). Typ przez lata uważa, że wszyscy wokół palą janą, a sam zgrywa świętego i to jest niepojęte dla mnie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Mefiu94
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:05

Re: Tede

Post autor: Mefiu94 »

banger pisze: 09 lip 2022, 14:09
jajca pisze: 09 lip 2022, 12:33 Wydaje mi sie mega nieufny wobec ludzi, tak jakby z gory zakladal, ze go moga skrzywdzic i zbudowal bariere z takiego gorzkiego sarkazmu. Peja mu zjebal psyche na cale zycie
dlatego zawsze mnie dziwią te głosy ludzi, według których Jaca wygrał beef. Przecież Rychu go całkowicie zniszczył, przeżuł i wypluł. Tede do dzisiaj nie może się z tego pozbierać, a Ryszard założył sobie rodzinę, wyszedł z nałogów, żyje szczęśliwy i dorobiony.
Ludzie twierdzą że Tede wygrał beef przez pryzmat dissów które wypuścił na Rycha.Przez pierwsze kilka lat po beefie Tede był totalnie w dupie bo nie grał koncertów,mało sprzedawał płyt i nikogo nie obchodził ale później od płyty Elliminati znowu mocno wrócił a z płytą VanillaHajs wykręcał gigantyczne liczby na tamten czas jesli chodzi o wyświetlenia,zagrane koncerty czy sprzedaż płyty bo jest potrójna platyna także twierdzenie że Rychu totalnie zaorał jego karierę i że sie Jacek już nie pozbierał jest trochę kurwa przesadzone tym bardziej teraz gdy dołączył do Chillwagon,często daje gościnne zwrotki i szykuje płytę z Borixonem
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Tede

Post autor: samcro »

nie oglądam żadnych vlogów ale pamietam że bujał się ze Zgrywusem swego czasu, nadal jest w ekipie ?
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

On zawsze taki był, na siłę zabawny i "błyskotliwy", zwłaszcza przed kamerami. Puśćcie sobie jakiś wywiad z Ciszewskim czy innym chujem sprzed ponad 20 lat i też taki będzie. Wtedy był młody, było to naturalne i w ogóle takie inne na tle spiętej sceny, luźne, więc było spoko. A teraz mu stuknie niedługo pięćdziesiątka, więc nie jest to fajne i cool w oczach odbiorców, tylko żenujące. Ot cała zagadka.

Nie mówię, że beef z Peją mu się nie odbił na bani, bo obu im się odbił, tylko Peja poszedł na terapię i przestał pić, a Tede to narcyz z natury, więc ciężko znosi krytykę i zadry nosi do śmierci i już pewnie zawsze temu Ryśkowi (przyszedłem się tylko przywitaaaać) będzie dogryzał. Nic nowego pod słońcem, ale zakładam, że gdyby nie beef z Rysiem, to dzisiaj też byłby takim wesołym na siłę klaunem.

Zresztą ja nawet nie podzielam tej opinii, więc może go po prostu nie lubicie. Poza tym pierwszym odcinkiem, gdzie wyglądał na ewidentnie wystrzelonego, wypada całkiem okej jak na siebie. Nawet chyba lepiej udaje, że lubi swoich kolegów, a może nawet faktycznie ich lubi, czego nigdy wcześniej bym nie zakładał.

Edit:
I oczywiście, że ponadczasowo się okaże, że Tede wygrał, bo po prostu nagrał lepsze kawałki. Cała reszta to tylko kwestia mód wśród gimbusów. Jak to wychodziło, to było biedniej, nie było jeszcze tyle internetów, instagramów, Grety Thunberg i gimbusy były bardziej dresowe, golone na łyso i udawały gangsterów. Do tego wiadomo, że agresywny gimbus w dresie zawsze więcej hałasu narobi niż cichy gimbus z dobrego domu, co marzy, żeby mu koleżanka pierwszy raz zwaliła na domówce jak starzy na wakacjach, a nie żeby być najtwardszym typem w bramie.

Dzisiaj gimbusy farbują grzywy na różowo i robią 50 zdjęć dziennie ze swoją mordą. Więc teraz Peja jest w odwrocie. Ale idzie kryzys, zakładam, że za 5 lat będzie dużo więcej ubóstwa znowu, frustracji, więc znowu moda będzie na bunt i ulicę. Tylko oczywiście ani Tede, ani Peja nikogo już nie będzie obchodzić, jak teraz mało obchodzi, bo co gimbusów obchodzą jakieś dziadki stare. Tyle co mnie Lady Pank, czasem posłucham dla zgrywy. Na nieszczęście Tedego jak to ludzi obchodziło, to rządziła ulica, jakby ten beef odbył się dzisiaj, to Ryszard miałby ciężko.

Współczuję jak ktoś czytał, nara.
Kysys
Posty: 396
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Tede

Post autor: Kysys »

Zgrywus dalej jest w ekipie, dalej mu trzaska grafiki czy dłubię przy klipach, coś ostatnio w którymś odcinku przebąkiwał że może wróci temat Dabl Blast 2, z tego co chyba wiadomo to ten cały Olo którego wkręcił kiedyś Tuniziano do ekipy przestał być menago i hypemanem Tedego.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tede

Post autor: przedszkolanek »

gods bidness pisze: 09 lip 2022, 18:12 Więc teraz Peja jest w odwrocie.
no nie wiem, z tej dwójki w zetce się chyba jednak bardziej peja wyświetla, zwłaszcza na fitach i w wypowiedziach młodszych raperów, co jakoś rezonuje na odbiorców, może to teraz pogodzenie z borixonem i chillwagon zmienią, zobaczymy
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Wydaje mi się, że Peja jest bardziej cool do wymienienia, jak jakiś młody raper oddaje hołd i honor czy coś takiego, co nie znaczy, że go słucha. Oddanie hołdu Pei nie rodzi żadnych kontrowersji, nawet jak robi to jakiś Young Igi, zapraszając go na płytę, to lepiej dla niego niż jakby zaprosił Tedego. A Peja chyba przegrywa o tyle, że u Tedego z wyświetleniami zawsze było średnio, ale stabilnie, więc się przyzwyczaił i dostosował (inne biznesy, inne cele itd.), a Peja poleciał chyba na łeb na szyję, ale w sumie nie wiem.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Tede

Post autor: RIVALDO111 »

Akurat młodzież dziś bardziej porwie Tede bo to dziś bardziej era jego kawałków rządzi , gdy te naście lat temu to on był jednym z bardziej wyśmiewanych że robi jakieś ala popy.

Peji zostaje dziś z młodych tylko Intruz na featy , bo pewnie sam Peja jakby zobaczył Okiego ,Jacusia czy Kinny Zimmera to padłby ze śmiechu. :joint:

A Tede dogra się każdemu. Jacusiowi już się dograł z resztą.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

RIVALDO111 pisze: 12 lip 2022, 13:54 gdy te naście lat temu to on był jednym z bardziej wyśmiewanych że robi jakieś ala popy
naprawdę?

jest takie jedno legendarne wideo na mojej ośce, pt "umyj nogi syfie" gdzie banda dresów jedzie jakimś golfem czy huj wie czym przez środek miasta i przez okno wrzeszczy do losowych ludzi na ulicy "BĘDZIESZ JEBANY KURWA, UMYJ NOGI SYFIE" a w tle leci tede esende mylffon



więc to obala twoją tezę
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6111
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

kulturalna młodzież, intelektualiści
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

przeciez to nie sa zadne dresy, w 2006 to normalnie kazdy sie tak stylizowal a to sa jakies wanna-be pizdodresy z dobrych domow, co osraly sie przejezdzajac obok komendy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6111
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

profesjonalna weryfikacja dresiarstwa by @jajca
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tede

Post autor: 8na10 »

@jajca pierdolisz głupoty. dres to właśnie taki ziomek, a nie członek miejskiego crips
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Tede

Post autor: sebring »

jajca dresolog xdd
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Tede

Post autor: aleksy »

zwykłe chuje do szczania żadne dresy
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
ODPOWIEDZ