Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Jasion94
Posty: 881
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Tede

Post autor: Jasion94 »

Dzisiaj wyskoczył mi post na FB, na grupie NWJ w którym ziomek pytał, ile kawałkow nagral Tede? I jeśli chodzi o tę kwestię, to nasz pan impotent i Wieprz nie ma podjazdu w polskim hip hopie, nawet gdyby wstrzymał nagrywanie na parę lat. Nagrane kilkadziesiąt własnych płyt (Tede, warszafski, dj buhhh...) gościnki, kawałki producenckie. Wtórować może chyba tylko Sokół z swoimi 200+ goscinkami dla patusow, i kryptopedalow (props za rozstrzal gatunkowy Wojtek). W każdym razie, jeśli chodzi o takich starych graczy, którzy kumaja nowe trendy, to dla mnie pozostaje tylko Borixon i Tede. Jest taka grupka którzy znają nowe trendy, i grają swoje, i także ich szanuję jak Ero, Peja, czy Włodi. Ale jest też banda takich starych zgredów którzy udają że grają nowe trendy, a niby się trzymają tych starych odbiorców a niby chuj wie o co im chodzi, czyli chodzi mi o Pezeta, i Sokoła. Albo w tą albo w tą chłopaki. Muzycznie. Bo ja wiem że finansowo wam wychodzi lepiej jak stoicie w rozkroku. Albo tracisz jak Tede, albo tracisz jak Peja. Odwieczny wybór życiowy. "Relaks albo jihad". Jak wybierasz pomiedzy to gdzieś gubisz te jajka panie Pawle z Ursynowa i panie sokół z chleba powszedniego
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Tede

Post autor: oKulTywowany »

Troche nie zrozumiałem a trochę trochę się zgadzam
This page is no longer available.
Footer
Posty: 74
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Tede

Post autor: Footer »


INFLUEN$ERIAL - S01E01
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Tede

Post autor: Kusmier »

Czy to prawda, że tede pokłócił się z sir michem? Micha nie widać u niego nigdzie.
Kysys
Posty: 397
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Tede

Post autor: Kysys »

Nie mam pojęcia, ale z tego co wiem, to w ostatnich latach nie jest już jego producentem na wyłączność, bo nawiązuję coraz więcej kolaboracji z innymi postaciami jeśli chodzi o środowisko muzyczne w Polsce, produkował bity dla Dioxa, Zipery, Fu, ostatnio dla projektu Pepsi Taste The Beat czy PlanBe, Kali x Major SPZ (HUCPA). A jakiś czas temu pojawiło się info że nagrywa płytę producencką dla jakiegoś Majorsa bodajże Warnera.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5423
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tede

Post autor: clockers »

Awatar użytkownika
ind1cud
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:35

Re: Tede

Post autor: ind1cud »

Tede, czyżby ci kurwa z dupy kurwa gacie spadły i potwierdziłeś sześćdziesiątkę?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Tede

Post autor: ART »

radze sie wstrzymac z osądami, rozkminiamy wlasnie kwity w gronie Ludzi™, kto ma wiedziec ten wie pozdrawiam Ludzi™, wiecej info w temacie Książe Kapota
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Tede

Post autor: mario995 »

Poczekajmy na zebranie Rady Gitów. Pozdrawiam dobrych chłopaków
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Tede

Post autor: oKulTywowany »

dj grubaz typ który wysłowić się nie potrafi , szczeka do tedego xDXDXDXDXDXDXDXDD
Ostatnio zmieniony 19 maja 2021, 16:35 przez oKulTywowany, łącznie zmieniany 1 raz.
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Tede

Post autor: fromage »

Obrazek
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Tede

Post autor: GoodStuff »

Chyba juz wiadomo co Wdowa miala na mysli piszac ze duzo wie o Tede i lepiej zeby nie zaczynal,mysle ze to na pewno jeden z watkow moglbyc
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Tede

Post autor: Ema »

Tede to makowca z naczelnikiem wpierdalal juz wcześniej niż Masa . Żadne nowości
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Tede

Post autor: SWN »

GoodStuff pisze: 19 maja 2021, 17:08 Chyba juz wiadomo co Wdowa miala na mysli piszac ze duzo wie o Tede i lepiej zeby nie zaczynal,mysle ze to na pewno jeden z watkow moglbyc
bankowo chodziło o impotencje, już bodajże rosati go wyśmiewała, nie bez powodu tedas jest wiecznym singlem
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Tede

Post autor: Krynew »

Czyli teraz impotent zostanie zmielony przez sportowych zakapiorów, a po 2 latach wróci z infamią vol 2
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5919
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Tede

Post autor: mql »

jaką impotencję, gość spłodził przecież syna
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Tede

Post autor: GoodStuff »

SWN pisze: 19 maja 2021, 17:11 bankowo chodziło o impotencje, już bodajże rosati go wyśmiewała, nie bez powodu tedas jest wiecznym singlem
Mysle ze na samej impotencji to sie nie konczy choc od tego zaczyna :lol:
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Tede

Post autor: fromage »

Bankowo co drugi raper i uliczniak składał podobne zeznania. Standard. Jeżeli zawijają cie na przesłuchanie i pokazują Ci zeznania innych którzy wymienili Twoje nazwisko a czasem nawet zdjęcia na których jesteś w towarzystwie różnych ludzi to trzeba kurwa nie mieć mózgu żeby mówić 'ja ich nie znam, to nie ja'. Nie bronie Tedego chuj z nim ale zrozumcie raz na zawsze debile że bycie konfidentem (złożenie donosu z własnej woli albo układanie się z prokuratorem czyli danie na papier dokładnie tego co oczekuje w zamian za mniejszy wyrok) to zupełnie co innego niż ustosunkowanie się do zeznać jakiejś parowy która cie sprzedała. Dlaczego masz kryć dilera który na pierwszym przesłuchaniu wymienił Twoje imię albo ksywę i wskazał Cie jako klienta. To on jest konfitura bo jak twardy diler i ulicznik powinien zamknąć ryj o odjebać pajdę. Prosta zasada. Zarabiasz duży hajs goń towar to musisz się kurwa liczyć z konsekwencjami.
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

A od kiedy to zatrzymani dilerzy donoszą sami na siebie i "sprzedają" własnych klientów, którym sprzedawali? Przecież to się kupy nie trzyma.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

mql pisze: 19 maja 2021, 17:17 jaką impotencję, gość spłodził przecież syna
W latach 90 jeszcze dawał radę, dopiero potem zaczęły się problemy, zreszta nawet wankej o tym nawijał
już nawet 3H nie znaczy hardkor rap
Ten twardy rdzeń zmienił się w miękką faję
Coś tam pieprzą, chociaż im ledwo staje
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ